Sev Yeter 201. Bölüm Özeti 25 Mart Pazartesi Fragmanı

Burak 22 Şub 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter’de işler iyice karışıyor. Adi, Ishita ile Raman’ı yan yana getirmek için Ruhan’ın çekimindeki kişilere fazladan para verir ve onları setten gönderir. Bu plan başarılı olur ve Raman ve Ishita çekimlerde dans ederken romantik dakikalar yaşanır. Ruhan ise onların yan yana olmasından rahatsızdır. Mani ile Liya da çekimlere gelirler. Onlarda Raman ve Ishita arasındaki yakınlaşmadan menun değillerdir. Bir ara Ruhan ben amatörlerle çalışamam dese de Ishita onu susturur. Nidhi de çekimlere devam etmesini ister.

Sev Yeter 25 Mart Pazartesi Fragmanı

Ruhan ,Ishita ve Raman’ı ayırmak i.in Mani ile bir araya gelir. Ruhan ona bir soru sorar. Raman ve şirketiniz rakip olmasına rağmen Ishita, Bhalla’nın şirketi için sette bu sizi rahatsız etmiyor mu der. Ishita sizin eşiniz olmasına rağmen bunu nasıl yapıyor der. Mani ise İshita benim karım değil der. Ruhan, Aliya’nın ona anne dediğini duymuştum der Ruhan’ın amacı Mani’nin kafasını karıştırmaktır. Set ekibi yemeklerini yerken Adi, Raman’ın yemeğine alerjisi olduğu bir baharat ekler. Raman bir anda fenalaşır ve Ishita hemen müdahale eder. Ruhan bunun Adi’nin başının altından çıktığını anlar. Bir dahakine daha dikkatli olmalıyım diye düşünüyor.

Mihika, Bhalla evine gelir. Bayan Bhalla’nın Shila için yurt dışına gideceğini öğrenir. Ruhan, Aliya ile görüşür ve Raman’ın mantara alerjisi olduğunu bildiği halde Adi’nin bunu planladığını söyler ve İshita ile Raman’ı yakınlaştırma amacında olduğunu belirtir. Adi’nin sipariş makbuzunu gösterir. Aliya da, Ishita ile Raman’ın yanına gider ve bu oyuna bir son vermelerini ister. Herşeyi planlayan kişinin Adi olduğunu söyler. Elindeki fişi Ishita’ya gösterir. Raman çok öfkelenir ve Adi’nin yanına gider. Adi’ye böyle birşeyi neden yaptın diyerek tokat atar. Adi her şeyi itiraf eder. Shagun annem olabilir fakat Ishita olamdan olamaz der. Raman bir tokat daha atmaya hazırlanırken Ishita onun elini tutar.

Ishita, Adi benim de oğlum der ve ona el kaldırmamasını söyler. Raman ise benim için Ishita diye biri yok der. Eğer Ishita’nı tarafında olursan sen de benim için yoksun diyerek gider. Adi veIshita ağlamaya başalr. Ruhi onları izlemektedir. Ruhi abisine yok yere acı çektirdiği için vicdan azabı duyar. O esnada Pihu gelir ve Adi’ye neden ağlıyorsun diye sorar. Adi ise ağlamadığını söyler. Ruhi kıskanır ve kimseye acımayacağım der. Mihika, Raman ve Shagun’un evlenmesine engel olmak için Nelu’yu arar ve bir fikrim var der. Nelu onun planına uyacağını söyler.

Nelu depodan Ishita ike Raman’ın düğün fotoğrafını alır ve Pihu’nun görmesini sağlar. Pihu bu şekilde Shagun ile Raman’ın evlenmesinin önüne geçeceğini düşünür. Mani, Ishita ile konuşmaya devam eder. Ishita benimle evlenmeden önce Raman odunun tekiydi şimdide öyle der. Aileleri bir araya getirerek Raman’ı engelleyeceğim der. Bunu yapana kadar Mani den anlayış bekler. Daha sonra kendi dünyamıza döneceğiz der. Mani, Ishita’nın sözlerine hak verir. Ishita da ona teşekkür eder. Öte yandan çarşıda işler karışmıştır. Bay Bhalla, Pihu’nun elindeki resmi alarak Iyer ailesine son oyununuz bumu der. TÜm aile kapıda toplanır ve tartışma başlar.

Bu esnada Ishita da gelir ve bu binada daire kiraladığını söyler. Raman ise bunun mümkün olamayacağını söyler ve bu binanın kuralları var der. Ishita’nın daireyi kiraladığı emlakçı gelir ve dairenin Pratik’e ait olduğunu söyleyerek Ishita için gerekli izinlerin tamamlandığını söyler. Bu esnada Ruhan, Ishita ile Raman’ın bir araya gelmesini önlemek adına Bhalla ve Iyer ailelerinin bulunduğu binaya gitmeye karar verir. Herkes Ruhan’ı erkek olarak tanımaktadır. Ruhan saçlarını açarak güzel bir kıza dönüşür. Valizini toparlayıp gideceği sırada Nidhi ona engel olur ve böyle bir şey yapacağını biliyordum diyerek ona tokat atar.

Ruhi neden gittiğimi bilmiyorsun der. Oraya Raman ve Shagn’un evliliği tamamlana kadar kontrol etmeye gideceğini böylece Ishita’yı Raman dan uzak tutacağını söyler. Nidhi bu sözlerle tatmin olur ve Ruhi’nin gitmesine izin verir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.