Sev Yeter 204. Bölüm Özeti 28 Mart Perşembe Neler Olacak ?

Burak 24 Şub 2019 Sev Yeter  0

Raman, Ishita’yı bir otel odasına götürür ve daha fazla rezalet çıkarmasını engellemek ister. Fakat işler iyice çığırından çıkar ve Raman da alkol almaya başlar. Sarhoş olan Raman gömleğini çıkartır ve Ishita’nın yanına yatar. Ruhi ise kardeşi ile beraber zaman geçirmenin çok keyifli olduğunu düşünmektedir. Ishita’nın gelmediğini görür ve Aliya’yı arar. Aliya ise Ishita’nın sabah sporuna gitmiş olabileceğini söyler.

Sev Yeter 28 Mart Perşembe Özeti

Ruhi, Raman’ın arabasının olmadığını farkeder ve görevliye Raman’ı sorar. Güvenlik görevlisi Raman’ın bu gece gelmediğini söyler. Ruhi şok olur ve Ramanve Ishita’nın geceyi birlikte geçirdiğini düşünür. Zaman kaybetmeden Amma’nın yanına gider. Amma, Bhalla evine gider ve Simmi’yi görür. Raman nerede diye sorar. Nelu onun odasında olmadığını söyler. Ammai Ishita’nın da evinde olmadığını Raman’ın partide onu tehdt ettiğini ve şimdi Raman’ın da kayıp olduğunu söyler. Simmi onların çocuk olmadığını kısa süre sonra eve geleceklerini söyler. Shagun da konuşulanları duymuştur.

Mihika, Romi’ye enden endişeleniyorsun diye sorar. Romi, Nidhi’yi dün Ashok’un evinde gördüm der. Mihika bu imkansız o yedi yıl önce vefat etti der. Romi ise onu gördüğünden emin olduğunu söyler. Ashok’un bunu gizlediğini ve yakında büyük olayların patlak vereceğini belirtir. mihika ise eğer bu doğruysa Ruhi’de hayatta olabilir der ve sevinirler. Romi, Ishita bunu duyunca çok sevinecek diyerek ona haber vermeye koşar. Bu esnada Shagun otele gelir. Müdür, Raman’ın konuklara bağırdığını ve olayların kontrolden çıktığını anlatır ve Ishita ile ona bir oda ayırdığını söyler.

Shagun zaman kaybetmeden Raman’ın kaldığı odaya gider ve Ishita ile ikisini yatakta görür. Hemen Raman’ı uyandırır. Raman açıklama yapmaya çalışır fakat Shagun gömleğini giy ve hiçbir açıklama yapma der. Ben sana güveniyorum benimle evlenmeye söz verdin beni aldatmazsın der. Raman dışarı çıakrken Ishita şok içinde olanları izlemektedir. Nidhi burka giyerek Ruhi’yi kontrol ederken Ishita onu görür.

ROmi ve Mihika da Ishita’ya haber vermek için geldiklerinde Ishita, Nidhi’yi gördüğünü ve bir arabaya binerek kaçtığını söyler. Romi ve Ishita da arabayla onu takip etmek isterler. Raman ve Shagun ise ani bir şekilde evlenmeye karar verirler. Eve gelen pandit evlenmek için ya bu günün uygun oladuğunu ya da altı ay beklemeleri gerektiğini söyler. Raman buna tepki gösterirken Shagun ona sözünde dur der. Bay Bhalla düğün hazırlıklarını görünce şaşırır. Henüz Bayan Bhalla’nın gelmedğini ve bu şekilde bir düğün olamayacağını söyler. Raman ise eninde sonunda bu evlilik olacak der.

Nidhi eve gelir ve Ishita beni gördü diyerek hemen Avustralya’ya gideceklerini düşünmeye başlar. Ashok’u arayarak bir uçak bileti ayarlamasını ister. Daha sonra Ruhi’ye haber verir. Ruhi ailesinden uzak kalacağı için üzgündür. Raman, Ishita ile ilgili evlilik videosunu görünce ağlamaya başlar. O günleri hatırlar. Adi eve gelince evlilik hazırlıklarını görür. Simmi’ye ne olduğunu sorar. Daha sonra Raman’ın yanına gelir ve buna izin veremeyeceğini belirtir. Ishita ile Raman’ın düğün videosunun açık olduğunu görür. Adi’ye Ishita’dan nefret etmiyorsun değilmi der. Raman ondan uzaklaşmasını ister. Adi, Shagun ile zorlama bir evlilik yaptığından Raman’a bir kez olsun beni dinle der.Fakat Raman onu gönderir.

Ruhi eve gelir. Pihu’ya ne oldu diye sorar. Pihu, Raman ve Shagun’un evliliğini anlatır. Ruhi sonunda gerçekleşeği için memnunum der. Raman, Ruhi’yi düğüne davet eder. Ruhi ise bir yere gitmeliyim der. Pihu sen benim ablamsın diyerek dönmesini ister. Raman, Pihu’nun gerçekten bir ablası vardı ismi de Ruhi idi der. Bu nedenle sizi çok sevdi der. Pihu, Simmi’nin ona aldığı bilezikleri gösterir. Ruhi onu görünce ağlamaya başlar. DÜğün için kalacağını söyleyerek Pihu’ya sarılır…

Ruhi, Nidhi ile telefonda konuşur. Evlilik töreni sonlanana kadar burada olacağım ve yarın Avustralya’ya döneceğim der. Nidhi sözünü unutma diyerek kabul eder. Ishita , Ruhi’nin yanına gelir ve neden etrafı toplamadın diye sitem eder. Ruhi ise Ishita sinirlenince etrafı toparlardı diye düşünür. Ishita, Nidhi’nin hayatını mahvettiğini ve onu mutlaka bulacağını söyleyerek dışarı çıkar. Ruhi’den kapıyı kilitlemesini ister. Pihu, Shagun ve Raman’ı öperek çok mutlu olduğunu fakat kimsenin mutlu görünmediğini söyler. Shagun, Pihu’yu gönderir ve beni sevmediğini biliyorum fakat ben de Pihu için bu evliliği yapıyorum der.

Raman, Bay Bhalla ve Simmi’ye mutlu olamdığınızı biliyorum fakat lütfen Pihu için anlayış gösterin der. Romi, Ishita ile Nidhi hakkında konuşur. Romi, Ashok’un yanına gideceğini ondan birşeyler öğrenmeye çalışacağını söyler. Ishita ise Raman’ın bu gün evleneceğini ve üzülmeye hakkı olmadığını söyler. Romi, Ashok ile evinde buluşur ve ondan bir şeyler öğrenmeye çalışır. Telefonundan bazı numaraları alır. Raman ise haldi için gelir ve Pihu ona haldi yapar. Pihu neden gözlerin kırmızı diye sorar. Raman gözüme bir şey kaçtı der.

Romi ve Ishita yolda giderlerken bir telefon gelir. Nidhi’nin Avustralya’ya gideceğini iki kişilik rezervasyon yaptırdığını öğrenir. Ishita ikinci kişi Ruhi olacak der. Raman düğüne hazırlanmaya giderken Shagun da gelinlik için hazırlanmaktadır. Amma, Ishita hayattayken bu evliliğe müsade etmeyeceğini söyler. Raman ve Shagun mandala da oturularken Amma gelir ve bu evlilik yasal değil der. Polisi arayacağını söyler. Raman istersen benim telefonumdan ara bu evlilik yasal der. Ishita ve Romi, Nidhi’nin kaldığı otele polisle geşirler fakat Nidhi adında bir kayda rastlayamazlar .

