Sev Yeter 2. Bölüm Özeti 19 Haziran Salı Fragmanı # Raman ve Ishita Buluşuyor

Burak 19 Haz 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 2. Bölüm Özeti 19 Haziran Salı Fragmanı

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Sev Yeter 19 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 2. Bölümünün özeti ile karşınızdayız. Bu bölümde dizinin ana karakterleri Raman ile İshita tanışmaya başlıyorlar. 19 Haziran Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 2. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 19 Haziran Özeti 2. Bölüm Tüyoları

Bhalla , Ruhi’ye babasının geleceğini söyler. Ruhi bu duruma çok sevinir. Oğlunun gelmesinden dolayı Bayan Bhalla herkesi çağırmıştır. Davete Rumi isimli karanlık işler çeviren tipte bir adam da gelecektir. Bayan Bhalla torununu davetliler ile tanıştırır. Adetler gereği sevdiğimiz insanların başına kırmızı bez bağlarız der. Ruhi de bu sözlerin ardından kırmızı bir bez alarak Ishita’nın yanına giderek köpeğine bezi bağlayarak İshita ile sohbet etmeye çalışır ve ona annesinden bahsetmeye başlar.

Daha sonra başka bir bezi de Ishita’ya bağlar . Bu sırada Ishita’nın annesi Amma yan komuşunun gürültüsünden rahatsız olmuştur. Bando ekibi Raman’ın gelişi ile bando çalmaya başlar.  Fakat polis gelmiştir ve komşulardan şikayet geldiğini ve çok fazla gürültü olduğu ihbarını aldıklarını söyler Raman gelerek haklısınız fakat bakanın misafirleri gelecek der. Polis bunu öğrenince bu durumu bilmiyorduk diyerek ayrılır. Giderlerken Raman polise bir miktar para verir. Bu durum Ishıta’nın hoşuna gitmez.

Sabah olduğunda Raman , Ishıta’dan gazete alır . Ishıta onun bir şey söylememesine bozulur ve bir teşekkür etseydiniz bari der. Raman oralı olmaz. Ishita annesine giderek Raman ile annesinin ne kadar kaba davrandığını söyler.

Ishita’nın Mihika isimli bir kardeşi vardır. Mihika’nın kuzeni Ishita’yı arayarak kardeşinin üzeri kan içinde der. Ishıta çok korksa da aslında kan dövdüğü adama aittir. Mihika evde köpeği görünce köpek ile ilgili konuşurlar fakat annesi onların erkek arkadaşları ile ilgili konuştuğunu düşünerek keyiflenir.

Ishita içeri geldiğinde kuzeni ona Raman’ın kim olduğunu sorar. Raman’ın hareketlerine sinirlenen Ishita barbar ve kaba adamın teki diye yanıtlar. Raman oldukça geç bir vakitte eve gelir. Kızı ağlayarak uyanır. Ruhi’nin dişi ağrımaktadır. Raman o saatte ne yapabilirim diye düşünürken aklına Ishita’nın dişçi olduğu gelir. Ishitayı arar ve Ishita kızını alıp kliniğe gelmesini söyler. Ishita Ruhi’yi tedavi derken Raman o benim için dünyadaki herşeyden daha değerli  der. Ishita bunu duyunca Raman’ı yanlış tanımışım aslında çok iyi bir babaymış diye düşünür.

Eve giderlerken Ruhi arabaya binmek istemez. Ishita yanına gelerek ben seninle gelebilirim der. Ishita arabasını bırakarak Ruhi için Raman’ın arabasına biner. Oturdukarı yer aynı sitededir. Bu sırada evde uyanan bayan Bhalla oğlu ile torununu göremeyince merak eder. Eve geldiğinde Ishita’nın annesi nerede olduğunu sorar. Ishita acil bir hastaya müdahale ettiğini söyler.

Eve geldiklerinde Raman uyuyan kızını severken annesiyle aynı olan beni görünce karısını hatırlar. Sabah Amma kızlarının kapsını dinlemektedir ve bu sırada eşi onu görür. Kız kardeşler sinemaya gitme kararı alırlar. Bu esnada tesadüfen Bayan Bhalla’da sinemaya gitmeye karar vermiştir. Ishita , Raman’ı görünce konuşmak istediğim bir şey var der. Raman ne olduğunu merak eder. Ishita ona kızınla biraz daha fazla ilgilenmen gerek ona biraz vakit ayır der.

Raman insanlar bizi baş başa konulurken görürlerse yanlış anlarlar. Bunları annemle konuş der. Ishita kliniğin yan tarafındaki kahveci de konuşalım der. Mihrin’in kız arkadaşı Mihika ona 3 ay para biriktirerek aldığı bileziği hediye eder. Mihrin Raman’ın kardeşidir. Ishita’da Mihika’nın ablasıdır. Evlilik planları yapan bu çift abla ve abileri olan Raman ve Ishita’nın arasını yapmaya karar verirler. İkisini bir araya getirir fakat bu durum diğerlerinin pek hoşuna gitmeyecektir. Onları gören teyzesi hemen Anma’ya haber eder. İçeri girmek istese de Raman onu içeri almaz.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 2. Bölüm Özeti 19 Haziran Salı Fragmanı # Raman ve Ishita Buluşuyor” üzerine 6 yorum

 1. Yan Pezzetti dedi ki:

  Thanks so much for the blog. Really Great.

 2. Cole Piggs dedi ki:

  Thanks-a-mundo for the article.Much thanks again. in point of fact Cool.

 3. Işıl☀ dedi ki:

  Gerçekten dizi çok hoşuma gitti..ıshita çok güzel bir bayan diziye renk katıyor.heyecanla takip ediyorum.

 4. Anonim dedi ki:

  Bu dii pek tutmaz gibi geliyor bana ama hayırlısı

 5. &Aynur& dedi ki:

  cok guzel bir dizi)))
  goker abi ellerine saglik cok guzel olmus)))))

  1. Göker dedi ki:

   Teşekkür ederim. Bazı yerleri pek anlayamadım dizi yeni olduğu için zamnla oturacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir