Sev Yeter 209. Bölüm Özeti 4 Nisan Perşembe Fragmanı

Burak 04 Mar 2019 Sev Yeter  0

Ishita ve Raman konuşmaktadır. Raman her şey bitti derken Ishita vaz geçmemeliyiz der. Pihu onları dinlemektedir ve olan biteni Adi’ye anlatır. Adi o zaman söylediklerimi yap der ve onu alarak Ruhan’ın yanına götürür. Pihu yalnız başına Ruhan’ın yanına gelir. Bu esnada Ruhi, Raman ve Ishita’nın verdiği hediylere bakarak ağlamaktadır. Pihu gelince hediyeleri saklar. Pihu ondan söz verdiği hediyeyi sorar. Ruhi ne istiyorsun diye soruyor .Pihu bizim evimize gel der. Ruhi bunu yapamam diye cevap verir.

Sev Yeter 4 nisan Perşembe Özeti

Pihu söz vermiştin ne istersem yapacaktın der. Ruhi mecburen kabul eder. Bu esnada Nidhi gelir. Nidhi’de gidemeyeceğini söyler fakat Pihu devreye girer ve herkes Ruhi’yi bekliyor der. Nidhi sinirlenir ve ona bir tokat atmaya yeltenir. Pihu onun elini yakalar. Ruhi gidelim der ve oradan ayrılırlar. Adi onları gördüğüne çok sevinir. Beraber Bhalla evine giderler. Ishita ve Raman onları görünce çok sevinirler. Nidhi sinirle evdeki eşyları sağa sola fırlatmaktadır.

Ashok gelir ve Ruhi’nin Bhalla evine gitmesini fırsata çevireceklerini söyler. Bay Bhalla’nın evi Ruhi’nin üzerine yaptırdığını hatırladığını söyler. Eğer Ruhi evi Bhalla’nın elinden alırsa Bhalla ailesi bunu affetmez der. Raman, Ruhi’yi odasına götürür. Ishita bu esnada uyumaktadır. Raman, Ruhi’nin eski eşyalarını ve bir takım resimlerini gösterir. Ruhi’nin gözleri dolar. Ishita gözlerini açar ve baba kızın duygu dolu anlar yaşadığını görür. Ruhi gitmem gerek diyerek resimleri alabilirmiyim diye sorar. Raman hepsi senindir der. Bu sırada Raman’ın avukatı Anil arar ve Ashok’un evin Ruhi’nin üzerine olduunu bildiğini söyler. Dikkatli olun der.

Ruhi odasında bu duruma bir son vereceğini ve Ishita ile Raman’dan özür dileyeceğini söyler. Tam giderken Ishita, Nidhi ve Ashok’un, Ruhi’yi kullanarak evi ellerinden alacaklarını söylemektedir ve Ruhi’nin elindeki evi Pihu’ya vermeleri gerektiğini konuşmaktadır. Bunları duyan Ruhi hiçbir şey değişmemiş diyerek öfkelenir ve vazgeçer. Ishita, Ruhi’nin malını ancak böyle koruyabiliriz der. Raman iyi düşünmüşsün diyerek onu destekler. Ruhi sabah yüsek sesle egzersiz yaparak evdekileri rahatsız eder ve izin vermiyorsanız evden gideyim der .

Bayan Bhalla tüm komşularıyla ters düşmek pahasına Ruhi’nin isteklerini yerine getirir. Ishita’da komşuları bir araya getirerek onlara müzikli sabah sporu yaptırır. Aliya, Ishita’ya mesaj çeker ve ona yemek hazırladığını söyler. Bİr müddet sonra Mani elinde sefer tasları ile birlikte Aliya’nın yemeklerini getirir. Mani, Ruhi’nin hediyeleri atmadığını onları bir süre sonra kaldırarak sakladığını söyler. Adi ve Aliya ise Ishita için kavga etmektedirler. Ikisi de Ishita,ya sahip çıkarlar. Adi, Ishita’dan uzak durmasını ister. tartışmanın şiddeti artınca Aliya, Adiyi yanağından öper ve onu susturur.

Sharavan işe yaramadığını düşünmektedir. Ruhi onunla ilgilenir. Onun da yetenekli olduğunu söyler ve mesela çok iyi bisiklet sürüyor der. Bana da bisiklet sürmeyi öğret der. Sharavan ona bisiklet sürmeyi öğretirken beni yalnız bırakma der. Bu esnada Ruhi bisikletten düşer. Shagun onları görünce Sharavan’a tokat atar. Seni işe yaramaz diyerek ona hakaret eder. Bala duruma müdahale eder ve Shagun ile tartışır. Sharavan ağlayarak odasına gider ve kapısını kilitler. Bala kapıyı kırdığında Sharavan’ı kanlar içinde görür. Sharavan bileklerini kesmiştir…

Sharavan’ı hemen hastaneye kaldırırlar. Nidhi, Ruhi’den uzaklaşmamak için Bhalla evine gider ve ona hediyeler verir. Bu esnadan Amma, Shagun’a gelerek senin yüzünden Sharavan intihara kalkıştı der. Shagun ve Ruhi şok olur. Bayan Bhala’da Amma’yı azarlamaya başlar. Nidhi yargıcı arayarak gelip Ruhi’nin kaldığı ortamı gözlerinizle görün der. Yargıç tamam der. Adi ve Aliya, Bhalla evinin bahçesinde tartışmaktadırlar. Bu esnada Bhalla ve Amma ailelerinin kavgalarını işitirler. Bu esnada yargıç da gelmiştir. Adi hemen yargıcı oyalarken Aliya da ailelere yagıç geldi diye haber verir.

Yargıç eve gelir. Ruhi’yi çağırır ve söylemek istediğin birşey varmı der. Nidhi kaydettiği görüntüleri yargıca izletir. Ailelerin kavga ettiğini gören yargıç beklemeye gerek yok Ruhi, Nidhi ile gidecek der. Ishşta yalvarsa da boşunadır. Bu esnada Sharavan’ın bileğini kesmediği ortaya çıkar. Babası kapıyı kırdığı sırada bir çivi bileğine denk gelerek kanatmıştır…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.