Romi’ye bir telefon daha gelir ve Nidhi’nin otelde olduğunu öğrenirler. Nidhi otelden ayrılırken Ishita’yı görür ve kendisi için geldiklerini düşünür. Bir görevliye ne aradıklarını sorar. Görevli yedi yıl önce kaçan bir kadını bulmaya geldiklerini söyler. Ruhi evlilik gerçekleşmek üzere artık kimse bir şey yapamaz diye düşünür. Bu esnada Nidhi den telefon gelir. Ruhi evliliğin tamamlanmak üzere olduğunu söyler. Fakat Nidhi ona hemen gelmesini söyler. Romi düğüne yetişir ve evliliği durdurmalarını ister. Nidhi’nin yaşadığını, Ishita’nın da onu ortaya çıakrmak için otelde olduğunu söyler. Raman çelenkleri çıkartarak otele gider. Shagun ağlamaktadır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 204. Bölüm Özeti 28 Mart Perşembe Neler Olacak ?” üzerine 113 yorum

 1. Asi dedi ki:

  Elanin dogum gunu yarin degil 9mart da

 2. Arzygül dedi ki:

  Serpilim iyi geceler. Annemlerdeyim ben de şimdi. Eşim işde kayınvalidemde düğüne gitti. Evde tek başıma kalmayayım diye buraya gönderdiler beni. Yarın ben de gidicem düğüne. Şu iki üç gün biraz yorulacağım sanki.
  Bu arada yarın Elanın doğum günüydü değil mi?

 3. Asi dedi ki:

  Iyi geceler Serpilim bos ver zaten canim neyse burasi baya doldu 208.bolume geceriz

 4. Arkey Madhubala dedi ki:

  ………………………yorumları tek tek okudum.Ne dıyecegımı bulamadım.iyı geceler prenseslerım

 5. Asi dedi ki:

  Ayyyy ben neymisim be ha hayyy:))))) herkesi kotuluyormusum

 6. Asi dedi ki:

  Kizim sen neyin kafasini yasiyon be Arzyla tartismalarimizdan senin genellikle haberin bile olmuyordu ve Arzynu kotuleyerek konusduysam yarina sag cikmayim insallah. Sen boyle devam et sakin durma tamammi Arzy kavgadan besleniyor diyorsun ya bide kendine bak be guzelim sonra baskalarini yargila…

 7. Arzygül dedi ki:

  Genel olarak ta senin bildiğin hiçbir hatam yok. Sana karşı hep kontrollüydüm ben. Şu konuda hata yaptın diyebileceğin malzeme vermedim sana. Ayrıca hesabına girmem de hata değildi. İyi ki girdim valla:)

  Sen Asi hanım. Yine aldın sazı eline. Oyunbaz Asi. Senin gibi bin tanesi gelse yine de Zaradan vazgeçilmez. Sen kurnazsın Zara da saf işte. Sen sütten çıkmış ak kaşık mısın ki Asi hanım. Bu oyunun yönetmeni sensin. Oyunun ismi de “Zarayı bitirmek. ” Benle Aynuru da piyon olarak kullandın ya. Yazıklar olsun Asi hanım. Bizim aramızda senin gibilere yer yok:) Ahaha. Allahım çok komik. Kelime dağarcığının acitasyon ve mağdur edebiyatından ibaret olması ne acı bişey. (Sırtımdaki yaralar, ah ben safım falan ve yukardaki yazdıklarım gibi)

  1. Zara dedi ki:

   Genel olarak hataların yanlışlarını ben söylememe gerek yok sen zaten arkadaşlarıma oynadığın oyunları bu sitede Ayşenurun doğum günü sayfasında anlatmışsın. ben onları okurken şok oldum dondum şaştım kaldım

 8. Zara dedi ki:

  Kızım Onu zaten Arzu kendiside biliyor oylama günü tehlikelisin filan dedim O değilde Asi sen onunla her kavga ettiğinde neler neler söyledin kendi söylediğin onca şeyi cuvala basıyorsun benim söylediğimi ve söylemediklerimi duvar asıyorsun güzel böyle devam al sazı eline sahne senin

 9. Asi dedi ki:

  Zara hanim bende zaten onu diyom iste yazari kapattin ya o zamanlarda atmadim demedim ki:D hey allahim ya bu konularla ne ilgisi var diyom onun neyse ya

 10. Asi dedi ki:

  Sana smsi yazari kapattikdan sonra atmisdim simdi bu konularin onunla ne ilgisi var:D allahim ya ne konusacagini bilmiyorsun ya dhsda bir oylama yuzunden demediyini birakmadin be sen alt tarafi bir oydu bide kalkmis onceden kotulemedim diyorsun. Offf neyse ya ne konusursan konus

 11. Asi dedi ki:

  😎 😀 😎

 12. Arzygül dedi ki:

  Benim hatamı söylermisin bu konularda. Çok şükür hiç hatasız olarak görüyorum kendimi. Ada o gün sana Merhaba yazmıştı. Aynurla öncesinde de konuşuyordunuz. İkisini karıştırman baya ilginç. Ha karıştırdıysan bile Aynur sana Zara ablam çok iyi laf soktun demedi. Hiç abla demez Aynur sana. Farklı şeyler konuşuyordunuz Aynurla o sırada. Bu yalanın tutmadı:(kime okutucam derken? Okutacak kimsen kalmadımı? Zinetin, Alinan falan?

 13. Arzygül dedi ki:

  Niye bana karşı R ye taktın anlamadım ama vardır bunda da bi hayır

  1. Zara dedi ki:

   R ye kim ya sen ne diyorsun.. Asıl sen salağa yatıyorsun Aygul bana onlar onca lafı bana mı soktular dedi bende evet dedim ama Aygul dedim mövzularda ve pikirlerde onlara yazma dedim hatta onunla yazışmalarınızı hala duruyor 🙂 ve ben dostluğumuz bitince düşman kesilmedim ben getmiştim Asi bana sms attı ardadı geri döndüm döndüğümde sizin yazdığınız sayfada Mesajlarınızı okudum Asiye dedim Arzuyla bir olub bana laf soktun niye benden arzuya dert yağdın filan filan o günden sonra Asiyle sık sık tartışıyorduk.. sonra Aygul bana Arzuyla konuşuyor msunuz dedi bende hayır dedim onunla dostluğumuzu bitirdim dostca ayrıldık filan dedim oda neden o seni çok seviyor filan kız evlendi tebrik etseydin filan konuyu kapatıb başka şeyler konuştuk sonra ben kendi kendime düşündüm ben Arzuya haksızlık ettim sonra geldim seni evlenmişsin tebrik ettim filan falan doğum günü de kutladım Asi yi kötlemiyorum sadce o Zara bana şunu şunu kötledi deyince bende oda bir çok şey dedi kötledi diyorum
   ama bu konular hakkında konuşmuyacam yorum yapmıyacam
   Herkes hata yaptı yanlış yaptı ama fatorası bir tek bana kesildi. Her neyse Allah der susarım

   1. Arzygül dedi ki:

    Ne salağa yatması be. Diyorum ki sana sinirlenmiş gibi gözükmesi beni ilgilendirmez ama biz Aygülle şakalaştık o olay sonrası. Aynura Aygül gülmedi dedin ya. Aygülün ne zaman güldüğünü açıkladım ben de:) Olayların senin anlattığın gibi olmadığını o kadar iyi biliyorum ki. Senin o kadar masumca trip atmadığını Asiye. Boşa konuşma bu konuda. Şurada yazdıkların bambaşka şey Asiye anlattıkların bambaşka Zara. Bu arada R geri vites demek. Geri vitese taktın sen yine masumum safım rolüne başladın. Artık kime okutuyorsan ya da okutacaksan buradaki yorumları. O kişinin gözünde imajım zedelenmesin çabasındasın. Ben seni bilmiyorum sinirlendiğinde titrermişsin falan. Tanımıyorum ben seni. Sadece senin bize bu benim diye anlattıklarını biliyorum onlara da inanmıyorum bildiğin gibi. İnanmayan bitek ben de değilim ama neyse. Konumuz bu değil. İnsanlara iftira atıp herkesi birbirine kötülerken Allah deyip susmuyordun, buna da neyse.

    1. Zara dedi ki:

     Ya sen beni delirtmeye mi çalışıyorsun sana diyorum ki senin hakkında önceleri kötü konuşmadım sadce dostca son konuşmamızda sana haksızlık ettim sana söylememem gereken şeyleri söyledim bunu sonradan fark ettim bunun pişmanlığını yaşadım neyse ve kötü konuştuğum zaman bir kere yürekdaşda oda senile grup ta kavga etmiştik bide sesenin mövzularda yazdığın ve hesabıma girdiğini öğrendimde. Ve kim olsaydı aynısını yapardı
     Hatalarım oldumu oldu yanlışlarım oldu mu oldu öfkeyle kalkıb zararla oturdum mu evet sizin hatalarınız yanlışlarınız olmadı mı oldu öz eliştiri yapa bilmek de bir erdemdir
     Ve Aynur ile o çocuğun konusunda kendimi suçlu hissetmiyorum çünkü Aynurun tekrar tekrar o çocuğu sormadı ondan başka fotoğraf iste demesi benim Aynurun ondan hoşlandığını hatta daha fazlasnı düşündürdü ve grup ta size yazacağım bir kaç şeyi yanlışlıkla başa bir arkadaşıma yazdım ve bana kişisel yazışmada yazan Ada değildi luchini Aynurdu
     Ve
     Bende seni bilmiyorum kankamın doğum günü sayfasında yazdığın mesajlardan sonra seninle ilgili hep ikilemdeydim ama hep kendimi kandırdım insanlar değişir dedim her neyse Ha bide mesajları kime okutacam ya azlı Düşmandan beter olduk. tövbe tövbe ben yoruldum usandım bıktım canıma tak etti artık

  2. Anonim dedi ki:

   Genel olarak söylüyorum çok hatan yanlışın var bu konularda da benim hesabıma girmen grup ta kim kim tam olarak bilmiyorum herkesin nciki vardı bende grupa yeni gelmiştim ve Aynur kişidelde Arzuyla kavgalı olduğnu bilseydim eklemedim tarzında birşeyler söyledi ama okadar sinirliydim ki Aynura beni gruptan çıkart dedim
   Kamladı derken ve ne Alinası Zineti diyorsun Alina konusu senin bildiğin gibi değil ya yeter artık seninle muhatab olmuyacam
   Ve Asi hanım yazardaki olaydan sonra ben dhsda yazıyordum o zaman sms ve arıyordun Sen ben gittiğimde de sms attın sonra akşam üstü aradın uzun uzun konuştuk sonra Elif sayfasında yazalım dedin yoksa döndüm

 14. Arzygül dedi ki:

  Beni bıraktın şimdi Asiyi bize kötüleme derdinemi düştün. Aynur bence de şanslı benim gibi dostu olduğu için. Ve Aygülün cevaplarını zaten biliyoruz biz aq ya Zara niye salağa yatıyorsun. Aygül Aynur yerine sana cevap yazdığından sonra ben gitm oraya Aygüle laf attım. Sonra sende işte Asiyi doldurdun falan. Ertesi gün Aygül geldi. Bırak cevap vermeyelim onlara falan filan dedin ona da. O da tamam dedi. Ama zaten biz Aygülle özelde şakalaşıyorduk. Kime laf soktun diye sordu sana dedim. Bi güldü falan şakalaştık. Sen kafanda kendince Aygül çok sinirliymişte sen onu durdurmuşsun gibi bişey yaratmış olabilirsin. Ama zaten Aygül kızmamıştı. Aynur aşağıda Ayo güldü derken ondan bahsediyor. Öncesinden değil. Dibine kadar bildiğin konuları bilmiyor ayağına yatmazmısın lütfen.
  Diyorsun ya ben dostluğumuz bittikten sonra onları dedim senin hakkında diye. Dostluğumuz bitmeden dediğini biliyorum ama velev ki öyle senin dediğin gibiymiş. O zaman dostluğun bitince düşman mı kesildin çen de hani şu yalancı bahardaki kadının Rk’ye düşman kesilmesi gibi? Şu an o kadar mutluyum ki. Aynur bazı konularda, Asi de her konuda senin onları vurabilmen için done vermişler sana güvenip. Ben öyle bir aptallık yapmadığım için çok mutluyum şu an.

 15. Asi dedi ki:

  Ve ben kucuk dusuruyor dediyimi zerre hatirlamiyorum ki dediysem bile bu kotulemek mi oluyor pardonda

 16. Asi dedi ki:

  Ya oyle yazarak diyerleride yazabilerdi dedim bunu dusunmedimi acaba yazmisdim

 17. Zara dedi ki:

  Aygul orda gülmedi sana yazacak şeyleri yanlışlıkla oda benim gibi siteyi iyi bilmediği yanlışlıkla bana cevap yazıyordu Aygul sonra ben bunları aynura yazıyorum ama sana cevap olarak gediyor demişti möwzuk hala duruyor istersen bak
  Kafam iyice karıştı kafam allak bullak oldu yeter ya susacam diyorum

 18. Asi dedi ki:

  Allahim ya bu kadaranida pes

 19. Anonim dedi ki:

  Ya hayır ben konuşmaları silmiştim

  Asi sen demedin mi özelde beni küçük düşürmeye çalışıyor diye hani dürüstün ya iftaf et

  Ve evet pikirlerde ve ya mövzularda yazmasa bari Arzu ya söyle özelde tartışalım falan dedim niyetim kavga değildi çünkü bence sende biliyorsundur Türkce yazınca laf atıyorlar hatta hakaret ediyorlar argo kullanıyorlar. Ve sen mövzularda yazmağı bıtakmışmıydın ama aşağda baktığımda en son o mözokun adı vardı ya sen 3,4 yorum yazdın mövzularda ve evet sen möwzukta o laf soktuğun mesajları yazarken sana öfkeliydim üstüne benim hesabıma girdiğini öğrendim
  Sende iyi biliyorsun ki sinirlendiğimde elim ayağım tüm vücudum ditriyor kendimi kayb ediyorum senin hesabıma girmende tuzu biberi oldu
  her neyse başıma ağrı girdi

 20. Zara dedi ki:

  Aynurella sen demedin mi Aman de başka foto atsın diye ve Aygul nerde kime gülmüştü kızım senin fikirlerde konuşman yüzden olmadı mı bunlar sen fikirlerde onunla kavga ettin sonra gettin ona özelde yazdın bana onu sordun neden bir arkadaş deyib geçiştirme rağmen tekrar tekrar sordun keşki tüm konuşmalarımızın ss alsaydım ve sen benden Arzunun imtikanını mı alıyordun Aman Allahım ben Arzuya naptım ki imtikan aldın biz arzuyla imoda karşılıklı bir şeyler söyledik ve dostca ayrıldık bir birimize iyi dileklerde bulunduk imtikanını aldın mı rahatladın mı sahte sevgi ve intikam oyunun bitti mi yoksa devamı var mı
  Ve evet şanslısın Arzu gibi arkadaşın olduğu için

 21. Aynur dedi ki:

  Aygul orda gulmushdu ya))) orda sevdim ben Ayoyu

  Bizde diyyoz bu Zaraya ne oluyo. Alinasindanda gelmish orda kendisini destekliyo 😀 ah masum kushum Zaratellam

 22. Aynur dedi ki:

  😀 😀 😀
  Fotograf iste demedim ben) fotograf gondermishmiydi sana dedim. Bu kadar. Sende evet demishdin. Ve anlatmaya bashladin.

  Ah keshke oralarinin ss si olsa(
  Bide shey Zaratellam Aman saña demishdiki bu Aynur shansli kiz diye
  Hayir hich de shansli falan degil
  Bence shansliyim ben bebom 🙂

  Sonradan Aman diyyorki saña fikirde birisiyle tatli sohbet ediyo sende diyyosun erkeklerle cok konushyo ona kach kez dedim konushma diye ama yinede konushyo” nerden uyduruosan artik 😀
  Hem benim erkekle konushup konushmamamdan ayrica sana ne?
  Konushturma beni Allah ashkina

 23. Zara dedi ki:

  Arzu sen onları okumadın bir gün öncesiydi Asi mövzularda yazmıştı
  Aynuruda ona anladın sanki demişti
  Sonra Asi özelde bana yazmıştı
  Ve Aynur pikirlerde türkülere laf soktuğunda aynura tam olarak ne yazmışım ben hatırladıklatmı söyledim arkadaşlarla her konuşulan şeyler noktasına kadar hatırlamam mümkün değil.
  Ve Arzu ben dostluğumuz bittikten sonra söyledim Asiye onları
  Ve Aynur sen bana o çocuk hakkında sorular soruyordun ki ondan fotoğraf iste dedin bende ondan hoşlandığını hatta daha fazlasnı düşündüm benim yerimde kim olsaydı aynı şeyleri düşünürdü

  1. Arzygül dedi ki:

   Okudum herşeyi ertesi gün hatta ben de Aygüle laf attım orada sen de Asiye kötüledin bizi Arzy seni korumuyor bari bişey yazmadan sussaydı diye. Sonra biz oraya yazmayı bıraktık sen hala bunlar hâlâ yazıyor Arzuya söyle özelde tartışalım tartışmak istiyorsa dedin. Asiye bana böyle dedirterek Asiyle de kavga etmemi sağlayacaktın beni sinirlendirip. Aygül bile tınlamadı senin kadar. Neyse yani okudum herşeyi biliyorum. Asi eğer mowzuklarda dediyse Aynur beni küçük düşürdü diye bu kötülemek sayılmaz. Zaten Aynurun okuması için oraya yazmıştır. Yakışmıyor gerçekten bizi Asinin bizi kötülediğine ikna etmeye çalışman

 24. Asi dedi ki:

  O oyunuda biliyorum Aynur anlatmisdi Arzynun intikamini alicam diye:)

 25. Arzygül dedi ki:

  Ay sen ciddisin. Ahah. Ben de yeni bir iftira bekliyordum. Bu komik oldu gerçekten. Yazarokur admini de dahil, Ekrem ağabey, Engin ağabey, Resul bey, hatta Göker beyle de konuştum Zara. Aman Allahım ne flörtöz bi insanım. Yazarokurda yorumlar niye siliniyor, hesabım niye kapandı, şu iki hesap aynı kişiyemi ait gibi sorular soruyordum admine. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında olmadığımdan. Şikayetlerimi belirtiyordum adminlere. Şaka gibisin Zara. İnstagramdan konuştun falan. İnsanda özel şeyler konuştum sanar. Haha. Herkesin hesabı engellendi siteden ulaşamayıp instadan yazdım admine. Hatta karşılıklı diyoloğumuz olmuştu o zaman. Şimdi düzeldimi kontrol et dedi. Hayır dedim. Sonra tekrar kontrol et dedi. Ben de düzelmiş teşekkürler yazdım. İlk ve tek karşılıklı diyoloğumuz o. Genelde ben soru sorarım bikaç gün sonra admin cevap verir biter konuşmamız. Bak buradan vur beniğğğ. Resul beye de ilk ben yazmıştım doğum günü sayfası için. Sonra bi dizi özeti konusunda yardımcı olmamı istedi ben yapamadım izlemediğim bi diziydi. Dizi değilde herhangi başka bir ilgimi çeken konuda yazı yazsam sizde yayınlasanız dedim. Bikaç denemem başarısız olmuştu. Sadece bitane o ses sayfası açabildim. Sonra Resul beyden ses seda olmayınca ben mail attım tekrar iyimisiniz dedim galiba. Siteyi Göker bey devralmış işte. Özetleri kimlerin yazdığını biliyormusun gibi bişey sordu. Bende bitek Mahriyi biliyorum dedim. Aa bak buradan ekmek çıkabilir sana. Bide yaşını sordum Göker beyin. Ona göre ağabey diyeyim diye sormuştum kendi içimde. Ekrem ağabey ve Engin ağabeyler bildiğin üzere survivorla ilgili yorumumu çok beğendiler. Konuları benim yazmamı teklif ettiler. Ben de bi süre denedim ama olmadı. Sonra doğum günü sayfaları. İsimsiz yorumların kimliğiyle ilgili sorular. Site değiştiğinde anlamadığım bişeyi soruyordum. Onlarda anlatıyordu arkadaşlarınada yardımcı ol diye. Bunlar zaten senin bildiğin şeyler. Nezaketan bi nasılsınız haricinde siteyle ilgili konular dışında konuştuğumuz hiç bişey yok adminlerle. İnanılmazsın Zara. Hiçbir admin güzel gelin eşin çok şanslı gibi laflar etmiyordu bana. Resul beyin yeni sitesinde de Survivor üzerine konuşmalarımız olmuştu. Asiyle benden konu yazmamızı istemişti. Daha önce denedim ağabey olmadı demiştim. Bide özel olarak doğum gününü kutladım. Alınabilirsin canım. Senden daha bilgili olduğumdan teknik konuları konuşabiliyordum adminlerle.

  Bide evet ben ss alıp kopyalayıp olayı olduğu gibi aktarırım. Sen ss almayıp olayı işine geldiği gibi anlatırsın:)
  Bu arada Aynurun türklere laf soktuğuyla ilgili konuşmanızın ss ini gördü Asi. İnkar ederek gözden düşüyorsun sadece.

 26. Aynur dedi ki:

  Bana kibar yazmamışmış

  Asiye okuttum log parolamı vererek. Şu Aman da neymiş ya 😀 bir Aman kadar konuşulmadık sfajkakksk 😀
  Senaryo güzel uyduryosun
  Keşke ne yaptığını bilmeseydik.
  Bide adminin kendisi bana söyledi değiştirdim diye. Diğer adminde düzelteyimmi deyipdi hayır demişdi.
  İYİ Kİ GİRMİŞİM!
  Senin yalanlarını öğrenmiş olduk.
  Yaaa en komiğide ne diye sorun bana
  Asiye senin yalanlarını anlatacağız ss ler var bende deyince gidipdw Asiye “Şunlar benim profilmden kendilerine benmişim gibi yazmışlar” yani buna benzer şey demendi haha
  Çok komikya
  Yalancısın işte
  Neyse yav

  Serpilim selam))

  1. Arzygül dedi ki:

   Zara uçtu demiştik o an. Cidden o onlar Benim hesabımdan yazmadığım şeyleri benmişim gibi yazmışlar dediği an nirvanaya ulaşmıştı

  2. Zara dedi ki:

   Evet dedim siz ss attığında açılmasını beklemeden imo hesabımı sildim ve ben benim hesabımdan ben yazmış gibi yazmış dedim yazdın mı yazmadın mı tam olarak bilmiyorum çünkü ss lara bakmadım

 27. Aynur dedi ki:

  Ayyy Allahın cezası
  Hala konuşuyor. Konuştukça batıyorsun anla yani.

