Sev Yeter 205. Bölüm Özeti 29 Mart Cuma Fragmanı

Burak 26 Şub 2019 Sev Yeter  0

Raman ve Shagun evlilik arefesinde Nidhi’nin hayatta olduğunu öğrenirler. Raman, Nidhi’nin gizlendiği otele gider. Nidhi burkalı kadınların arasında gizlenmeye çalışmaktadır. Raman onu bileğinden tanıyarak burkasını açar. Nidhi’yi gören herkes şok olur. Raman polislere onu götürmelerini söyler. Karakolda Ishita, Ruhi nerede diye sorar. Nidhi ben Avustralya vatandaşıyım diyerek avukatını ister. Raman komisere onu konuşturmasını söyler. Ishita iki adet bilet olduğunu ve diğer kişinin kim olduğunu sorar. Biletleri kontrol edince diğer kişinin Ruhan olduğunu öğrenirler. Herkes şoktadır…

Sev Yeter 29 Mart Özeti

Komiser eğer Ruahngelirse Ruhi hakkında da bilgi edinebileceklerini söyler. Ishita ise Ruhi Avustralya da olabilir der. Nidhi, Ashok’dan yardım istemek için onu arar. Ashok telefonu komisere vermesini söyler ve ben saygın bir devlet adamıyım der ve bu kadınla yalnızca Ruhan’ın reklam çalışmaları için görüştüm der. Nidhi bu sözleri öğrenince şok olur. Ruhi odasına girince polisler Nidhi, Ishita ve Raman’ı bir arada görür.

Nidhi’nin yakalandığını gören Ruhi kendiside açığa çıkmaktan korkarak uzaklaşır. Bu esnada Aliya ve Adi de Raman’ın yanına giderler. Ruhi, Aliya ile çarpışır. İyimisin diye sorasa da RUhi cevap vermez ve uzaklaşır. Aliya onun tavırlarından şüphelenir. Mihir, Shagun’un karanlık bir odada oturduğunu görür. Nidhi’nin yakalandığını söyler. Shagun acaba hata mı yaptım diye düşününr fakat mutlu olmak benim de hakkım der. Ishita, Nidhi’ye yalvararak Ruhi nerede diye sorar. Bu esnada Aliya ile Adi gelir. Aliya, Nidhi’ye Nimrit der ve burda ne arıyorsunuz diye sorar.

Aliya, Nidhi’nin Ruha’nın annesi olduğunu ve onu dövdüğünü söyler. Ruhan’ın az önce kaçar gibi buradan uzaklaştığını anlatır. Ashok oraya gelince Ruhan’ı görür. Onun yanına giderek kendisiyle gelmesini teklif eder. Ruhi kabul eder. Pihu, Raman ile görüşmek ister. Simmi onun işe gittiğini belirtir. Pihui Shagun’a evliliğiniz neden bu şekilde bitti der. Shagun, Pihu’yu Raman’a götüreceğini söyler.

Raman, Ishita’yı sakinleştirmeye çalışır. Romi bu olanlardan etkilenerek Nidhi’nin yanına gider ve Ruhi nerede diye sorar. Nidhi o öldü diye yanıtlar. Shagun otele gelir. Ishita’dan sakinleşmesini ister. Pihu, Raman’a bir şey anlatacağım der. Shagun ise daha sonra konuşuruz der. Pihu ısrar ederek Ruhan’ı Ashok ile beraber gördüğnü anlatır. Raman ve Ishita, Ashok’un evine giderler.

Ashok, Ruhan’a Ruhi ile ilgili sorular sorunca Ruhi rahatsız olur ve gitmek istiyorum der. Ashok onu sıkıştırmaya başlar. Bu esnada Ruhan yere düşer ve saçları ortaya çıkar. Ashok anlamıştım işte sen Ruhi sin der. Ruhi oradan kaçmaya çalışır. Dış kapıya giderek kapıyı kilitler. Ashok içeriden bağırmaya başlarken Ishita ve Raman gelir. Ruhi’nin dudağındaki beni görünce şok olurlar.

Ishita, Ruhi’ye sarılır. Raman da ikisine birden sarılır. Ruhi ise halen şoktadır. Ashok da onları görünce şaşkına dönmüştür. Raman, Ashok’u bir güzel döver. Polisler gelerek onları ayırır. Haberler kısa zamanda tüm aile üyeleri arasında yayılır. Ishita iyi bir anneolamadığını ve Ruhi’nin kendisinden nefret ettiğini söyler ve sinir krizi geçirir. Bala ile Mani onu Iyer evine götürürler. Doktor çağırırar. Doktor durumun kritik olduğunu söyler ve Ruhi gelse iyi olur der.

Pihu, Mani’ye gelir ve Raman neden ağlıyor diye sorar. Mani, Ishita’nın hasta olmasına ve Ruhi’nin gelmemesine üzüldğünü söyler. Pihu, annem Ruhi’nin Avustralya’ya gittiğini söylemişti der. Mani halen burada der. Pihu o zaman telefon edelim der. Mani ise telefonlara bakmadığını söyler. O zaman Ruhi’nin yanına giderek onu getireceğini söyler. Mani güler…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.