Sev Yeter 203. Bölüm Özeti 27 Mart Çarşamba Neler Olacak ?

Burak 23 Şub 2019 Sev Yeter  0

Tüm aile hastaneye Pihu’nun yanına gelmiştir. Raman, Romi’yi görünce sinirlenerek senden utanıyorum der ve Ishita’ya da Pihu’dan uzak dur der. Hemşire Pihu’nun yanında sadece anne ve babasının kalabileceğini söyler. Shagun da Ishita’yı görünce ağlamaya başlar. Raman, Ishita dan için bu kadın her zaman kızımın yanında geziyor ve kim olduğunu bilmiyorum der. Ishita ağlamaya başlar ve dışarıda bekleyeceğini söyler.

Sev Yeter 27 Mart Çarşamba Özeti

Ruhi, Nidhi’nin yanına giderek kötü davranışları yüzünden özür diler. Nidhi bana rol yapma eğer numara yaparsan Avustaralya’ya geri döneriz der. Ruhi’nin aklına hemen Pihu gelir ve hayır gidemeyiz der. Nidhi şaşırır ve sen ne diyorsun diyerek sinilenir. Pihu, Raman ile Shagun evlenene kadar ben bir yere gitmem der. Bu esnada Ishita, Raman’ın sözlerini hatırlayarak ağlamaktadır. Raman dışarı çıkar. Ishita, Pihu benim de kızım diyerek istersem onu almaya hakkım var der. Raman’ı korkutmaya çalışır ve sakın bir daha onu benden uzaklaştırma der.

Shagun’a dönerek yedi yıl boyunca onunla ilgilendiği için teşekkür eder. Raman ise madem çocuklarını bu kadar düşünüyordun neden yedi yıl boyunca ortadan kayboldun der. Ishita bunu yapmaya beni sen mecbur ettin diye cevap verir. Ben intihar etmeyi bile düşündüm der. Onların konuşmalarını Pihu kapıdan duyar. Hemşire gelerek doktorun çağırdığını söyler. Ruhi, Nidhi den Pihu’yu görmek için izin ister. Nidhi onu gönderir fakat takip etmeye karar verir. Raman ve Shagun doktorla görüşmelerinin ardından Pihu’nun odasına gelirler. Fakat Pihu ortalıkta yoktur.

Herkes endişelenir ve Pihu’yu aramaya başlarlar. Ruhi, Pihu’yu bir odada yerde otururken bulur. Yanına gider ve ne oldu diye sorar. Pihu, Ishita denen kadın beni anne ve babamdan ayıracak diye ağlamaya başlar. Ruhi ise ağlama ben buna asla izin vermem diyerek onu sakinleştirmeye çalışır. Herkes Pihu’yu aramaktadır. Mani ve Aliya’da hastaneye gelirler. Raman, Ishita’yı ağır suçlarla itham ederken Mani Ishita’yı savunur. Hemşire sakin olmalarını söyleyerek hastaneden çıkamaz güvenlik birazdan çocuğu bulacaktır der. Ishita, Ruhi ve Pihu’yu yerde otururken görür. Burda ne işiniz var der. Pihu ne olur beni anne ve babamdan ayırmayın diye yalvarmaya başlar. Ishita şok olur ve ağlar.

Raman, Ishita’nın, Pihu’yu kaçırdığını iddia etmektedir. Bu esnada Ishita yanında Pihu ile birlikte gelir. Raman ona sarılırken seni Ishita’mı kaçırdi diye sorar. Ishita ise Pihu sizinle kalabilir davadan çekiliyorum der. Raman ve ailesi uzaklaşırlarken Adi ağlamaya başlar. Mani ve Aliya da Ishita’ya destek olmaya gelirler. Ishita, Raman’ın değişeceğini düşünüyordum fakat böyle birşey asla olmayacak Pihu beni her zaman kötü biri oalrak bilecek der. Mani artık gitmeleri gerektiğini söyler. Aliya da Raman’a bir ders vermeyi düşünmektedir.

Shagun Pihu’yu yatırmaya gelir. Pihu ben sizden ayrılmak istemiyrum der. Shagun ise seni bizden kimse alamaz der. Shagun böyle yaptığı için üzülmektedir. Fakat Ishita’nın iyiliği için Pihu’yu ona vermek istememektedir. Sev Yeter 27 Mart Özeti devam ediyor…

Aliya, Ishita’nın ağlamasını unutamaz. Raman’a hesap sormak ister. Aliya, Ruhan’dan bir kaç gün izin ister ve Ishita ile Mani’nin bir kaç gün içinde evleneceğini söyler. Ruhi ve Raman şaşırırlar. Ruhi sevinir ve Raman ve Ishita farklı kişilerle evlenecek der. Raman’a döner ve sen sevinmedin mi diye sorar. Raman cevap vermez ve akşam görüşürüz diyerek ayrılır. Aliya gülümser ve Raman’ın acı çektiğini düşünür. Mihir, Shagun ile konuşur ve Raman’ın halen Ishita’yı sevdiğini söyler. Ona evlenmekte kararlı mısın diye sorar.

Shagun bunu Pihu ile Raman için yaptığını söyler. Raman akşam partiye gelir ve Mani ile Ishita’yı bir arada görür. Onlara yaklaşarak bir şey söylemek üzereyken basın mensupları Ruhan’ın fotoğrafını çekmeye başlar. Raman, Ruhan’ı ağırlayarak sahneye çağırır. Burada da çekimler devam etmektedir. Ruhan herkese teşekkür ederek ayrılır. Ashok, Raman’ın alkol aldığını görünce yine hain bir plan yapar. Romi’ye bu gece Raman’ın alkol almasından faydalanarak onu rezil edeceği der. Ishita onları duyar ve hemen Raman’a haber vermek için yanına gider.

Ishita, Raman’a Ashok’un planını anlatır. Raman, Mani ile evlenmek üzereyken bena yaklaşmak için bahane uyduruyorsun diyerek Ishita’yı tersler. Ishita da sen de evleniyorsun benim umrumda değilsin der. Ishita eğer sarhoş olursan seni herkese rezil edecekler der. Daha sonra içki şişesini alır ve tepesine diker. Ishita iyice sarhoş olur. Mihir, Adi’yi de alarak partiye gelir. Raman, Adi’yi göstererek bunun burada ne işi var der. Mihir, Adi’nin şirket veliahtı olduğunu ve bu tarz partilerde bulunması gerektiğini söyler. Raman, Ishita’nın Mani ile evleneceğini söyler. Adi sen de Shagun ile evleneceksin diyerek Raman’ı sinirlendirir.

Ashok, Romi ile görüşür ve Ruhan ile kendilerinin anlaşmaları gerektiğini söyler. Romi ise bunu nasıl yapacaklarını sorar. Ashok, Nidhi’yi kastederek Nimrit isminde bir tanıdığı olduğunu ve bu işi yapabilecekleribi söyleyerek Nidhi’yi arar ve yarım saat sonra buluşacaklarını söyler. Ashok, Nidhi ile buluşmaya gider. Ruhi kardeşi Pihu’yu görebilmek için Bhalla lara gider. Nelu onu kapıda karşılar. Ruhi, Pihu ile birlikte pasta yapmaya başlar ve çok eğlenirler. Ishtita sarhoş olmuştur ve önüne gelenle dans etmeye başlar. Raman bu olaydan rahatsız olur ve onu alıp uzaklaşır.

Ashok, Nidhi’nin yanıa gelir. Partiden sıkıldıklarını söyleyerek burada devam edeceğiz der. Bu esnada kapı çalar. Romi gelmiştir. Nidhi, Romi benim yaşadığımı öğrenmesi halinde beni öldürür çünkü Pihu’nun kaçırılmasından onu sorumlu tutuyorlar diyerek gizlenir. Romi içeri girer fakat Nidhi’yi göremez. Raman, Ishita’yı bit otele getirir. Ishita, Raman’a dönere balayında mıyız diye sorar…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.