Sev Yeter 200. Bölüm Özeti 22 Mart Cuma Fragmanı

Burak 18 Şub 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde Ishita ile Raman nihayet bir aradadırlar. Raman Pihu’yu kucağına alarak Ishita’dan uzaklaştırır. Ruhan, Ishita ve Rman’ı bir araya getiren Pihu’dan nefret etmektedir çünkü Pihu’nun babasını elinden aldığını düşünmektedir. Aliya, Man ile telefonda konuşur ve Ishita’nın düğüne katıldığını söyler. Ruhan ise dışarıda Nidhi ile karşılaşır. Benim haberim olmadan nasıl olurda düğüne katılırsın diyerek onu azarlar ve birodaya kapatarak eline kırbaç alarak ona saldırır. Ruhan kırbacı yakalar ve ailesinden nefret ettiğini söyler. Ishita, Pihu ile Raman’ın bir araya gelmesine müsaade etmeyeceğim der. Nidhi de Ishita’nın hayatta olduğunu öğrenir ve çok şaşırır.

Sev Yeter 22 Mart Cuma Özeti

Mihika ve Romi’nin düğün ritüelleri tamamlanır. Mihika, Ishita ile buluşmak ister. Senin hayatta olduğun haberi bile aileleri bir araya getirmeye yetti. şimdi onları tamamen birleştirmek için burada kalman gerekiyor diyerek ondan söz alır. Ishita da ondan mutlu olmasını ister. Daha sonra düğün hediyesini getirmesini ister. Ishita, Aliya ile birlikte eve gelir ve kendisini düğüne götüren Aliya2ya teşekkür eder. Aliya ise Ishita’yı düğüne götürdüğü için pişmandır çünkü Ishita kendisinden ve babasından uzak kalacaktır. Mani, Ishita’ya neden düğüne gittiğini sorar. Ishita ise kardeşinin düğünü olduğunu söyler.

Mani oraya Rman’ı görmeyemi gittin diye sorar. Ishita hayır benim yüzümden Bhalla ve Iyer ailelerinin kavgalı olduğunu duydum der ve onları birleştirmek için gittiğini söyler. Mani yarın Ruhan ile çekim olacağını söyler ve Ishita dan dinlenmesini ister. Ertesi gün Ruhan reklam çekimleri için hazırlanmaktadır. Raman ve Mani, Ruhan ile anlaştıklarını söylerler. Ishita, Mani’nin yanına gelir ve Ruhan’ın Raman’ın şirketi ile anlaştığından haberin varmıydı diye sorar. Mani bildiğini söyler fakat uçak kazasından ötürü haber veremediğini belirtir. Ayrıca vurulduğunda seni hastaneye taşıyan ve kurtaran Raman dı der.

Raman onları dinlemektedir ve keşke seni o gün hastaneye götürmeseydim der. Ölmen bizim için daha iyi olurdu der. Ishita ağlamaya başlar. Bayan Bhalla temizlik için depodadır ve Adi onun arkasından girer. Bayan Bhalla’nın Ishita ve Raman’ın fotoğrafı karşısında ağladığını görür. Bhalla bu resmi Raman’ın odasına asmasını ve 7 yıl önce olduğu gibi çiçeklerle süslemesini söyler. Adi, Raman buna çok öfkelenir dese de Bhalla dedimi yap der. Ishita çantasını toplayarak ailesini bir araya getirme için Amma’nın evine yerleşmeye karar verir. Aliya da eğer bir şey isteyecek olursan beni ara der. Aliya, Ishita’nın bir daha evlerine dönmeyeceğini düşünerek üzülür.

Raman öfkeli bir şekilde eve gelir Odasındaki fotoğrafları görünce daha da öfkelenir. Ishita’ya ait tüm fotoğrafları ve eşyaları toplayarak kapının önüne atar. Bu esnada Ishita gelir ve Raman’ın eşyalarını yakmak üzere olduğunu görür. Tüm aile üyeleri kapıdadır. Shagun da Ishita’yı görür ve şok geçirir. Raman, Ishita’dan nefret ettiğini söyleyerek ona ait her şeyi yok edeceğini söyler. Daha sonra Shagun’a döner ve ona benimle evlenir misin diye sorar. Herkes şok içindedir. Raman, Shagun’u elinden tutar ve eve götürür. Ishita da Amma’nın evine gider. Annesine daha fazla burada kalamayacağını söyler. Annesi ise kalmasını ister. Ishita ben aileleri bir araya getirmek için gelmiştim ama herşeyi daha da berbat ettim der. Amma biz senin için bir şey ifade etmiyor muyuz diyerek ağlamaya başlar.

Raman, Mihir’i arayarak Shagun ile evleneceğim der. Düğünlerinin sade olacağını der ve herkesi çağırmamasını ister. Mihir, Raman’ın neden yedi yıl beklediğini düşünmektedir. Ruhi, Raman’ın Pihu’a karşı sevgisini hatırlar. Şapkasını çıkarır ve saçlarını salarak gerçek kimliğini ne zaman ortaya çıkaracağını düşünür. Bu esnada Nidhi gelir ve Ruhan’ı tokatlamak için elini kaldırırken ona telefon gelir. Shagun ve Raman’ın dünya evine gireceğini öğrenir. Daha sonra Ruhi’ye artık Ruhan olmana gerek yok der ve Ruhi gibi giyinebilirsin der. Shagu ile Raman’ın evleneceğini söyler. Ruhan ağlamaya başlar.

