Sev Yeter 198. Bölüm Özeti 20 Mart Çarşamba Fragmanı

Burak 12 Şub 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde Ishita geri dönmeye karar verir. Raman’ı o halde bıraktığı için üzgündür. Simmi, Romi’nin sangetinde annesini arar. Bhalla ise Raman’ı götüren gizemli kadını takip etmektedir. Ashok, Simmi’yi görür ve onunla alay eder. Hangi yüzle buraya gelirsin der. Simmi, Romi benim kardeşim der ve gelmek benim hakkım der. Ashok onunla alay etmeye devam eder. Mihika yanlarına gelerek Ashok’u azarlar. Simmi de Mihika’ya eğer bize önem verseydiniz davetiye gönderirdini diye çıkışır.

Sev Yeter 20 Mart Çarşamba Özeti

Aliya eve girmek isterken elektrikler kesilir. Birisi onu yakalayıp ağzını kapatır. Adi ben sana Sharavan ile konuşmamanı söylemedim mi der. Sharavan’ın başına bir ey gelirse bunun sorumlusu sensin der. Ona neden aptal dedin der. Aliya ben böyle birşey söylemedim dese de Adi oralı olmaz ve hakaret etmeye devam eder. Aliya onu yakalayarak bir tokat patlatır. Birini yargılamadan önce kadınlara saygı göstermelisin der. Ondan ve ailesinden uzak durmasını söyler. Güvenliği çağıracağını söyler. Adi uzaklaşır. Mihika, Ishita’yı arayarak eve gelmesini söyler. Ishita ise şu anda geri dönüyorum der ve ısrar etmemesini ister.

Mihika ağlayarak sen olamadan kendimi yalnız hissediyorum der. Ashok bu konuşmaları dinleyince şok geçirir. Mihika telefonu kapatır. Ashok yanına gelerek senin misafirin ile ilgili bir sırrından haberim var der. Misafirin Ishita Bhalla der. Mihika ise reddeder ve Ishita öldü der. Ashok, Mihika’nın kesinlikle Ishita ile konuştuğuna emindir. Aliya eve giderken birinin takip ettiğini düşünerek arkasını döner. Bir adam onu yakalayarak bayıltır. Bayan Bhalla, Raman ile konuşur. Raman sarhoş olduğunu ve buraya nasıl geldiğini bilmediğini söyler.

Ishitai Mani ile karşılaşır. Mani ondan kalmasını ister fakat Ishita gideceğim der. Ishita bir telefon alınca şaşırır. Hemen geleceğim diyerek Mani ile birlikte karakola gider. Adi, Sharavan’a Aliya kaybetti derken polis eve gelir ve Adi’yi götürmeye başlar. Adi hemen Mihika’yı arar ve beni karakola götürüyorlar der. Mihika ise hemen geliyorum der. Ishita karakola gelince Aliya’yı görür. Aliya ona sıkıca sarılır ve beni daha önce kıstıran adam bu kez de taciz etmeye kalktı der. Ishita merak etme cezasını bulacak der. Komiser Adi’yi dövmektedir. Adi ben iyi bir ailedenim babam iş adamı hiç birşey yapmadım dese de komiser ben senin gibileri iyi bilirim der ve oralı olmaz. Adi çığlık atmaya başlar. Bunu Aliya’nın intikam için yaptığını düşünmektedir.

Raman olayı duyar duymaz karakola gider. Komiser Adi’ye karşı taciz iddiası olduğunu söyler. Raman ise oğlum kesinlikle böyle birşey yapmaz der. Ishita ve Aliya, Adi’nin kaldığı nezarete giderler. Aliya beni sıkıştıran kişi buydu der. Ishita, Adi’nn yüzünü tam olarak göremez ve ona yaptığı işten dolayı kızar. Annen seni hiç yetiştirmedimi der ve namuslu kızları taciz etmeye utanmıyor musun der. Bu esnada Raman dagelir Ishita’nın tam arkasındadır. Raman oğlumun yaptıkları için üzgünüm fakat onun bunları yaptığına gerçekten inanmıyorum annesi onu çok iyi yetiştirdi der.

Ishita adeta şok olur ve arkasını döner. Raman da karşısında Ishita’yı görünce donakalır. Raman perişan halde dışarı çıkar. Bu sırada Bala karakola gelmiştir ve Raman’ı görür. Adi’yi kurtaracağız der ve tekrar Adi’nin yanına giderler. Bala, Ishita’yı görünce gözlerine inanamaz. Bu esnada Mani gelir ve doğrudan Adi’nin boğazına yapışır. Ishita, Adi’nin böyle birşey yapmayacağını söyleyince Mani şaşırır. Mani bu çocuğun Raman’ın oğlu olmasına şaşırmadım der. Ishita ise Adi benim de çocuğum ve böyle bir suç işlemez der. Ishita, Aliya’ya olay günü Adi’nin yüzünü tam oalrak gördün mü diye sorar. Aliya hayır cevabını verir.

Abhi bir yerde otururken iki adamın bazı kızları taciz ettiklerini görür ve adamları sopaladıktan sonra karakola teslim eder. Bu esnada Raman ve Ishita’yı görünce şok geçirir. Raman, Abhi’ya tek kelime söyleme der. Ruhi’nin ölümünde onunda suçu olduğunu söyler. Abhi uzaklaşırken Ishita’da peşinden gider. Polis Raman’a Adi’nin serbest kaldığını söyler. Bu esnada Amma da Ishita’nın yanına gelmiştir. Ishita onu görünce ne diyeceğini bilemez. Amme beklenmedik şekilde ona bir tokat atar ve sakın gözüme gözükme der. Ishita perişan bir haldedir. Onu gördüğüne sevinen tek kişi Bayan Bhalla olur.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.