Sev Yeter 207. Bölüm Özeti 2 Nisan Salı Fragmanı

Burak 27 Şub 2019 Sev Yeter  0

Ruhi’nin sözleri herkesi derinden etkilemiştir. Yargıç, Ruhi’nin Ishita ve Raman da kalabilmesi için Nidhi’yi 30 gün daha ülkede tutatacağını söylemiş bu süre zarfında ne yapıp edip Ruhi’nin sevgisini kazanmalarını istemiştir. Bayan Bhalla ve Amma mahkemeden çıkarken yine tartışmaya başlarlar. Ishita ve Raman araya girerek araya girerek onlara yargıcın sözlerini iletirler. Nidhi’ye koz vermemek için iyi ve düzenli aile olmaları gerektiğini söylerler.

Sev Yeter 2 Nisan Salı Özeti

Bayan Bhalla ile Amma, Ruhi için her şeyi yaparız diyerek birbirlerine sarılırlar. Daha sonra Simmi ve Vandu da sarılır. Ishita ve Raman bu durumdan çok memnundur. Mihika daha sonra Ishita’nın yanına gider ve Raman ile beraber olmasını ister. Ishita yedi yıl önce Bhalla evinden çıktığında bir daha girmenin zor olduğunu söyler. Bu esnada Raman gelerek Mihika’nın doğru söylediğini anlatır. Ishita’dan Ruhi için gelmesini ister. Ishita ikna olur ve yalnızca Ruhi için geleceğini söyler. Ishita Bhalla evine gelir. Bayan Bhalla, Ishita için parti hazırlamıştır. Ishita’ya Raman’ın odasında kalacağını söyler. Ishita odaya girince eski günleri aklına gelir ve duygusal anlar yaşar.

Shagun odaya gelir ve eşyalarını boşaltmak istediğini söyler. Ishita gerek yok eşyalar çantada kalabilir sadece kısa süre burada kalacağını söyler. Fakat Raman eşyalar dolapta kalsın der. Shagun sinirlenerek gider. Nidhi, Bhalla evine gelerek Raman diye bağırır. Nidhi, Ruhi’ye karşılık Raman’dan para ister. Nidhi eğer 15 lak para verirlerse davadan vezgeçerek Ruhi’yi vereceğini söyler. Raman bu teklifi düşüneceğini söyler. Shagun’da parayı verip Ruhi’yi almalıyız der. Raman bu konuda kimseyi dinlemeyeceğini söyler. Ishita ise bunun bir tuzak olduğunu düşünmektedir.

Raman elinde para çantası ile gelerek paranın % 60 ını ayarladığını söyler. Nidhi kabul etmez. Bu esnada Romi de elinde çantayla gelir ve istediğinden fazla para burada der ve Nidhi’den kaybolmasını ister. Nidhi iki düşman bir araya geldi diyerek dalga geçer. Romi ve Raman tartışamaya başlarlar. Bay Bhalla devreye girer ve Romi sadece yardım etmek istiyor der. Fakat Raman bağırmaya devam eder. Bu esnada Ruhan gelerek Bhalla ailesinin tartışmaya devam ettiğini gördüğünü bu şartlarda Bhalla evine gelemeyeceğini söyler. Nidhi’nin planı başarılı olur.

Nidhi ve Ruhi evden ayrılırlarken Pihu gelerek neden beni görmeden gidiyorsun der ve Ruhi’ye sarılır. Raman’ın yine dengesizlik yapması evdekileri huzursuz etmiştir. Ishita bu duruma çok üzülür. Bayan Bhalla’dan özür dileyen Ishita, Raman’ın bu hale gelmesine ben sebep oldum der. Bu esnada Nidhi, Ashok’un yanına giderek Ruhi’nin doğum gününden bahseder. Daha sonra Ruhi’ye gider ve ona Ruhi değil Ruhan olarak doğum günü partisi hazırlayacaklarını söyler….

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir