Sev Yeter 20 Temmuz Cuma Özeti 25. Bölüm Fragmanı # Raman Ishita’yı sevdiğini Söyler

Sev Yeter 25. Bölüm Özeti 20 Temmuz Cuma Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisi özetlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. En doğru ve detaylı özetleri düzenli olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Raman artık iyi bir baba olmak için çaba göstermeye başlamıştır.Raman ailesine bir ziyafet hazırlamak ister. fakat beceremeyerek siparişi dışarıdan verir. Evdekiler bunu farkedince de Raman ile dalga geçerek gülüşürler. 20 Temmuz Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 25. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 20 Temmuz Özeti 25. Bölüm Tüyoları

Sev Yeter 24. Bölüm Özeti’nde  Tehdit ettiği kadın eve gelince Parmit çok endişelenir. İshita onu karşılar ve sekreter olarak kliniğe aldığını söyleyerek Simmi ve Parmit ile tanıştırır. Parmit birşeyler yapması gerektiğini düşünmektedir. Ishita , Ruhi’nin yapacağı konuşma öncesinde yerni almıştır fakat Raman geç akldığı için arka taraflarda oturmak durumunda kalır. Ruhi babaısnı överek konuşmasına başlar ve konuşmayı hazırlayan kişi olan Ishita’yı çok sevdiğini söyler. Ruhi ile gurur duyan Raman göz yaşlarını tutamaz. Raman’ı arayan Ishta ise onu göremez.

 

Ruhi konuşmanın ardından uzun süre alkışlanır. Ishita onu kucaklayarak öper. Ruhi ile babasının nerede olduğunu sorar. Ishita ise onu gelerek konuşmayı  arkalardan dinlediğini fakat acil olarak çıkmak zorunda kaldığını söyler. Ruhi biraz üzülse de keyfi yerindedir. Raman ise çizgi film karakrterilerini ayarlamak için dışarıdadır ve Ruhi’ye sürpriz planlamıştır. Fakat Ishita ve Ruhi ayrılırlar.  Öte yandan Raman ve Ishita arasındaki yakınlaşma Shagun’u rahatsız etmeye başlamıştır. Eline aldığı dosya ile Raman’ın evine gider ve aralarındaki ilşkiyi öğrenmek üzere bir bahane bulduğunu söyler.

Mihir , Trişya’yı almak üzere gelir fakat Amma onları durdurur. Raman’ın onu kendilerine emanet ettiğini söyler ve dışarı çıkmak için çok geç bir saat der. Mihir ise saatin henüz yedi buçuk olduğunu söylese de Amma bu evin belli kuralları var diyerek noktayı koyuyor. Mihika gelen telefon sonrası ayrılması gerektiğini söyler. İş yerine gelen Mihika yeni patronun Ashok olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşar ve çalışmayacağını söyler. Ashok ,Mihika’dan ani karar vememesini ister.

Raman eve gelirken Ishita’ya kızgın olduğunu dile getirir. Ishita ile Ruhi eve gelirler. Ruhi’yi eve bırakan Ishita arabasını park ederek geleceğini söyler. Ishita ile Mihika karşılaşırlar. Mihika , Mihir’in arkadaşıdır. Trisha için alış veriş yaptığını söyler. Bu esnada yağmur yağmaya başlar. Mihika içeri girmeyi teklif eder fakat Ishita sen gir ben onunla konuşayım der. Raman arabadan inince Ishita öfkeyle onu karşılar. Sinirli şekilde birbirlerinin üzerlerine yürürler.

Raman geleceğimi söylediğim halde sürrizimi mahvettin der. Ishita ise Mihika’nın işlerine karışmamasını söyleyerek Trisha’yı eve getiremezsin diye çıkışır. Raman aniden Ishita’ya sarıalrak onu sevdiğini söyler. Ishita şok geçirir. Bu esnada Shagun onları izlemektedir. Yağmur hızla yağarken Raman , Ishita’ya sıkı sıkı sarılmaktadır.

Ishita kendini toparlayınca Raman’ı itekler ve Ruhi bize bakıyor der. Nasıl bana sarılabilirsin diye sertçe çıkışır. Raman çok ıslandık artık içeri girelim der. Beraber içeri girerler. Raman ve Ishita oldukça sinirlidir. Üzerlerini değiştirilerken eğlenceli dakikalar geçirirler. Mihir ve Trisha ise ıslanmaya devam ederken Shagun ile karşılaşırlar. Shagun , Mihir’i kız arkadaşlarıyla tnıştırmasını ister. Mihir ise onu tersler. Shagun ise Raman’ın ağzıyla konuşuyorsun onu köpeği gibisin der.

Amma’nın evine çıktıklarında Amma onları azarlar. Mihir ise sadece on beş dakika geç kaldıklarını söyler. Amma ise evin kuralları olduğunu hatırlatır. Mihika ayrılırken Trisha , Mihir’in bir suçu yok yağmurda romantik bir yürüyüş yaptık der. Raman’ın iyi bir tercih yaptığını da söyler. Amma evlilik ciddi bir iş der. Trisha ise Mihir’in kendisi için en iyi eş olduğunu belirtir. Bu esnada Shagun , Bhalla’ların evine gelir. Bhalla ona neden geldiğini sorar. Shagun , Ruhi’ye onu çok özlediğini söyler. Adi’nin sınavlarından bahsederek DVD’yi göserir ve bir hediyesi olduğunu belirtir.

Bhalla , DVD’yi şoförünle de gönderebilirdin der. Raman ve Ishita ise tartışmaktadırlar. Bhalla , Shagun’u iyice kıskandırmak ister ve Ishita ve Raman’ın birlikte zaman geçirdiklerini anlatarak Simmi’den onları konrol etmesini ister. Simmi içeri girmeye utanacağını söyler. Shagun iyice kıskanmaktadır. Ruhi , Ishita ile Raman’ın odasına gelerek aralarına yatarak uyumaya başlar. Ruhi onların ellerini alarak kendi göğsünde birleştirir.

Sabah uayndıklarında Rmaan’ın boğazı ağrımaktadır. Ishita , Balla’dan bir telefon alır. Bala sigorta parasını ıshita’ya hatırlatır. Ishita gelip bir çek yazacağını söyler. Rumi , Bala ve arkadaşlarıyla buluşmaya gitmekteyken Ishita ile karşılaşır. Ishita onu gideceği yere bırakmayı teklif eder. Rumi , Ishita’nın sorunlarından bunalır ve yarı yolda iner. Ishita , Bala’nın yanına giderken bir arkadaşı Rumi’yi alır. Bhalla , Raman’a nasıl olduğunu sorar. Raman yağmur nedeniyle üşüttüğünü söyler. Mihir geldiğinde Raman onunla işaret diliyle konuşmaktadır. Mihir bir şirkete teklif verdiklerini belirtir ve sesine ihtiyacımız var der. Bala ile Ishita konuşurken Rumi’de gelir ve onları bir arada görünce çok şaşırır.

dizibilgi google play

Sev Yeter 20 Temmuz Cuma Özeti 25. Bölüm Fragmanı # Raman Ishita’yı sevdiğini Söyler (3 Yorum)

  1. umarim raman ve işhita hiç ayrilmazlar üstelik kavgalari cok hosuma gidiyo umarim hic bitmez ama cok tatlilar