Sev Yeter 202. Bölüm Özeti 26 Mart Salı Fragmanı

Burak 23 Şub 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter disisi özetlerini tek parça halinde sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Ruhan, Bhalla ailesinin kaldığı binada bir daire kiralar. Nidhi ilk başta ses çıkartmasa da Ruhi’nin intikam için orada olduğunu öğrenir ve onu yollamaya karar verir. Ruhi giderken saçlarını açar. Nidhi ise onu beninden tanıyabileceklerni düşünerek benini kapatacak bir makyaj yapar. Raman yine bağırıp çağırmaktadır. Pihu, Mihir ve Bay Bhalla ona bir şey anlatmak için uğraşsalar da başarılı olamazlar. Sonunda Raman pantolonsuz çıktığını farkeder ve herkes gülerken Bay Bhalla onu odasına gönderir.

Sev Yeter 26 Mart Salı Özeti

Ruhi, Bhalla evine gelir. Bay Bhalla ile karşılaşınca elindeki numarayı gösterir. Bhalla aradığı dairenin 7. katta olduğunu söyler. Ruhi kapı çalınca Ishita’yı görerek şok olur. Emlakçı hem Ishita’ya hem de Ruhi’ye aynı evi vermiştir. Ruhi burada kalamayacağım der. Fakat saat geç olmuştur ve yeni bir ev bulması imkansızdır. Ishita bu gecelik burada kal yarın başka ev bulursun der. Ishita kendini tanıtır. Ruhi de gerçek ismini söyleyerek ben Ruhi Chopra der. Ishita bu ismi duyunca gözleri dolar.

Raman, Ashok’u bir kadınla görür ve hiç akıllanmayacağını söyler. Dikkatli batığında ise kadının Nidhi olduğunu anlar. Fakat Nidhi’nin yıllar önce öldüğünü mırıldanır. Emin olmak için yanına gider. Nidhi arabaya biner ve aynadan ramanı görünce hızla oradan uzaklaşır. Raman, Ashok’a onun kim olduğunu sorar. Ashok sevgilim der ve birşeye kızdığı için gitti der. Nidhi yolda giderken Abhi’ye çarpar. Kalabalığın artmasından endişelenir ve arabaya binerek kaçmaya çalışır. Abhi ise Nidhi’yi görünce şok geçirir ve kalabalığa arabayı durdurmasını söyler.

Nidhi bir boşluk yakalayarak arabayla hızla uzaklaşır. Abhi hemen plakayı ezberler ve Ishita’nın evine doğru yola çıkar. Ishita, Ruhi ile birlikte yemek yerken ikisi de eski günleri düşünürler. Ishita kapıda bir ses duyarak dışarı çıkar ve Abhi ile karşılaşır. Abhi, Nidhi’nin yaşadığını söyler. Ishita eğer Nidhi hayattaysa Ruhi de hayatta olabilir der. Ruhi onları dinlerken endişelenir. Ishita hemen Raman ile konuşmalıyım der. Raman’ın çok mutlu olacağını düşünür fakat Raman onu görünce deliye döner ve konuşturmadan Ishita’yı gönderir.

Bala, Raman ve Shagun’un evlenmelerini önlemek için Vandu’ya, Pihu’nun velayetini Ishita’nın alması için uğraşacaklarını söyler. Bunun için Mani ile görüşmeye gider. Ishita, Abhi’nin yüzüne su çarpar ve bu kadar alkol almaya ne gerek vardı der. ABHİ’ye emin olup olmadığını yeniden sorar. Abhi ise ben Nidhi’yi nasıl unutabilirim bana çarpan aracın plakasını aldım der. Ishita, Ashok’un evine gelir. Ashok yedi yıl öldüğünü sandık fakat şimdi çıkıp geldin ve hala çok güzelsin der. Ashok, Abhi’yi görür ve bu ayyaşla ne işin var der. Ishita ise onun sorduklarına doğru cevap vermesini ister. Abhi’ye çarpan araç seninmiş der ve arabayı süren kişinin Nidhi olduğunu belirtir. Ashok biraz bekleyin der ve yukarı çıkıp yanında bir kadınla aşağı iner…

Abi gördüğü kişinin kesin kez Nidhi olduğunu iddia ederken İshita ona önceden polistin şimdi ise alkoliğin tekisin der ve gider. Abhi içkisinden yudumlarken Nidhi’nin yaşadığını kanıtlayacağını söyler. Appa asistanın yanında otururken Ruhi gelir ve Appa’yı görünce eski anılarını hatırlar. Ishita’dan şikayetçi olduğunu söyler ve gece yarısı sarhoşları eve alıyor der. Appa ise ben onun babasıyım diyerek Ishita’yı herkesin tanıdığını yargısız infaz yapmamalarını söyler. Orada bulunan kadınlar da Ishita’yı tadıklarını söyleyerek kefiliz derler.

Mihir, Raman’a gider ve Ishita, Pihu’nun velayeti için yeniden mahkemeye başvuracakmış der. aman bunu duyunca yine öfkeden kudurur. Ishita’dan nefret ettiğini söyler ve ne pahasına olursa olsun Pihu’nun velayetini alacağını söyler. Konuşmaları duyan Pihu ise bu kadın benden ne istiyor acaba ben anne ve babamla gayet mutluyum der. Ammai Ruhi’nin yanına gelir ve Ishita’nın evi boşaltmasına karar verildiğini söyler. Şikayetini geri çekmesini ister. Ruhi ise bunu sekreterlikle görüşmeniz gerekiyor der. Fakat Amma, Ishita benim kızım ve uzun süredir onu görmedik diyerek Ishita’nın kalmasını ister. Bu sözler üzerine Ruhi tamam der ve Amma ona teşekkür eder.

Raman eve geldiğinde sekreterliğin Ishita’nın uzaklaştırılmasına karar verdiğini söyler. Raman olması gereken buydu zaten derken Ishita gelir ve içeri girmek ister. Fakat Raman onu içeri almaz. Pihu’nun velayetini almayı aklına bile getirme der ve alınan kararı ona söyler. Bu esnada Amma, Ruhi’nin saçlarına yağ sürmektedir. Raman’ın bağırmalarını duyan Amma ve Ruhi dışarı çıkar. Amma, Ishita’nın burada kalacağını ve Ruhi’nin şikayetini geri çektiğini belirtir. Raman siz Ruhi’yi tehdit ettini derken polisler gelir. Polisleri Adi aramıştır ve anneme şiddet uyguluyorlar diyerek Raman’dan şikayetçi olur.

Polisler Raman’ı götürürken Pihu göz yaşlarını tutamaz. Adi ve Ishita’da karakola doğru yola çıkar. Pihu’nun ateşi çıkar. Nelu ona evdeki ilaçlardan verse de ateşini düşüremez. Ruhi’den yardım ister. Ruhi ilaçların son kullanma tarihinin geçtiğini farkeder ve ateşi düşmeyince Pihu’yu hastaneye götürür. Orada Nidhi ile karşılaşır. Nidhi kardeşini görünce duygusal olarak çökmüşsün der ve inşallah Pihu ölür der. Ruhi kendini tutamaz ve Nidhi’yi duvara itekler. Küçük bir kızın ölemesine izin mi verecektim benim düşmanlarım farklı der.

Nidhi’ye sen de para ödeyeceksin yoksa yedi yıldır bana yaptığın işkenceleri herkese söylerim der. Nidhi korkar ve tamam diyerek gider. Ishita, Adi’ye neden bu şekilde davrandığını sorarak babasından özür dileyerek şikayetini almasını ister. Adi ise Raman’ın yedi yıldır sürekli bu şekilde davrandığını söyler. Şikayetini çekmeyeceğini belirtir. Raman , Bay Bhalla’nın ismi sayesinde dışarı çıkar. Pihu ise kendine gelir. Yanında Ruhi’yi görünce Ruhi abla diyerek ona seslenir. Ruhi ağlayarak ona sarılır ve iyeleşeceksin der. Doktor durumun ciddi olduğunu ve biraz daha geç kalsalardı Pihu’nun durumunun hiç iyi olmayacağını söyler. Ruhi, Raman’a haber vereyim derken Pihu abla beni yanlız bırakma der.

Ruhi içinden sen benim küçük kardeşimsin seni bırakmam der. Ona sarıalrak ağlamaya başlar. Daha sonra Raman’ı arar. Telefonu Ishita açar. Ruhi, Pihu’nun hastanede olduğunu söyler. Ishita, Raman’ı görünce Pihu’dan bahsetmeye başlar.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 202. Bölüm Özeti 26 Mart Salı Fragmanı” üzerine 5 yorum

 1. Arkey Madhubala dedi ki:

  Zaram ben sız yenı sayfaya gırersınız dıye oraya yazmıştım.Eskı sayfaya yenı bakma fırsatım oldu.Yenı gordum burada yazdıgını.Kusura bakma prensesım

 2. Asi dedi ki:

  Serpil 204.bolumde

  1. Zara dedi ki:

   Tşk

 3. Zara dedi ki:

  Serpilim nerdesin canım umarım iyisindir

 4. Zara dedi ki:

  Merhaba mutlu hafta sonları Serplim nasılsın napıyorsun canım.
  Eylül’üm survivor da senin gıcık olduğun yarışmacı Lolieta elendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir