Sev Yeter 206. Bölüm Özeti 1 Nisan Pazartesi Fragmanı (1. Kısım)

Burak 26 Şub 2019 Sev Yeter  0

Ishita, Ruhi’yi sayıklamaktadır. Doktor aile üyelerinden Ruhi’yi getirmelerini ister. Ruhi gelmediği taktirde Ishita’nın ikinci bir krizi atlatamayacağını söyler. Raman hemen Ruhi’yi arar fakat ulaşamaz. Tam o esnada Pihu, Ruhi’yi getirmek üzere onun kaldığı otele Mani ile birlikte gider. Ruhi karşısında Pihu’yu görünce çok şaşırır. Pihu neden otelde kaldığını sorar. Ruhi arkadaşım rahatsızlandı ve beni çağırdı der.

Sev Yeter 206. Bölüm Özeti

Mani de Ishita’nın hastalandığını söyler. Ruhi mutlaka gelmeli der. Nidhi bu duruma öfkelenir ve Ruhi gidemez der. Doktor ilaçlar işe yaramıyor Ruhi’yi ne yapıp edip geitirin der. Raman, Ruhi’nin gelmesinin imkansız olduğunu söylediği sırada Pihu, Ruhi ile birlikte içeri girer. Herkes çok sevinir. Raman, Ishita’ya seslenmesini ister. Ruhi herkesin isteği üzerine Ishita’ya anne diye seslenir. Ishita tepki verir ve hemen Ruhi’nin elini tutar. Fakat Ruhi gitmesi gerektiğini söyler. Dışarıdaki banka oturur. Pihu gelerek Ruhi’ye teşekkür eder.

Mani, Ruhi’yi bırakacağını söyler. Ruhi giderken doktor Ishita’nın durumunun iyiye gittiğini söyler. Mani tekrar eve gelir. Raman ona teşekkür eder ve ondan özür diler. Mani bütün işi Pihu yaptı der. Ruhi’ye odaklanmaları gerektiğini söyler. Nidhi’nin baskısını gördüğünü belirtir. Ruhi’nin gitmesine engel oldu der. Raman’ın aklına bir fikir gelir ve emen avukatı arar. Ertesi gün Ishita kendine gelir ve hemen Ruhi’yi sorar. Raman gittiğini fakat geri geleceğini söyler. Bir hata yapması durumunda Ruhi’nin ömür boyu Nidhi’nin elinde olacağını söyler. Nidhi, Ruhi’den acele etmesini ister.

Bir müddet sonra eve polisler gelir ve Nidhi’den pasaportunu göstermesini ister. Polis hakkınızda çok sayıda dava var der ve karakola gelmeleri gerektiğini söyler. Nidhi giderken Ruhi’ye bir yere ayrılmamasını söyler. Nidhi karakola geldiğinde benim hakkımda bir dava yok der. Raman’ın avukatı mahkemede göreceğini söyler. Raman, Ruhi’yi arar ve Nidhi’nin onu kışkırttığını anlatır. Yakında eve geleceğini biliyorum der. Ruhi asıl şimdi sonunuz geldi der ve eve hiç gelmeyeceğini söyler. Ishita, Raman’a giderek Ruhi’yi görmek istediğini söyler.. Fakat Raman, Ruhi bizden nefret ediyor ve görmek istemiyor der. İshita ne pahasına olursa olsun Ruhi’yi görmek istediğini belirtir.

Nidhi öfkeli bir şekilde otele geri döner. Ruhi’ye herşeyi baban yaptı diyerek Raman’a hakaretler eder. RUhi bu şekilde konuşma deyince Nidhi ona bir tokat indirir. Daha sonra kırbacını getirir ve tam vuracakken Ishita, Nidhi’nin elini tutar. Kırbacı alarak Nidhi’ye vurmaya başlar. Ruhi daha fazla dayanamayarak Ishita’ya bağırır ve durmasını söyler. Nidhi bana yedi yıl boyunca baktı der. Bizden uzak durun ve kendi çocuklarınızla ilgilenin der. Nidhi’nin de kendisini dövmeye hakkı olduğunu söyleyince herkes şok olur. Raman ve Ishita, Ruhi’ye biz senin aileniz seçimini yap diyerek oradan ayılırlar.

Raman avukatına Nidhi’nin ceza evinde olmasını istiyorum der. Avukatı ise bu iş oldu bilin Ruhi’de yanınıza gelecek der. Pathak olmadığından onun yerine bu avukat gelmiştir. Ishita ise Ruhi’nin gelmeyeceğinden endişe etmektedir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.