 28. Asi dedi ki:

  Kizim sen ruya mi goruyon yoksa kendi soylediklerini benim soylediyimi zannediyorsun cok komiksin ben ne zaman arzynu kotuledim ha yada aynuru aynur hakkinda konusdum evet ama sen konuyu acinca deyisip dedim buyuyunce deyismis falan dedim ki bunlari zaten aynurun kendisinede soyledim. Ve sen surekli arzyla kavga edip gelip bana arzynu kotuleyip benimde kotulememi bekliyordun ve beklediyini yapmadigim icinde bana arzynu daha cok seviyorsun o daha degerli senin icin demiyormuydun onu bana savunuyorsun diye benimle tartismiyormuydun bu yuzden kusmuyormuyduk sonra sen sabahsi gun bide bakiyordum arzya kalpler falan atiyordun. Ya bi git be benim agzimi daha fazla actirma ya sen bana arzynun dostu benim dusmanimdir dedin buna bende dahil oluyordum sonra arzyla can ciger kuzu sarmasi olmadin mi istersen daha fazla konusdurma beni.
  En yakinimiz dediyin de ulkeri diyorsun galiba onada krgin kizgindim sana soylediklerimi kendisinede yazmisdim zaten seninlede dertlesdim iste.
  Arzynu kotuledim oylemi soyle arzya spylediyim kotu lafi soyle hadi

  1. Arzygül dedi ki:

   Bu da demek oluyor ki Zaram sen daha dostluğumuz bitmeden düşman kesilmişsin bana:)
   Ben bu oyunlara gelecek insan değilim. Zaranın hesabını kavradım herşeyi. Arzuyu kötüledin demesi çokta tın. Asiyi tanıdığımı düşünüyorum. Bi yalancı değiştiremez bildiğim doğruları:) bide zaracım biz okudukk kavra bunu. Asi sana Aynur beni küçük düşürmeye çalışıyor demedi. Sen dedin onu bitanem. Asiye bizi kötülerken demiştin o gün. Aside kimseden beni savunmasını beklemiyorum zaten dedi

   1. Asi dedi ki:

    🙂

 29. Zara dedi ki:

  Aynura kibar filan yazmadım Aynura sen fikirlerde neden türkülere laf soktun dedim oda ben laf sokmadım sana kim tercüme yaptıysa yanlış çevirmiş dedi bende kimse çevşrmedi dedim ve Asi sen Arzuyu Aynuru. (ve b Hatta en yakınımız onun ismini söylemeyim bende kalsın) Kötükediğini ne çabuk unuttun Aynur beni küçük düşürmeye çalışıyor yazam destan olur Asi hanımcım sen devam et sahne senin ben susacam

 30. Asi dedi ki:

  Herkese hakettiyi gibi davraniyorum

 31. Asi dedi ki:

  Eee sende ona gore davransaydin neyse. Konu acilmasaydi konusmayacaktim bile.
  O laf sokmak degildi
  ben bu sekilde yazdim
  burda olanlara, olupta yazamayanlara, olmak isteyipte olamayanlara, olmayanlara iyi geceler demisdim bu laf sokmak degildi iste sen oyle algiladin
  ve sen arzyla bir olup bana laf soktun demisdin

 32. Asi dedi ki:

  Ya ozude aynur turklere laf sokmus diyorsun ya pikirlerde banda ozelde soylemisdin evet aynur ne kadar nankormus turk sitelerine giriyordu falan simdide turklere laf sokuyor diye bana yazmisdin ama aynura ise o kadar kibar yazip sormusdunki okuyunca guldum turklere laf sokmussun kirildimmi ne falan yazmisdin oysa bana sinirli yazmisdin iste sen busun canim ya arkadan atip tutuyorsun insanlarin ama yuzlerine karsi cok sakin davraniyorsun

 33. Zara dedi ki:

  Burda olupta yazmayanlar bu laf sokmak degilmi o yorumlardan sonra.. Başladı sende çok komiksin birilerine yaranmak için.. neyse ya sen burda herşeyi anlattın ya seninde dostluğun belli bana en yakın dostları her neyse ben anlaymıyacam sır sırdır bende kalsın ben dostluğu bittiğinde düşman kedilenlerden değilim

  1. Arzygül dedi ki:

   İyi ki onlardan değilsin valla. Olsaydın biz napardık:)

 34. Asi dedi ki:

  Ve o cevapi verirken aramiz bozuk degildi ondan sonra aramiz bozuldu benim her konusmamiz aklimda

 35. Asi dedi ki:

  Ben suclamiyordum olanlari konusuyordum:) ayrica ilk sen baslattin laf soktun diyorsun ya yemin ederim cok komiksin
  ben burda arzuyla bir olup sana laf sokmadim anladin mi sen oyle algiliyorsun iste Ve sadece arzuyla bir olup bana laf soktunuz diyorsun ben kendi basima yazdim burda arzuyla biz diyer sayfadakilara laf soktuk.
  Aygul konusundada bir sey demiyecem neyse dostlugun belli senin.
  Aygulumde keske burda olsaydi

  1. Zara dedi ki:

   Keşke

 36. Zara dedi ki:

  Evet cevapım ne yazacaktım olmuştu nedenini sende biliyorsun seninle aramız bozuktu benim için benim arkamdan konuştuğun laf soktuğun gün bittin ve bunu ilk sen başlattın Asi hanım ve o zaman sen kiminle konuşuyordundunsa onu söyledim kötü kumuşmadın diyorum serviyle ve b konuşuyor olsaydın onunla konuşuyor bana yazmağı unutuyor derdim ve ayrıca sende beni suçlıyordun ve Aygülü bu işe karıştırma Aygülle konuştuk halletik bizim dostluğumuz okadar zayıf değil ilk fırtınada yıkılsın

  Konuşmuyacam susacam diyorum artık yeter

  1. Arzygül dedi ki:

   Ya bence Aygül gurursuzdu ya hani. O yüzden halledebilmişsinizdir siz meselenizi. Bunu da şimdi Arzu seni kötüledi diyerek anlatırsın sen. Ama ben senin ona dediğin şeye laf attım burada:)

   1. Zara dedi ki:

    Öyle şeyi ben değil sen yaparsın ss ları anlarsın ve mesajları kopyalaylarsın atarsın bunlar senin huyun ayrıca gurursuz sensin whatsapp da çok büyük konuşmuştun.. Bebeğim

 37. Asi dedi ki:

  Susacam dedim ama insani cileden cikariyorsun konusacak en son kisi sensin hala konusuyon Beni ve Aygulu kotulediyin an bittin sen benim icin

 38. Asi dedi ki:

  Zara hanim sen once orda bir dur sen yaziyordun ben orda oldugum halde sana yazmiyordum oylemi sen nasil insansin ya ben sana netim cekmiyor girip cikiyorum dedim ve orda olupta bana yazmayan sensin ve kac kez sana soyledimde orda ve bana cevabin ne olmusdu “ne yazacam ki” olmusdu bende sana evet konusacak bir seyimiz yokki ama infinitile amanla konusacak cok seyin var demekki demisdim sana orda en son mesaji hep sana yaziyordum ama senin o tavirlarin beni senden uzaklasdirmga baslamisdi buda deyisdin olmusdu ve aynuru terslemisdim cunki aynurla aram bozukdu o zaman aynur bunu bildiyi halde sana sormasida sacmaydi
  ne konusdum diyorsun kizim ereklerle konusuyor demissin ya bu ne demek oluyor

 39. Zara dedi ki:

  Aynur bana sürekli Aman hakkında sorular soruyordu bazen cevap veriyor bazende geçiştitiyordum Aynur bana Amandan Amanın fotoğraflarnı istesene diyordu
  Ve bana Amanın yazdıklarını ss nı atıyordu ve Aynur hala onunla ay her neyse

 40. Asi dedi ki:

  Serpilim hep iyi olun canim

 41. Zara dedi ki:

  Asim hanım pardonda Aynura senin bilmediğin neyi anlatmışım sana anlattığım gibi Arzunun doğum günüydü Aynur bana ben mövzularda doğum günü mövsusu açacam dedi banda sen ne yazacaksan bana gönder ben ekliyim dedi sonra Asiye de söyledim ama Asi beni tersledi Asiye ne olmuş dedi çok değişmiş dedi bende evet dedim Asim çok degişti Asi benim Asim değil dedim ben Asiye yazıyorum ulgumada olduğu halde çok geç cevap veriyor Aman diye bir oglan var nicki batista ona yazmaktan bana cevap vermeyi unutuyor dedim hepsi bu ve bunu Asi senin yüznede söyledim ve senden özürmüde diledim.
  Ve sana Aynuru bana yaptıklarından sonra Aynuru ilk pikirlerde türkülere laf soktuğunda ve benim hesabıma girdikten sonra bana sahte dostluğ oyunu oynadıktan sonra konuştum

 42. Asi dedi ki:

  Ve aynurun bi ara hoslandigini dusunmusdum ve buna neden de aynurun bana sorulari olmusdu ama sonradan hoslanmadigini anladim ama gidip amana aynur senden hoslaniyor demedim ve aman bana aynur hakta konusmuyordu bile cunki anlatmiycagimi biliyordu sonradan sadece bi kere aynur benden hoslanmis olabilirmi diye sordu ve bende hayir ya hic dusunmuyorum diye cevap vermisdim gidipde bazilari gibi surekli aynuru cekistirmedim amanla yada senden hoslaniyor demedim.

 43. Asi dedi ki:

  Bide Arzuyla arkadasligimiz o kadar buyuk degil lafinida soyle aciklayim o olaylari zaten biliyordun ve sanada kirgindim o yuzden oyle soyledim

 44. Asi dedi ki:

  Ve Arzy kimse kimseni zorlamiyordu konusmak icin istemeyen konusmazdi bunu Aynurada soyledim ve herkesin yanlisi oldu ben yanlisimi farkindayim keske herkes farkinda olsa

  1. Arzygül dedi ki:

   Bu laf bana olamaz herhalde. Ben o foto meselesinde yazmak zorunda kaldım Aynur için. Zorlandım diyebiliriz. Ama Aynur evet konuşmayabilirdi. O da benim hiç suçum yok demiyor. Sadece algı yaratıldığı gibi hoşlanma durumu yoktu. Bide Aynur sana söyledi ya Arzyrellamın intikamını alıcam diye. Aşağıdaki şahıs ondan bahsediyor. Aynur Amanla konuşuyor şu an derken. Haha. Aynur ona oyun oynuyordu. Sonra zaten kavga ettiler. Herhalde Aman da arkadaşı gibi birisi. Aynura iftira atarak anlatmış. Ya da gerçek olayı bile bile aşadaki şahıs iftira atıyor Aynura. Aynur evli bi adama kalmamış. Konuşacak olsa orada başka bekarlarda vardı.

   1. Asi dedi ki:

    Yok bu sozum sana degildi

 45. Asi dedi ki:

  Yaa demek oyle anlatmissin Zara hanim konusuyor dediyin kisiyle sen benden once konusuyordun kardesim diyordun ve bende konusuyrum yeni tanis oldum deyince kalkip kotulemedinmi Amani bana oyle boyle diye bende sana kotuyse neden konusuyorsun dedim sana ve sende benden ozur diledi yalvardi falan demisdin sen benim hakkimda erkeklerle konusuyor deyince once kendine baksaydin bide baska sey konusmadim demisdin arkandan. bakalim daha neler cikacak beni soyleyince kendinide soyleseydin ya amanla benden cok sen konusuyordun ayrica seni ne ilgilendiriyordu benim konusmam ama konu olsun dedikodu olsun ne guzel aynuru bana gel kotule benide aynura ayyyy sende masum bir kadin oluyon boylelikle dimi

 46. Zara dedi ki:

  Benim tanıdığım Serpile de böylesi yakışır. Serpil’im sende benim için çok değerlisin bende seni çok seviyorum kıymetlim
  207 bölüm de yazalım akşam orda görüşürüz Pirensesim

 47. Arzygül dedi ki:

  Ya olay şu Serpilim. Bir site var özelden konuşulan türkmen sitesi. Ben orada hesap açtım da hergün hergün giremiyordum. Bazen 2-3 gün oradayım bazen de 4-5 gün hiç girmiyorum gibi bişeydi. Neyse zaten orada bi arkadaşımla konuşmak için hesap açmıştım. Aynı zamanda Aynurda var orada. Benim bi süredir konuşmadığım Aynurla ortak bi arkadaşımız da vardı o sitede. Genelde anlatırım ama küslüklerimi. O sıralar düğün falan derken Aynura detaylı bişey anlatmamıştım. Reelde konuşacak çok konumuz vardı. Düğünümden sonra Aynurla konuştuğumuzda ara ara “o arkadaş bazı mesajlarını siliyor” falan diye anlatıyordu. Ben de eskiden bana da öyle yapardı diyordum. Her neyse. Sonra o arkadaş Aynurun yanında en yakın arkadaşını kötülemiş. ” o sürekli şu erkekle konuşuyor” gibisinden. Aynurda şaşırıp ss atıyordu. En yakın arkadaşına dediği şeye bak diye. Sonra Aynur hangi erkek o ya diye bu kişiden o çocuğu sormuş. Hani ben de bi bakayım o kimle konuşuyormuş anlamında. Sonra o arkadaş başlıyor çöpçatanlığa. Aynur onun dedikodusu üzerine o çocuğu soruyor ama. O kişi dedikodusunu yaptığı arkadaşı da dahil herkeste Aynur o çocuktan hoşlanıyor algısı yaratıyor. O çocuğa da gidip “Aynur senden hoşlanıyor bunu bana kendi söyledi ” diyor. O sapıkta Aynura terbiyesizce şeyler yazıyor, bazen de edebiyat parçalayıp yavşıyor falan. Biz bunu şöyle öğrendik. Aynur bi’gün bana mesaj attı sinirlenip. “Yeminle ben ona o sapıktan hoşlanıyorum demedim” diye o arkadaşla o sapığın konuşmasını attı. O sitenin admini ile Aynurun arası iyşdi. O arkadaşın hesabında bi sorun mu çıkmış ney. Aynur da adminle konuşup o arkadaşın şifresini alıyor düzelteyim hesabı falan diye. (Buralar tam aklımda değil böyleydi galiba) sonra ben de o yalancı arkadaşa sinirlendim onun şifresini bana da versene ben de bakıcam dedim. Aynurda verdi bende girdim onun hesabına. O sapığa dediklerini okudum sinirlendim. Bizim bi arkadaş grubumuz vardı. O gruba al o kişiyi dedim Aynura. O grupta laf sokalım sıkıştıralım onu diye. ay yoruldum. Kısaca o arkadaş bizim o grupta konuştuklarımızı başkalarına çok farklı anlattı. Ben gruptayken onun hesabınada giriyordum bi yandan. Ss alıp gruba atıyordum gruptakilerde şaşırıyordu bunlar ne zaman oldu diye. Bide beni kötülüyor o kişi ortak başka bi arkadaşımıza. Konuyu ya Arzu ya ben’e getiriyor falan. Karşısındaki arkadaşta “bu nasıl soru Arzuyla dostluğumuz o kadar büyük değil” falan istediğini veriyor çok şükür o kişiye. Biz Aynurla sonra da ara ara girerdik o arkadaşın hesabına. Aynur saf tabi hiç ss almıyordu ama ben onun yerinede alıyordum ss. Sonra bu olay patladı. Bizim girdiğimiz ortaya çıkyı. O arkadaşla kavga kıyamet. Biz hesap soruyoruz. O da kendince delikanlılık taslıyor. Neyse zamanla onun yalanlarını ortaya çıkardık işte. Hani baştaki bi sapık vardı ya. O sapıkta kendince sinirleniyor. Aynura siz nasıl insanların özelini okursunuz diye tehdit ediyor. Aynurun fotosunu bi yerden bulmuş. Onu Aynura gönderip fotonu paylaşıp rezil edicem seni fotonu da Arzudan aldım dedi. Aynurda endişelenip bana söyledi. Ben de o sapığa mesaj attım birazcık laf soktum falan. Sonradan öğrendik o sapık Aynurun fotosunu başka bi arkadaşımızı Ben zaten Aynuru gördüm diyerek kandırarak almış. O gün işte o sapıkta bana cevap yazdı hakaretli. Ben reel hayatımda “kız” diye hitap edildiğinde bile alınan bi tipim. 22 senedir hiç küfür bir yana hakaret bile duymadım kimseden. O akşam sinirlendim hesabımı kapattırdım. Sonradan silmiş o sapıkta o yazdıklarını. Normal cevap vermiş sanki önceden hiç cevap vermemiş gibi yapmış. Bitek Aynur okudu o sapığın yazdıklarını. Sonra o da anlattı bana da bi ara şunu demişti diye. Unutmayacağım dediğim olay bu Serpilim. Karga çöplüğe götürür diye bir atasözü vardı ya. O çok doğru. Ne kadar sanalda olsa bitane kötü bi arkadaşın varsa iyi şeyler yaşamıyorsun. eşimin abisi bizim ilçenin başsavcısı. O siteyi kapattırması bi lafına bakardı, eğer ki ben utanmadan sanal da biriyle tartıştım diyebilseydim. O siteyi hayatımdan çıkardım şimdi kafam rahat:)
  Aksiyonsuz olmuyor aynen. Ama fazlası zarar:( bu arada tünaydın Serpilim.

  1. Arzygül dedi ki:

   Çok şükür yinede tek derdimiz sanal olsun. Allah başka dert vermesin. Seninki gibi dertlerim olsaydı napardım bilmiyorum Serpilim

 48. Anonim dedi ki:

  Yorumum nerde çıkmamış

 49. Zara dedi ki:

  Ben anlatayım Serpil’im 🙂 azerilerin güzel bir lafı vardır hiç hananın yeridir 🙂 şimdi yabancı site dediği tüTürkmen sitesi o siteyi Aynur Asiye Aside bana söyledi öyle tanıdım o siteyi bizim kızlar orda. siteye ilk gettiğim zamanlar ne türkmence anlıyordum nede siteyi sonra orda hem kız hem erkek kardeş edindim. Abla kardeş gibi olduk. (Gereksiz senin sapıkça zihniyetli) bir gün Aynur bana seninle Asnin dostluğunda ki Aman kim diye sordu bende bir arkadaş dedim sonra Aynur bana Amanın yaşını filan sordu bende konuşmalarımıza bakıyım yaşnı söylerim dedim oda sen bana şifreni ver bana ben bakayım dedi bende olmaz dedim Sonra Aynur hırsız sahtekar gibi benim hesabımı bozdu ve hesabıma girdi.. Sonra Aynura dedim ki noluyor sen neden Amanı soruyorsun dedi ki sitenin fikirler bölümünde Amanla kavga ettik ve ben ona özelde yazdım yani ilk Aynur ona yazdı benimle bir ilgisi yok ve sen gereksiz insan neden onunla muhatab oldun ki istemiyordunsa konuşmazdın ve Aynur artık onunla konuşmuyormuş gibi konuşma 🙂 sen sanal hayatta erkeklerle konuşmadın mı. Bebeğim konuşturma beni ve ben seni kale almıyorum sen yine yazıyorsun ve ben senin dün Serpile yazdığın mesajı okumamıştım bu gün Serpilin mesajını okurken anladım bana yazdığını Arzuş yeni gelin acayip gelin bir şey diyecem de burası yeri değil…. Bebeğim sen kavgayla besleniyorsun ben Doğum günün kutlu olsun Ayşenur dizi bilgi deki arkadaşlarıma yazdığın o mesajları okuduktan sonra oynadığın oyunlardan sonra sen oskarlık performans sergileiyorsun oyunculuğun karşısında şapka çıkarıyorum drama kraliçesi ve Beni tanıyan tanıyor buranın huzurnu bozma biz bu site de fan kavgası yüzünden çok çektik sonunda kavga bitti huzur içinde sohbet ediyoruz dertleşiyoruz kendi dertlerimiz sorunlarımız bize yeter ne söylemek istiyorsan dostluk sitesinde söyle ben engellemeyi kaldıracam.. Buranın huzurunu bozma burda kavgaya yönelik yorum yazsan ben cevap vermiyecem bu kadar yeter.

  1. Arzygül dedi ki:

   Allah aşkına ölümü gör konuş lütfen. Ben sanalda hangi erkekle konuştum? Selam yazanları bile direkt engelliyorum ben. Çok şükür gerçek bir hayatım var. Eşim var. Yoklukta değilim. Bi yalanımı söyle demiştim orada lafı taa en sene ki konuyu açtın ki orada da iftira attın ama olsun. Sonra konuyu saptırdın falan. Bu lafının arkasında dur kiminle ne konuşmuşum söyle hadi.

   Öncelikle bebeğim benim lafım. Laf sokarken ben kullanırdım onu. Orjinal olsan. Muhtemelen Ayşenurun doğum günü sayfasını da ben kendim söylemişimdir. Kayoyla en son orada konuştuk diye. Orada yazdığım olayları ben kendim yazmışım zaten. Hani saklanacak bi durum olsa yazmazdım herhalde. Aynı bugünkü konuyu anlattığım gibi başka bir konuyu anlattım orada da. Benim tüm dostlarım benim piyonum abi var mı? Sende gerçek ol, samimi ol senin de “sen istersen onunla konuşmam” diyen dostların olsun.

   1. Zara dedi ki:

    Hayır sen söylemedin ben Ayşenurun doğum günü sayfasına bakarken gördüm görmez olaydım..
    Sanal hayatta Hagi erkekle mı konuşmuşsun bu sitede eski sitede d. S sitede yazarda yazarın adminiyle instegram da ve s:)
    Ha bu arada benim yüzümden Amanla muhatab oldum deme ona fotoğrafı kim attıysa onun yüzünden muhatab olmak zorunda kalıışsındır bende Aynurun fotosunda vardı numarasında ama kimseye vermedim
    Ve ben Aynurun Amandan hoşlanıyor algısı kimde yapmışım ben Aynur Aman hakkında bu olaylar oluncaya kadar kimseyle konuşmadım. Ve Aynurun bana Aman hakkında sorular sormağı istemesi tüm olanlar her neyse

 50. Zara dedi ki:

  Günaydın Serpil’im mutlu sabahlar bende seni seviyorum prensesim nasılsın canım

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Her ıkınızi de kırmak ıstemıyorum.Ben bu konularla ılgılı yorum yapmak ıstemıyorum.Affınıza sıgınıyorum.Her ıkınız de benım ıçın çok önemlısınız.Bana kırılmayın.Sızı sevıyorum

 51. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gununuz aydın nesenız bol olsun.Mutlu sabahlar.Kucak dolusu öpucukler.Sızı sevıyorum

 52. Arzygül dedi ki:

  Hoşbuldum Serpilim:) Allaha çok şükür iyiyim. Ya bugünlerde beni sinirlendirecek hiç bişey olmuyor hayatımda. Alışmışım biraz ekşınlı yaşamaya. Biraz garip hissediyorum. Ama bazen sinirlenmek istersem bitane gereksiz yüzünden bir sapıkla muhattap olmak zorunda kaldığımı, o sapığın Aynurla bana dediklerini hatırlıyorum. Gaza geliyorum. Laf sokayım şuna diyorum bazen sokuyorum. Bazen de üşeniyorum. Bunu hayatım boyunca unutmayacağım. O sapıkla muhattap olmamı gerektirecek duruma yol açan insanları da unutmayacağım. Ama anlamadığım tek şey sana yabancı olan bir sitede. Aynı ülkede bile olmadığın bir erkekle niye konuşulur? Ne konuşulur anlamıyorum. Bi sapığamı kaldın illa? Neyin yokluğundasın ? Başka arkadaşın mı yok? Yoksa başka bişey mi? Gerçekten anlamıyorum. Evlenmeden önce bile bi erkekle konuşsam gelecekteki eşime ihanet ediyor gibi kötü hissederdim. Ki zaten konuşmadım kimseyle. Sosyal hayatta abi kardeş gibi olduğum insanlar hariç. Yokluk çekmedim herhalde. Güzel olduğumu bi erkeğe tescilletme ihtiyacı hissetmedim. Aynaya bakmam yeterliydi. Ya da diğer iltifatları birinden duymaya gerek görmedim. Zaten iğrenirdim yavşak insanlardan. Sevgi olarak ta ailem arkadaşlarımın sevgisi yetiyordu. Ya ne bileyim hiç anlayamadığım bir kafadır o arkadaşça kardeşçe konuşalım adı altında sapıklarla flörtleşme. Sonra da sanki bi başkası flörtözmüş gibi insanlara anlatma. Haha neyse ya iyi ki bi nasılsın diye sormuşsun Serpilim:) sen nasılsın?

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Arzum ne sapıgı ne yazışması.Hiçbişey anlamadım.Her neyse ben ıyıyım.Anladıgım kadarıyla sen de ıyısın.Aksıyon hayatın anlamı.Olmazsa olmaz.Ben de de çok var.Hatta fazla bıle gelıyor.Ne yapacagımı şaşırıyorum.Akşam yazamadım.Çunku bır velı ıle ögrencımın durumunu uzun uzun konuştuk.Sonucunu bırkaç gun ıçınde gorecegız ınşallah.

 53. Arzygül dedi ki:

  İyi günler

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Iyı gunler Arzum.Hoşgeldın.Nasılsın

 54. Zara dedi ki:

  Teyzesi prensin iyi bin şükür kireşte :)kireşe alışdı 🙂 enişten iyi şehir dışında çalışıyor sadce hafta sonları evde oluyor 🙂 Serpilim sen nasılsın eniştem nasıl. Yiğenlerin nasıllar iyilermi

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Allaha şükğr hepımız ıyıyız canım.Sızın de ıyı olmanıza çok sevındım .Kuçuk prensımı opuyorum

 55. Zara dedi ki:

  Günaydın Pirensesim günün güzel geçsin

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Senın de gunun guzel geçsın Zaram.Küçük prensım nasıl?Enıştem nasıl

 56. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gununuz aydın nesenız bol olsun prenseslerım

 57. Zara dedi ki:

  Serpilim Ülker in çok selamı var çok özlemiş ya Serpilim ben sitelerden mesajları maile whatsappa kopyala biliyorum. Fakat whatsapp dan mailden siteye mesajları kolayamıyorum herneyse bu arada Ülkerim kapandı tesettürlü namaz da kılıyor

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Aleykum selam Zaram.Benden de ona çok selam soyle.Masallah.Allah nıyetı olan herkese nasıp eder ınşallah

   1. Zara dedi ki:

    Amin bitanem 🙂 aleykum selam söylerim Pirensesim

 58. Zara dedi ki:

  Serpilim bende seni yanımdaymiş gibi hissediyorum. Sende iyi ki varsın iyi ki seni tanımışım güzel kalbim ❤️ seni çok ama çok seviyorum :))

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Ben de senı çok sevıyorum Zaram

 59. Asi dedi ki:

  Yaa Sabriye geldi ya survivora fragmani izlerken bile guldurdu hemen yunan takimi cok tatli cok seker dedi bu ne demek yani yunan erkekleri cok yakisikli:)
  ya o degilde bu sudan cikamiyinca yardima kimi cagracak adem de yok

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Spyros u çagırır.Gıttı tavşan Spyros.Sabrıye yolar onu

 60. Asi dedi ki:

  Yan yana olmasakda kalplerimiz bir be Serpilim:) sende iyi ki varsin canim benim bu db bana senin gibi guzel insanla tanismama sebeb oldu o yuzden burani cok seviyorum keske seni cok seviyorum
  keske Aysenurumda Aygulumde Elamda Eylulumde Ulkerimde burda olsalardi eski gunlerdeki gibi hep beraber guzelce sohbet etseydik cok ozledim ya
  ayyy gece gece bu kadar duygusallik yeter
  eeee eniste nasil selam soyle benden

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Aleykum selam Asım.Enışten de ıyı.Ama eve çok geç gelıyor.Bu aralar bıraz yogun

 61. Arkey Madhubala dedi ki:

  Survıvor da ızlerız.Kekımızı de yerız.Sohbet de ederız.Yanımda olsmasanız da sızı yanımda hıssedıyorum.Iyı kı varsınız.Iyı kı bu sıteye yazarak sızın gıbı meleklerle tanışmışım.Sızı çok sevıyorum.

 62. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ikınıze de yazdıgım çıkmamış

 63. Arkey Madhubala dedi ki:

  Yorumlar nerede yaaa

 64. Asi dedi ki:

  Ayyy Serpilim sen cagrirsinda ben gelmezmiyim canim gelirim zaten bende yoldaydim eve gidiyodum rotayi deyisidirp sana geliyom o zaman bende islak kek alirim cayla guzel gider;)

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Islak kek mı ?Çok guzel olur Asım.Beklıyorum.Keske gerçekten yan yana olabılseydık

 65. Zara dedi ki:

  Varım Serpilim geliyorum.. canım birlikte survivor da izleriz. Gelirken ne getireyim özel olarak istediğin şey var mı 🙂

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Survıvor un bu akşamki bolumunu merakla beklıyorum.İzlerız Zaram.Sen gel yeter .Ben bısey ıstemem.Keşke gerçekten yan yana olabılseydık

 66. Arkey Madhubala dedi ki:

  Kızlar çay molasına var mısınız?Buyrun gelın bırlıkte ıçelım.Yanında kuruyemış var.Tv ızlerız

 67. Zara dedi ki:

  Sağol Serpilim İnş’Allah bitanem
  ❤️❤️

 68. Asi dedi ki:

  Iyi gunler Serpilim neler yapiyon?

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Iyı gunler Asım.Iyıyım canım.Eve geldım.Ortalıgı duzettım.Şimdı de bulaşık yıkayacagım.Makına su kaçırıyor.Yetkılı servıs yarın gelıp bakacakmış.Anlayacagın ış basa duştu.Sen ne yapıyorsun

 69. leyla dedi ki:

  bu ne ya bi işita bi şagun öfffffffffff

 70. Zara dedi ki:

  Serpilim bitanem her zaman yolunda olsun inş’Allah. Bende iyi gibiyim Zinetimin kızı ateşlendi ona canım. Sıkıldı

  1. Asi dedi ki:

   Gecmis olsun

   1. Zara dedi ki:

    Sağol

   2. Anonim dedi ki:
  2. Arkey Madhubala dedi ki:

   Çok geçmiş olsun Zaram.Allah şifa versın.Kuçuk melegımız tez zamanda ıyılesır ınşallah

 71. Arkey Madhubala dedi ki:

  Şimdılık hersey yolunda Zaram.Sen neler yapıyorsun

 72. Zara dedi ki:

  Serplim diyer sayfadaki yorumunu yeni gördüm ne kusuru Pirensesim 🙂 ❤️
  Günaydın Serplim nasılsın canım napıyorsun ne var ne yok herşey yolunda mı

 73. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerım gununuz aydın nesenız bol olsun.

 74. Asi dedi ki:

  Sanada iyi geceler bitanem

 75. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ben de ıyıyım prensesım.Sarjım 1 aabahnyazarım.ıyı geceler

 76. Asi dedi ki:

  Yaaa Serpilim sen burdamiydin bende 202.bolume giriyom gelmediyini gorup cikiyordum iyi ki ozeti okuyum dedim yoksa haberim olmayacakti bile
  neyse ben iyiyim canim sen nasilsin?

 77. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerım nasılsınız?Neler yapıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.