Sev Yeter 20 Ağustos Pazartesi Özeti 46. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Raman Adi için Shagun’u korumaya devam eder.

Burak 14 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 20 Ağustos Pazartesi 46. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Ishita, Ruhi’ye şu an gitmeye hazır olduğunu söyler(yemek için) ama Ruhi Raman ile Ishita’nın  konuşmadıkları için mutlu değildir. Ruhi lütfen şimdi kavga etmeyin der. Issu artık kimsenin kavga etmeyeceğini söyler. Ruhi, babasını azarladığımda kalbinin hızlı atığını ve  korktuğunu söyler. Bağırmanın iyi olmadığını söyler. Ishita evet der, doğru, sen çok iyisin, bu yüzden bu oldu. Ruhi üzgünüm der. Raman oraya gelir ve gitmelerini söyler sonra ayrılırlar. Lokantaya ulaşırlar. Yemek siparişi verirler. Ruhi, ailesiyle birlikte gelen arkadaşı Roshni’yi bekler. Roshni’ni ailesi ile birlikte gelir ve yemeğe katılırlar. Ruhi Roshni’ye anne ve babasının  konuşmadığını söyler ve rol yapmaya başlar. Ruhi, annesinin babasını çok sevdiğini söyler. Roshni’nin babası da karısını çok sevdiğini söyler. Ruhi şimdi bakın der, annem çorbayı babamla  paylaşacak. Roshni, ailesinin de paylaşacağını söyler. Ruhi, Issu’nun eliyle Raman’a çorba içirmesini ister. Raman Ruhi’nin dediğini yapar.

Çiftler ödüllü dans yarışması için davet edilir. Ruhi, ailesinin çok iyi dans ettiğini salsa yaptıklarını söyler. Roshni de ailesini de dans ettiğini söyler. Roshni’nin ailesi dansa gelmelerini ister. Ishita hayır der. Ruhi ısrar eder. Ruhi dans etmezlerse Roshni okulda beni kızdırır der. Lütfen gelin, ödülü siz kazanacaksınız der. Ishita hayır der. Raman onu tutar. Raman ve Issu göz temasıyla dans ederler ve aralarında bir sıcaklık olur. Herkes onları hayranlıkla izler. Raman ve Issu dans yarışmasının kazananıdır. Ruhi çok mutludur ve  planının başarılı olduğunu söyler. Mihir Mihika’yı eve bırakır. Mihika, Mihir’e onu çok etkilediğini söyler. Amma, mahkemeye Ravipal’ı getirdiğini söyledi, der. Mihir evet der. Romi de çok yardımcı oldu der. Mihika Mihir’e kahramanının olduğunu söyler ve onu öper.

Ruhi, uykulu olduğunu söyler. Issu anne ve babasının arasında uyumak istiyorum der. Ishita burada uyumasını kendisinin gideceğini söyler. Ruhi onu ikna etmeye çalışır. Raman onları duyar ve dinlenir. Ruhi, Ishita’dan hikaye anlatmasını ister. Ruhi elini tutar ve Ishita ona bir hikaye anlatır. Raman ve Ruhi uyur. Ruhi uyanır ve Ishita’nın saçını ve Raman’ın elini tutarak uyumaya devam eder. Böylece annesinin gitmesine izin vermez. Sabah olmuştur. Raman ve Ishita birbirlerine doğru dönerler. Ruhi Raman’ın eliyle  Issu’nun saçını tutturur. Ishita ve Raman Ruhi’nin onların arasında olmadığını görerek uyanırlar. Issu  Ruhi’nin nereye gittiğini söyleyerek yataktan kalkar ve onu bulmaya gider.

Mahkeme başlar. Yargıç, Raman’ın tanıklık için mahkemeye gelmesini ister. Kaur ona, onunla birlikte Shagun hakkında sorular sorar. Kaur, Amma’yı kazadan sonra hastaneye götürdüğünü söyler, nasıl bu kadar erken geldin? der. Raman onun arabada olduğunu söyler. Kaur karışıklığı açıklamasını ister. Raman arabamda onunla beraberdim der. Avukat Shagun’un belki kazayı yaptığını ve ondan sonra oraya geldiğini söyler ve onunla buluşmadığını elinde kanıtı olduğunu ve Raman’ın yalan söylediğini söyler. Raman Shagun’un onunla olduğunu söyleyerek bağırır. Kaur bir tanığının olduğunu söyler ve Mihir’i çağırır. Mihir tanık kürsüsüne gelir ve Kaur onu sorgular. Raman’ın onunla olduğunu ve yabancı müşterilerle toplantı yaptıklarını söyler, bunu kanıtlamak için bir çok tanığım var der. Mihir toplantının saat 20: 00’de sona erdiğini ve Raman’ın ayrıldığını, daha sonra 21:00’da(kazanın olduğu saat) beni arayarak Amma’yı hastaneye götürdüğünü söyler. Raman gerilir. Raman, Shagun ceza alırsa, Adi buraya gelir ve suçunu itiraf eder der. Adi’yi kurtaracağım. Ishita, Raman’a ne olduğunu düşünür, Shagun için ne kadar çok şey hissediyor? der. Kaur konuşmaya devam eder.

 

Pathak, Kaur’in görmediği bir nokta olduğunu söyler. Amma’nın kaza durum raporunda, kaza olduğu zaman ruh sağlığı durumunun iyi olmadığını söyler. Pathak Amma’nın, depresyonda olduğunu ve aynı zamanda anti depresan hapları aldığını söyler. O gün bir psikiyatriste gittiğini ve bir laptop aldığını, buna çok tepki verdiğini ve baş ağrısına yol açtığını, Ishita ile görüşmeye gittiğini ve beyaz arabaya çarptığını söyler. Arabanın ona vurmadığını söyler. Amma’yı tanık kürsüsüne çağırır. Raman itiraz eder Amma’nın akıl hastası olmadığını söyler. Pathak Raman ile görüşmek için izin ister ve 15 dk ara verilir. Raman Pathak ile konuşur ve bunu neden yaptığını sorar. Pathak, Amma bunu söylememi istedi der. Raman ne der, Amma mı sana söyledi. Pathak, senin ve Ishita’nın bundan dolayı ayrı olmasını istemiyor bu yüzden bana böyle söyledi der. Raman ağlar ve ne yapıyorum der. Amma’nın beni ve Ishita’yı düşündüğünü, kendisinin çok bencil olduğunu, Adi’den dolayı birçok insanı aldattığını ve incittiğini söyler. Shagun ona zayıf olmamasını ve Adi’yi düşünmesini ister, bunu oğlumuz için yapıyoruz der. Simmi oraya gelir ve onları duyar. Raman, ailesini Amma, Appa ve Ishita’yı işaret etmemesini söyler. Pathak sana söz veriyorum der. Simmi Raman’ı hiç böyle göremediğimi düşünür, Shagun’u kurtarmanın bir yolunu göstermesi için dua eder.

 

Hakim, Pathak’a söylemesi gereken bir şey varsa sunmasını ister. Pathak, ilerlemeyi kabul et der. Hakim davayı bitirir.  Ishita, Kaur ile görüşeceği için herkesin eve gitmesini ister. Arabayı almalarını ister, geç kalacağım der. Shagun, Raman’ı Issu için aldattığı için Mihir’le dalga geçer, senin sadakatin nerede der. Mihir bunu onun için yapıyorum, karısı Ruhi’nin annesi Issu  için yapıyorum der. Kimse benim için önemli değil der. Ishita onları duyar. Mihir, Ishita ile birlikte olduğunu söyler. Kaur Raman zamanında araya girerek Pathak’ı engelledi der. Raman’ın Amma’ya söz söyletmiyor der. Davanın sıkı geçtiğini ve sonunda kazanacaklarını söyler.

Ishita çıkar ve Raman’ın arabasının yanında durduğunu görür. Ishita’ya nereye gidiyorsun, seni bırakayım der. Issu sen beni önceden bıraktın zaten der. Ne kadar daha beni bırakacaksın der. Issu giderken Parmeet onu kızdırır. Raman bunu görür ve Parmeet’i döver. Mihir ve Pathak onu durdurur. Issu şok olur. Shagun araya girer ve Raman’ın elini tutar. Raman kızgınlıkla elini çeker ve Issu’nun elini tutmaya gider. Oradan Ishita’yı alır. Parmeet yırtık gömleği ile ayağa kalkar.  Ishita elimi bırak der. Gitmeyeceğini söyler. Raman Issu’nun gözlerine bakarak sen benim karımsın sensiz gitmeyeceğim der. Raman arabada kalmasını ister. Öfkeyle arabaya vurur ve eli kanar. Shagun Parmeet’e Ramanı deliye döndürecek ne söyledin? diye sorar. Burayı yerimi diyerek ayrılır. Raman ve Ishita yoldadır. Raman elinin kanaması çok  olduğu için arabayı süremez. Issu arabayı durdurmasını ister. Raman eve ulaştıktan sonra der. Issu ona bağırır ve endişelenme, buradan kaçmayacağım, bana elini ver der. Eline bir bez sarar. Bu tarafa gel der, ben süreceğim. Arabayı Issu sürer ve eve giderler.

Ananya’nın sevimli bebek yarışması için resmini çekmek üzere birkaç kişi eve gelir. Bayan Bhalla onları karşılar. Simmi bebeğin resmini çekmelerini söyler.  Kız kazanırsa dergimizin kapak sayfası olacak derler ve Ananya’yı çok beğenirler. Adam Simmi’ye fotoğraf albümünü gösterir. Simmi Shagun’un resmini o albümde görür. Shagun’un fotolarının ne zaman çekildiğini sorar. 10 haziran saat 10.40’da  cevabını alır. Shagun’un sözlerini aklına gelir ve gerçekten alışveriş merkezine gittiğini düşünür.  Simmi Shagun’un kazayı yapmadığını düşünür, bu yüzden Raman şimdi kazanacak der.

Özetlerimizi beğendiyseniz destekleriniz için reklamlara tıklamayı unutmayalım…:-(

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 20 Ağustos Pazartesi Özeti 46. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Raman Adi için Shagun’u korumaya devam eder.” üzerine 7 yorum

 1. isimsiz dedi ki:

  tesekkurler

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

 2. sanem dedi ki:

  Yeni özet belkiyoruz

 3. Yusra dedi ki:

  Teşekkürler

 4. &Aynur& dedi ki:

  pinar ablammm ozet icin tesekurler))))
  mukemmelsiniz)))
  yeni ozetleri merakla bekliyorum)))

 5. Gul dedi ki:

  Çok güzel bir özet olmuş ellerinize sağlık

 6. Parla dedi ki:

  Tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.