Sev Yeter 2 Ağustos Perşembe Özeti 34. Bölüm Fragmanı ( 2. Kısım )# Mihir Mihika’yı kıskanır

Burak 19 Tem 2018 Haberler  0

Sev Yeter 2 Ağustos Perşembe Özeti 34. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?(Part 2)

Ishitanın mükemmel derecede salsa bilmesini Raman hırslandırmıştır. Birilerini arayarak salsa kıyafeti bile sipariş etmiştir ve bir an önce pratik yapma telaşındadır. Ishita gelir ve Raman’ı odada salsa çalışırken görür. Ondan özür dilemek için içeri girer. Raman neden kapıyı çalmadın dese de Ishita burası benim odam ve sende benim kocamsın neden kapıyı tıklayayım der. Raman konuya gelmesini söyler. Ishita Raman’a arkadaşım diye kinayeli hitap ederek çok fazla düzenlemeler yaptık ve çok yorulduk der. Bir kahve dükkanına gidelim ve bir saat kafamızı dinleyelim der. Raman kabul eder ve üzerini değiştirirken Tandon arar. Mihirle kendisiyle nişan kıyafetleri hakkında konuşmak istediğini söyler. Raman bütün gün evdeyim istediğin zaman gelebilirsin der. Ishita buna sinirlenir ve Tandon’ı arayarak bir planları olduğu için evde olamayacaklarını fakat Mihir’in evde olacağını söyler. Tandon sıkıntı olmadığını söyler. Ishita mutlu olur ve hadi arkadaşım gidelim derken Raman sen nasıl bir şeysin bunu nasıl yaptın der memnuniyetini belirtir.

 

Ishita Mihika’yı ara ve Vibhu’nun çabucak gelmesini söyler bir planım var ne söyleyeceksem yap der. Tandon Trisha’nın seçtiği kıyafetlerle gelir ve Mihir’e ailesini sorar. Mihir sadece Raman’ın olduğunu söyler. Biz senin de ailen sayılırız der. Bu esnada Mihir Vibhu ve Mihika’nın konuşmalarına odaklanır. Vibhu Mihika’ya gül vermektedir. Mihika’nın Vibhu’ya sarılmasını kıskanır  sert bir şekilde kapıyı kapatır. Vibhu ve Mihika oyunlarına devam ederken Vibhu Mihir’in Mihika’yı çok sevdiğini ve yakında aşkını itiraf edeceğini söyler. Mihir evlilikleri ile ilgili şüphelerini Tandon’a söylese de Tandon eğer Trisha ile evlenmezsen ve onu üzersen Raman onun her gözyaşı damlasını ödemek zorunda kalır diyerek Mihir’i tehdit eder.

hıı salak hıııı

Mihir Trisha’yı mutlu edeceğini ancak kendisini asla mutlu olmayacağını söylese de Tandon evlenince her şey düzelir der. Ishita ve Raman kahve dükkanına giderler.Bir süre sessizce birbirlerine bakarlar ve Raman sessizliği bozar benimle ne hakkında konuşmak istiyorsun der. Ishita kolye set hakkında konuşmak istiyorum ama konuşmama müsaade et beni keme der. Sen biraz egoist birisin konuşmalarında” teşekkür ederim, lütfen , üzgünüm” gibi ifadeler kullanmıyorsun bu seni çok kaba gösteriyor. Halbuki perdelerini kaldırdığında çok şeker birisin der bana hediye almana müteşekkirim der. Tekrar tekrar özür dilediği sırada Romi ve Trisha’yı masada otururken görmesiyle şok olur.

Haklıydım Romi ve Trisha arsında bir şeyler var. der. Raman beni buraya bunları göstermek için mi çağırdın der. Ishitanın söylediklerini reddeder. Masaya giderek Romi ve Trisha ile konuşurlar . Ishita biraz garip olacak ama neden burada berabersiniz diye sorar ilişkilerini ima eder. Onlar şaşırır ve inkar ederler. Buraya Romi’nin Dj arkadaşı ile şarkı listelerini konuşmaya geldik derler. Sonra da Dj gelir. Ishita içinden Trisha’nın o gün görüştüğü kişi Romi değilse kim der?

Ishita nişanda Raman’ın yanında güzel görünmek ve onu etkilemek istemektedir. Ishita bunun için hazırlıklar yapar. Raman arkadaşalarıyla iken Ishitayı görür ve ağzının suyu akar. Ishita çok güzel görünmektedir.Ruhi gelir ve çok güzel göründüklerini söyler.Bana bir öpücük verin der. Aniden geri çekilmesiyle Raman ve İshita birbirlerini öpecek gibi olur. Raman’ın Parmeet’i partiden kovmasıyla ilgili dedikodu yapılır.  Simmi buna çok sinirlenir ve dedikoducu kadınları azarlar. Ishita olanları görür ve özel hususları insanlar içinde anlatma onlar bizim meselemiz der.

Raman Mihir’e bu senin nişanın herkes çok mutlu fakat sen üzgün gözüküyorsun biraz gülümse der yoksa herkes seni mutsuz hissedecek  der. Mihir Ashok ve Shagun’un (Ramanın eski karısı) nişana gelmesiyle şaşırır. Raman’ a onları sen mi davet ettin der. Raman onları yoksay onları Tandon’un  davet etmiş der. Shagun Tandon ile konuşur. Onu Raman’a karşı kışkırtmayı dener. Shagun Ruhi’nin kızı olduğunu, Raman’ın hala kendisini sevdiğinden bahseder ancak başarılı olamaz Tandon söylediklerine önem vermez.

Mihika ve Vibhu Ishita’nın davetiyle nişana gelir. Vibhu ve Mihika dans ederken Mihir kıskancından elindeki camı kırar ve eli kanar. Bala güler ve Ishita’nın planının işlediğini düşünür. Ishita ve Mihir konuşurlar. Ishita Mihirin kanayan eline müdahale eder. Ishita Raman’a körü körüne bağlanmasının ona olan sadakati ve sevgisini gösterdiğini söyler. Ancak Hayat senin hayatın dikkatli ol, iyi karar ver der.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sev Yeter 2 Ağustos Perşembe Özeti 34. Bölüm Fragmanı ( 2. Kısım )# Mihir Mihika’yı kıskanır” üzerine 3 yorum

  1. Pınar dedi ki:

    Saolun arkadaşlar. iyi geceler

  2. Anonim dedi ki:

    Teşekkürler pınar hanım

  3. &Aynur& dedi ki:

    tesekurler pinar abla sizin sayenizde tum bolumleri bilmis olduk)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.