Vandu, Shagun’u görür ve Raman ile evlenmeni destekliyorum der. Ishita’nın mutlu olmasını istediğini bu nedenle Raman’ın tamamen hayatından çıkması gerektiğini söyler. Shagun, Raman’ın gözlerinde yalnızca intikam olduğunu bu nedenle Ishita’ya her daim nefretle bakacağını düşünür. Vandu’nun haklı olduğunu düşünmektedir. Daha sonra Shagun ile Adi konuşur ve Ishita geri döndükten sonra bu evliliği nasıl olurda yaparsın der. Shagun ise bu evliliği herkesin iyiliği için yapıyorum der. Ruhi, Ishita’yı Mani ile görür. Senaryoyu fırlatarak sinir krizleri geçirir. Mani, Ruhan’a sorun ne diye sorar. Ruhi senaryodan şikayet eder ve bu ucuz ve sıkıcı senaryoyu değiştir der. Ruhi ayrılır ve Mani senaryonun değiştirlmesini ister. Adi de Raman ve Ishita’yı aynı senaryoda birleştirmek için bir plan yapar.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 200. Bölüm Özeti 22 Mart Cuma Fragmanı” üzerine 25 yorum

 1. Zara dedi ki:

  Yeni bölümde yazalım 202 bölüm de

 2. Asi dedi ki:

  Iyi gunler Serpilim:)
  Amin canim herseyin hayirlisi olsun

 3. Zara dedi ki:

  Serpil’im dün yalancı baharı izledin mi. Ya Riya Arkey’in dostuydu. Ama dostluk bitti. Riya düşman kesildi. Dostluğu bittiği yerde düşmanlığı başladı mide bulandırıcı oyunlara iftiralara başladı Riya’nın içine şeytan kaçmışdı neyse İllahi adalet sonunda yerini buldu Rişhab dışarı çıktı Riya hapisi boyadı .. Arkey’ye oyun oynayanların sonu işte Rişhab orman yangını gibi oyunlarla yaklaşanı yakıp kül ediyor. :)) dizi de aksiyon bitmiyor şimdi de Bınjang gelecek

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   İzledım Zaram.Arkey yatıp kalkıp Madu ya dua etsın.

 4. Asi dedi ki:

  Gunaydin Serpilim seninde gunun aydin nesen bol olsun. Anladim canim cok uzucu olaymis neyse bu kotu gunlerinizde geride kalir insallah.
  Evet Serpilim calismak iyidir banada iyi gelicek bakalim iste

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Insallah Asım.Hepımızın hakkında hayırlısı olsun

 5. Zara dedi ki:

  Sanda günaydın Serpil’im hayırlı cumalar Allah dua’larını kabul etsin inş’Allah 🙂

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Hayırlı cumalar Zaram.Amın

 6. Arzygül dedi ki:

  Günaydın Serpilim. Çok geçmiş olsun kardeşine

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Sagol Arzum.Geçecek inşallah

 7. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gunaydııııııııın.Hepınızın gunu aydın nesesı bol olsun

 8. Asi dedi ki:

  Annenede kardesinede gecmis olsun Serpilim kardesine noldu ki ne kazasi gecirdi bide galiba esiyle ayriliyormus anladigim kadariyla haklarinda hayirlisi olsun.
  Bende calismagi planliyorum canim belki calismaga basladim henuz karar veremiyorum

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Asım kardesım kendıne zarar verdı.Bıleklerıne .daha açık yazınca yorum sılınıyor.İnşallah anlamışsındır.Her neyse ışte boyle Asım.Çalışmaya gelınce bence şansını bı denemelısın.Evde ınsanın canı sıkılıyor.İnsan hep ıçıne kapanıyor.Hem istemezsende ışi bırakabılırsın.Tabı kı bu benım fıkrım.Tercıh senın canım.Sen nasıl mutlu oluyorsan onu yap.

 9. Arkey Madhubala dedi ki:

  Sonunda sayfa açılmış.

 10. Asi dedi ki:

  Iyi aksamlar Serpilim cok sukur iyiyim sen nasilsin?
  Ya oglen buraya girilmedi bir seyler yazilmisdi sendede oldumu Serpilim bi an site baglandi falan sandim

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Iyıyım Asım.Hep bır ugras.Bıldıgın gıbı.Sen neler yapıyorsun?

 11. Zara dedi ki:

  İyi akşamlar Serplim çok iyiyim Allah’a şükür sen nasılsın iyimisin napıyorsun annenle kardeşin nasıl oldular.. Yengen döndü mü

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Zaram kardesım aynı dıkışlerını dun aldırmış.Ben hala konuşmuyorum.Annem onunla ugrasıyor.O da rahatsızlandı.Hast gıdıp gelıyor.Yengemın gelme ıhtımalı yok.Gelse de almıyoruz.

 12. Arzygül dedi ki:

  İyi akşamlar Serpilim:) şahsen iyiyim ben çok şükür. Sen nasılsın? Ya bi önceki sayfada bahsedilen yorumunu ben de okuyamadım (her dakika farklı kimliklerle internette fink atamadığım için). Konuyu hiç bilmiyorum. Eşin yanındaysa önemli olan o zaten. Bir insan bir insana yetiyor da artıyor bile. Herşeyin en’ini ona hissettiğin, onun da en’i olduğun tek biri olsun hayatında, zor günlerin daha kolay geçiyor:)

  Ya Ela hala ortalarda yokmu? 🙁 çok özledim onu

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Çok şükür ben de ıyıyım canım.Okul.ev bıraz da sorunlar derken yuvarlanıp gıdıyoruz.Ela hala ortada yok.Haber de yok.Insallah ıyıdır.

   1. Arzygül dedi ki:

    Anladım canım

  2. Anonim dedi ki:
 13. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyı gunler prenseslerım.Nasılsınız

 14. Anonim dedi ki:

  çok güzel özet teşekkürler

 15. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyı geceler prenseslerım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.