Sev Yeter 21 Ağustos Salı Özeti 47. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Ishita Kazayı Adi’nin yaptığını öğrenir

Burak 16 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 21 Ağustos Salı 47. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Issu Amma için doktoru aramayı unutur. Eve geldiğine Raman’ın  doktoru aradığını fark eder. Raman Amma ‘nın iyi olduğunu söyler. Issu eğer onunla ilgilenirsen onu destekleyecektin, kim olduğunu, sen kimsin ve ne istiyorsun bilmiyorum der. Simmi Raman’a gelir ve Shagun ‘un alışveriş merkezindeki 10 haziran saat 20:12 de çekilmiş fotolarını gösterir. Raman Pathak’ı arar ve Shagun ‘a ait olan kaza saatinde çekilmiş fotoların kanıt olarak kullanabileceklerini söyler.Pathak Shagun ‘un suzçsuz olduğunu kanıtlayacağız der. Raman Shagun’u arar ve fotoğraflardan bahseder. Raman davayı biz kanacağız der ve mutludur.

Raman fotoları çekmecede bırakır ve Ishita oraya gelir. Raman odadan ayrılır. Sabah, mahkeme başlar. Hakim, Pathak’a kendisine verilen süreyi kullandığını sorar. Pathak, Shagun’un kaza olduğu zaman alış veriş merkezinde olduğunu kanıtlayan bu resme bakın der. Hakim fotoyu görür ve bu ne tür bir şaka diye sorar. Pathak fotoya döner  ve yavru bir köpeğin olduğunu fark eder. Shagun bunun nasıl gerçekleştiğini sorar. Raman bilmediğini söyler. Bayan Bhalla, Shagun’un bu resme benzediğini söyleyerek güler. Pathak, eminim ki birisi değiştirdi der, biraz zaman ister. Hakim Pathak’a 4 gün süre verir. Raman fotolar nereye gitti der. Pathak ile görüşür ve fotoları çekmecede muhafaza ettiğini söyler. Shagun fotoların değiştirildiğini ve bunun Issu tarafından yapıldığını söyler. Raman Issu’yu suçlamamasını söyler.

 

 

Raman Issu’ya bu oda bizim ve oraya hiç kimse girmedi der. Issu kızar bira önce beni haklı çıkarmıştın şimdi suçluyor musun, ben yanlış bir şey yapmadım der. O suçsuz ise ben onun cezalandırılmasını ister miyim der. Shagun beni suçladığında ona hayır diyerek beni önemsediğini zannettim ancak hiçbir şey hissetmiyormuşsun der. Sen eski eşin Shagun’u seviyorsun ve onu unutamadın, onun acısını yaşarken Amma’yı önemsemiyorsun bile der. Raman Allah aşkına der. Issu tek ortak noktalarının Ruhi olduğunu söyler. Raman tamam der aldığın fotoları geri verme ben onun suçsuzluğunu kanıtlayacağım der, kapıyı sertçe kapatır ve gider. Issu Raman ondan şüphe ettiği için ağlar. Issu fotoları araken Bayan Bhalla gelir ve fotoları kendisinin sakladığını söyler. Çünkü ben Shagun’un hapse girmesini istiyorum der. Issu Raman’ın bu yüzden onu suçladığını söyler. Biz adalet için uğraşıyoruz eğer o kaza yapmamışsa onu suçlayamayız der. Bu fotolar bir kanıt ve onu mahkemeye nasıl veririz der. Bayan Bhalla o  hapse girmeyi hak ediyor, gerçek onun her gün drama yaptığıdır der. Issu doğru ne ise onu yapacağını söyler. Bayan Bhalla onu  kutsar ağlar ve ayrılır.

Simmi Parmeet ile cafede buluşur ve onun sargılı olduğunu görür. Fotoları kimin aldığını konuşurlar. Parmeet Shagun’un alışveriş nmerkzimünde olduğunu söyler kazayı o yapmadı der.  Ashok’ta o saatte benimleydi o zaman biz kimin suçunu gizliyoruz ve Raman bize yardım ediyor der ve aklına Adi gelir. Adi kazayı yaptı der.

Issu fotoları Raman’a verir ve onun almadığını söyler. Raman Shagun’u arar ve o da fotoğrafı aldığını söyler. Shagun Ishita mı  çalmış der. Raman resmi aldığını ve Ishita’yı tekrar suçlamamasını söyler. Shagun şimdi Ishita’nın kazayı benim yapmadığımı anlayacak der. Ishita açık bir şekilde Shagun’un kazayı yapmadığını söyler, ama ne zaman gerçek suçluya ulaşacağım der. Parmeet içer ve Adi’nin gerçek suçlu olduğunu düşünür.

 

Adi okulda arkadaşlarıyla görüşür ve bana burada hiçbir şey olmaz der. Bir telefon gelir ve Adi anneme ne oldu der. Adi şoföre bağırır ve arabayı sürer . Issu arkasından onu durdurmaya çalışır. Adi bir yere çarpar ve annesine iyi olduğunu ağlayarak söyler. Shagun oraya gelir ve onu azarlar. Sen tekrar arabaya mı dokundun/ sürdün der. Şoförü azarlar. Adi’ye senin yüzünden ben nelerle suçlanıyorum der. Issu Shagun’un arkasındadır ve söylediklerini duyar ve şok olur. Parmeet Issu’nun da bunu artık bildiğini söyler. Adi’yi hapse gönderecek ve bende attığı tokadın intikamını alacağım der. Shagun Raman’ı arar ve Adi’nin tekrar araba kullandığını söyler. Raman eve gelir ve Issu’nu Ruhi’yi okula bırakıp bırakmadığını sorar. Issu Raman’ın Adi’yi kurtarmak için Shagun’u desteklediğini anlar. Adi Raman’ın en zayıf tarafı der. Küçük bir çocuğun ceza almasına izin vermemem der. Issu olanları Bayan Bhalla ve Amma’ya anlatır. Shagun’un  kazayı yapmadığını söyler. Bayan Bhalla Adi mi yaptı der. Issu Shagun’u Adi’yi kaza yaptığı halde tekrar arabayı kullandığı için azarlarken gördüğünü söyler. Raman’ın neden bize karşı olduğunu anladığını ve olanları gizlediğini söyler. Her şeyi Adi için yapıyormuş der. Amma Issu’ya davayı geri çekmelerini söyler. Bayan Bhalla Adi’nin Raman için çok önemli olduğunu söyler ve onlara teşekkür eder. Issu daha önceden bunu bilseydim dava açılmazdı der.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 21 Ağustos Salı Özeti 47. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Ishita Kazayı Adi’nin yaptığını öğrenir” üzerine 4 yorum

 1. cemile dedi ki:

  offf ya iyi dizi cok sevdim derken issu raman olecek nefret etdim

 2. Parla dedi ki:

  Yeni ozetler icin cok ama cok tesekkurler

 3. Yusra dedi ki:

  Sonunda işita öğrendi çok şükür ne kadar uzattılar kazayı

 4. &Aynur& dedi ki:

  ozet icin tesekurler pinar ablamm)))
  harika olmus)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.