Sev Yeter 2 Mayıs Perşembe Özeti 229. Bölüm Fragmanı

Burak 04 Nis 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde Aliya’nın Mihir’e olan hislerini açıklaması ortalığı germiştir. Raman aralarındaki yaş farkından dolayı endişelenmektedir. Ishita, Shagun’u görür ve Aliya’yı desteklemesinden ötürü ona kızar. Shagun sevenlerin arasına girilmez derken Ishita, Mihir’e hiç acımıyor musun der ve yaş farkından bahseder.

Sev Yeter 229. Bölüm Özeti

Ayrıca Mihir, Rinki’nin ölümünün ardından kimseyi sevemem dediğini hatırlatır. Fakat Shagun, Mihir’i evime alarak Aliya’nın ona bakmasını sağlayacağım der. Ishita’nın Mihir, Adi ve Aliya’yı çocuk olarak gördüğünü söyler. Shagun, Adi’nin yanlış aşklara kapılmasını engellemek için bunu kabullenmek zorundayız der.

Ishita, Shagun’a çocukların hayatını berbat ettiğini söyleyerek kızarken Shagun ise sen ve Raman’ın mutlu olmaması için elimden geleni yapacağım ve Raman’ı geri alacağım der. Ishita şayet Raman seni sevdiğine dair tek bir kelime söylerse eşyalarımı toplar giderim der. Shagun ise Pihu’nun velayetini alacağını ve Mihir’in Aliya’yı kabul etmesini sağlayacağını belirtir.

Shagun bu mücadeleyi mutlaka kazanacağım der ve gider. Ishita ağlamaya başlar. Raman, Adi için işçilerden ve sendika başkanından özür diler. Sendika başkanı, Mihir işleri gayet iyi yürütüyor fakat Adi işçilere çok kötü davranıyor der. Adi’nin artık şirkete gelmesini istemiyorum der. Fakat Raman o benim oğlum ve burası da benim şirketim der. Sendika başkanı o zaman ben de şirketi kapatırım diyerek tehdit ederek gider.

Mihir, Aliya’ya her şey için teşekkür ederek onun yanında çantasını açar ve Rinki’ye ait olan eşyalara bakar. Rinki’nin geçen sevgililer gününde verdiği hediyeye ve kupa bardağa basılmış olan remine bakarak bunları hep yanımda taşıyorum der. Romi, Mihika ile buluşmak üzere Bhalla evine gider. Neden çağırdıklarını sorar. Bayan Bhalla belgeleri göstererek boşanma evrakları ne anlama geliyor diye sorar. Belgeleri yırtmaya çalışırken Romi ona engel olur.

Romi o belgenin diploması olduğunu söyler. Öğretmenim Sanchi der ve bu belgeyi aldığında Mihika’nın mutlu olacağını düşündüğünü söyler. Alana kadar gizli tutmak istediğini belirtir. Mihika ve Bhalla yanlış anlamalar ortadan kalktığı için çok mutlu olur. Romi, Mihika’yı sevdiğini söyler ve ona sarılır.

Raman’a çok öfkelenen sendika başkanı işçileri grev yapmaya davet eder. Ishita grevi durdurmaya çalışırken Mihir’e danışır. Mihir bir çaresini bulacağını söyler. Shagun, Aliya’ya Mihir’e çorba vermesini söyler. Aliya, Mihir’in halen Rinki’yi sevdiğini belirtir. Shagun onun ölü olduğunu söyler ve Aliya’ya destek olur. Rinki nasıl yaptıysa sen de onun kalbini kazanmalısın der. Aliya tamam der ve Mihir’in yanına Sari ile girerek ona çorba verir.

Mihir, Rinki’nin sarisini giydiği için Aliya’ya kızar. Ne yapmaya çalışıyorsun der. İzinsiz başkalarının eşyalarına dokunamazsın diye azarlar ve sariyi hemen çıkart der. Mihir iş yerine gittiğinde Adi ve Raman ondan uzaklaşır. Mihir, Ishita’ya neler olduğunu sorar. Ishita, Adi Aliya’yı seviyor Aliya ise seni seviyor der. Mihir şok olur.

Mihir, Ishita’dan her şeyi öğrenir ve bu işi çözeceğini söyleyerek eve gider. Shagun, Aliya’nın karanlıkta oturduğunu görünce nedenini sorar. Aliya, Mihir’in dikkatini çekmek için Rinki’nin sarisini giydiğini fakat Mihir’in onu azarladığını söyler. Shagun, Mihir’i dışarı çıkarmasını söyler. Mihir eve geldiğinde Aliya onu partiye davet eder. Mihir gelemeyeceğini söyler. Aliya, Rinki’nin öldüğünü söyler ve bu travmayı üzerinden atmalısın der.

Mihir öfkelenir ve aramızda kaç yaş fark var ve sen beni partiye davet ediyorsun doktor istrahat etmemi söyledi partiye tek başına git der. Shagun, Mihir’in çok zor biri olduğunu söyler. Adi odasında ağlamaktadır. Aliya’nın sözlerini anımsar. Arkadaşı onu arayarak partiye davet eder. Arkadaşı Aliya’yı da alarak gel deyince Adi öfkelenir.

Nelu, Pihu’nun projesini anlatır. Yarına kadar bitirilmesi gerektiğini söyler. Pihu, Ruhi’den destek almayı istemedi der. Shagun olsa beni projeme yardım ederdi der. Raman, Ishita’ya grev meselesi ile ilgilenmesini söyler ve kendisi de projeye konsantre olur…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 2 Mayıs Perşembe Özeti 229. Bölüm Fragmanı” üzerine 48 yorum

 1. Zara dedi ki:

  Kızlar burası doldu 230 bölümden devam edelim

 2. Zara dedi ki:

  Serpilim sanda günaydın mutlu pazarlar nasılsın canım iyi misin neler yapıyorsun

  Günaydın mutlu pazarlar kızlar nasılsınız iyi sinizdir inş’Allah

  Asim sen Hossara yurd dışında okuduğunu söylediğinde inanmamış inanmamışmıydın.iyiki Video göndermiş. Ya ben o siteden Vido göndermesini bilmiyorum. Ses kaydı attmağı da yeni öğrendim.

 3. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerım gununuz aydın nesenız bol olsun.

 4. Zara dedi ki:

  Günaydın mutlu pazarlar nasılsınız kızlar

  Asim sen Hossara yurd dışında okuduğunu söylediğinde inanmamış mıydın.
  İyi ki videoyu göndermiş şüphen kalmadı.
  Asim sen Eylülle ses kaydını attın mı.

 5. Asi dedi ki:

  iyi geceler kizlar 🙂

 6. Azi dedi ki:

  off bu dostluk neden kapaniyo sürəkli

 7. Asi dedi ki:

  iyi seyirler Serpilim❤️ hep iyi ol canım bende uzanmış telefon da takiliyom

  Zaram dun hossar var ya bana video sun atti ben ona Türkiyə de okuyorum dediyi zaman inanmamisdim ama doğru imiş

 8. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyıyım prenseslerım.Bugun ecz de çalıştım.Eve geldım.Uzandım.Survıvor ızlıyorum.Sız neler yapıyorsunuz

 9. Anonim dedi ki:

  Yorumunuzu buraya yazabilirsini❤️

 10. Anonim dedi ki:

  Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.☺️

 11. Asi dedi ki:

  hayirli aksamlar Serpilim nasilsin?
  sağol Zaram səndə haa anladım canım

 12. Arkey Madhubala dedi ki:

  Hayırlı akşamlar prenseslerım

 13. Zara dedi ki:

  Hep iyi ol canım . Yok Asim giremiyorum. Sitede yine sorun var

  1. Zara dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Serpilim.
   Asim anonimler senmisin

 14. Asi dedi ki:

  bende iyiyim canım sən dostluğa görə biliyon Zaram

 15. Zara dedi ki:

  Ve Aleykum selam Asim iyiyim çok şükür sen nasılsın napıyorsun

  Duygum hamd olsun. Evet canım dayım geldi hasret gideriyoruz dayı yiğen. Sen nasılsın napıyorsun.
  Miran Reyyanı kurtardı ama Reyyan öfkesine yenilib Mirannı vurdu sonra pişman oldu kurşunu çikarttı Miran la ilgilendi. Reyyan ın amcası ve dedesi Reyyanın ölüm kararını verdi. Miranda Reyyanı aldı konağa götürdü Aslanbeglere bundan sonra Reyyan burda kalacak dedi burda bitti yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum.

 16. Duyqu dedi ki:

  Herkese iyi aksamlar

 17. Zara dedi ki:

  Ve Aleykum Selam Asim iyiyim çok şükür sen nasılsın napıyorsun.

  Duygum hamd olsun. Evet canım dayım geldi hasret gideriyoruz dayı yiğen.

  Miran Reyyanı kurtardı ama Reyyan öfkesine yenilib Mirannı vurdu sonra pişman oldu kurşunu çikarttı Miran la ilgilendi. Reyyan ın amcası ve dedesi Reyyanın ölüm kararını verdi. Miranda Reyyanı aldı konağa götürdü Şadoğlulara bundan sonra Reyyan burda kalacak dedi. Ve dizi burda bitti yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum.

 18. Asi dedi ki:

  selam kizlar nasilsiniz

 19. Duyqu dedi ki:

  Ama ben Hercaiyi dun sonuna kadar izleyemedim.Yarin tekrarini izliyicem.Sonunda ne oldu banada soyle Zaram.Yarina kadar bekliyemem.Yarin izliyicem ama bu gun bilmek istiyorum

 20. Duyqu dedi ki:

  Merhaba Zaram canim nasilsin ne yapiyorsun Dayin geldimi?? Senin de beni sevmene cok sevindim canim.Hercai dizisine gelince Mirani oyle buyuten Babaannesi ben Mirana aciyorum o boyle olsun istemezdi.Bence bir sansi ikisi de hak ediyo.Cok guzel ve heyecanli bi dizi.

 21. Duyqu dedi ki:

  Merhaba Asim.Bende iyi bir doktor olmak icin asla pes etmiyorum.İnsallah emeklerim bosa gitmez canim.AMİN

 22. Zara dedi ki:

  Hercai çok heyecanlı yerinde bitti yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum….

  Serpilim hoş geldin canım.

  Cümleten iyi geceler Allah rahatlık versin

 23. Arkey Madhubala dedi ki:

  Benım tel bır sorun var.Yorumlarınızı yenı gordum

 24. Zara dedi ki:

  Pardon şadoğluların torunu değil diyecektim

 25. Zara dedi ki:

  Duygucum iyi olmana sevindim hep iyi ol.ay Teşekkür ederim canım bende seni sevdim. Yarın dayım gelecek hem hazırlık yapıyorum hem diziyi izliyorum. Miran ın yaptığı tam bir şerefsizlik. Gerdek gecesinin ertesi kızı terk etti kızı mahvetti rezil etti hayatını karalttı. Sonra da Reyyan ı kurtarmam gerekiyor diyor şerefsiz ne bekliyordu.Miran affedilmeyi kesinlikle haketmiyor.
  Reyyan ın ne suçu vardı içim parçalandı ya ah Miran naptın sen nasıl kıydın garibime Reyyan aslanbeglerin torunu bile değilmiş..

 26. Asi dedi ki:

  Iyi doktor olmak icin daha cok calismalisin… Yorulacaksin tabii ki Duyqu ama doktor olmagi kalpten istiyorsansa bu yolda yururken o yorgunluk sana tatli gelmeli. Istediyimiz seyler oyle kolayca sunulursa bize bi anlami zevki de olmaz.

 27. Duyqu dedi ki:

  İsmimi yazmayi unutdum Asimcim ben yorumum o

 28. Anonim dedi ki:

  Cok sukur bende iyiyim Asim.Dersler iyi ama bazen cok yoruluyorum,bazen de dusunuyorum doktor olmak icin yorulmamaliyim ve sikılmamalıyım

 29. Duyqu dedi ki:

  İyiyim canim bende.Evet Zara izliyicem.Çok merak ediyorum bu bolumde Reyyan Mirani vurucak.Senin de iyi olmana sevindim.Bu arada ben seni cok sevdim kanim isindi sanki sana sen iyi ve samimi birirsisin.

 30. Asi dedi ki:

  Iyi aksamlar
  Selam Duyqu. Iyiyim ya sen nasilsin? Okuyordun dimi okul nasil dersler nasil?

 31. Zara dedi ki:

  Serpilim prensesim nerdesin iki gündür yoksun.

 32. Zara dedi ki:

  Merhaba Duygucum. ilaç aldım bide Serpilim in karışımından yapıp içdim daha iyiyim çok şükür sen nasılsın iyi misin napıyorsun.. Bugün günlerden hercai. Akşamı sabırsızlıkla bekliyorum. Duygucum sen izliyecekmisin?

 33. Duyqu dedi ki:

  Herkese herhaba.Zara nasilsin canim bugun biraz iyimisin hastalikdan nefret ediyorum bende cobuk hastalana biliyorum.Bu arada Sabriye hem eglenceli hem de şansli biri.

  Sen nasilsin Serpilcim?? Neler yapiyorsun

  Asim nasilsin bu arada isinden ayrilmissin uzuldum canim keske boyle olmasaydi.

 34. Zara dedi ki:

  İyi seyirler. Sanda iyi geceler

 35. Asi dedi ki:

  Offff aglamak istiyom hatta goz yaskarim akmaga basladi bile hadi iyi geceler

  1. Zara dedi ki:

   :))

 36. Asi dedi ki:

  Anladim Zaram.
  Tek yurek izliyom sen napiyon

 37. Zara dedi ki:

  Defnem Nurdanım ve Sedefim vefalı bir şekilde veda ettiler

  Diyer dostlarım bizi merakta bıraktı bir vedayı bile bana çok gördüler. Siz mutlu olun bu bana yeter.
  Tek tek Bıraktılar tüm dostlarım beni tek tek.

 38. Zara dedi ki:

  Asim o yazımda kızlara neredesiniz diye sormuştum. Asim napıyorsun

 39. Zara dedi ki:

  Ayşenur um ruh ikizim canım biricik kankam herşeyim seni çok merak ediyorum çok da özledim sen olmayınca kendimi eksik hissediyorum. Birşeymi kayb etmiş gibi hissediyorum. Survivor başlayınca geri döneceksin diye umud ediyordum.. Yoksa temelli mi gittin yok öyle olsaydın en azından bir veda ederdin beni böyle bırakmazdın senile en son konuşmamızın üzerinden aylar geçti. Yazmasam bile hep kalbimde aklımdasın derdin.. sende benim hep aklımdasın lütfen dön artık.

 40. Asi dedi ki:

  Aynen canim ya …………………… Varkende ben. Iste Zaram yazdiklarindan sadece bunlar gorunuyor bende:D

 41. Zara dedi ki:

  Aynen canım ya 🙂
  Kızlar neredesiniz ya.. ben varken siz yoksunuz siz varkende ben.

 42. Asi dedi ki:

  Sabriye ne balliymis be
  Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 43. Asi dedi ki:

  Iyi aksamlar
  evet o diziyi biliyom Zaram arada izlerdim:) bende iyiyim kitapa sardim onu okuyordum

 44. Zara dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kızlar. Bugun survivor var mı?
  Serpilim nasılsın canım iyi misin napıyorsun

 45. Zara dedi ki:

  Kızlar ben size diyer sayfada yazmıştım neyse
  Asim işi bırakmağına üzüldüm. Gıcık kızdan kurtulduğuna da sevindim..
  Ben iyiyim Asim kırkın çiçekleri izliyorum sen kırkın çiçekleri izlemilmiydin? Ee sen nasılsın neler yapıyorsun..

  Merhaba Duygu iyiyim şifayı kaptım bu aralar sık sık hastalanıyorum sen nasılsın napıyorsun.
  Asim Duygu arabayı Sabriye kazandı bu kız cidden çok şanslı ya ilk katıldığı sene de araba kazandı bu sene de araba kazandı. Okay kazansa iyi olurdu ama Sabriye daha şanslıymış güle güle kullansın

 46. Asi dedi ki:

  Hadi kizlar gelin gelin buyurun gecin eylesin:) gununuz nasil gecti anlatin:)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.