Sev Yeter 197. Bölüm Özeti 19 Mart Salı Fragmanı

Burak 12 Şub 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Sharavani Adi’nin çabaları sonrası bulunmuştur. Sharavan ise bir grup serseri tarafından takip edilirken Abhi onu kurtarmıştır. Ishita ise Sharavan dan haberdar olmuştur ve onunla olayın ardından görüşme fırsatı bulmuştur. Vandu, Sharavan’ı karşısına alır ve onu ihmal ettikleri için özür diler. Sharavan artık böyle şeyler yapmayacağını söyler ve ardından Ishita’ya bilgi verir. Ishita onu tebrik eder. Bir daha anne va babasından habersiz bir şey yapmamasını ister.

Sev Yeter 19 Mart Salı Özeti

Adi bu işten sorumlu olduğunu düşündüğü Aliya’nın evine gider. Küçük bir çocuğu kandırdın dyerek ona kızar. Onunla sohbete devam etmesi halinde polise gideceğini söyler. Aliya ağlarken Adi gider. Ishita, Aliya’ya ne oldu diye sorar. Aliya konuşmak istemez. Fakat Ishita küçük bir çocukla Aliya Bhat oalrak konuştuğunu söyler. Aurıca çcouk seninle tanışamazsa kendini öldüreceğini söylemiş diye ekler. Aliya bunları enrden biliyorsun diye sorar. Ishita istemeden yazışmalarınızı okudum der ve bir daha böyle şeyler yapma der. Mihika gelir ve Sharavan’a sarılır. Adi’ye teşekkür eder. Adi ise teşekküre gerek olmadığını söyler ve o benim kardeşim der.

Mihika düğüne Ishita’nın geleceğini söyler. Adi kimsenin Raman ve Ishita’nın yüz yüze gelmesine engel olamayacağını düşünür. En sonunda Nidhi ortaya çıkar. Hindistan dan nefret ediyorum der. Nupur, Raman Bhalla ile sçzleşme imzaladıkları için geldiklerini söyler. Nidhi çok şaşırır ve bunu kim istedi der. Nupur sizin haberiniz yokmu der ve sözleşmeyi Ruhan’ın imzaladığını söyler. Nidhi, Nupur’u evine gönderirken eline kırbacını alır ve Ruhan’a ders vermeyi düşünür. Nidhi, Mihir’i arayarak tekliflerini kabul ettiğini söyler.

Nidhi intikam için harekete geçeceğini söyler. Mani’yi arayarak sözleşmeyi iptal ettiğini söyler. Mani buna hakkınız yok diyerek sözleşme için Avustralya’dan Hindistan’a geldiklerini söyler. Bunun için mahkemeye başvuracağız der. Nidhi bunu böyle halletmeyelim diyerek görüşme talebinde bulunur. Romi ve Mihika için evlilik öncesi sanget kutlamaları başlar. Mihika, Ishita’yı da davet etmiştir, Ishita’da gelmeyi kabul etmiştir. Ishita siyah bir peçe ile gelir. Romi, Bhalla ailesinden kimsei davet etmez. Ramani Adi’yi düşünerek Romi’yi daha çok sevdiğini düşünür. Ishita, asansöre bindiği esnada Raman da gelir. Raman alkollüdür.

Raman hayal gördüğünü düşünür. Ishita sen misin diye sorar. Ishita hayır dese de Raman onu zorlar. Raman düşmek üzereyken Ishita onu yakalar. Bu esnada asansör arızalanır. Raman ve Ishta bir süre içeride kalırlar. Raman etrafımda sahte insanlar var diyerek param için beni seviyorlar diye düşünür. Asansör yenden çalışır. Ishita, Raman’ı bir yere oturtur ve yardım çağıracağını söyler. Ishita telefonla Mihika’ya ulaşmaya çalışır fakat Mihika çok meşguldür. Daha sonra Ashok ile Bala’nın konuşmasına şahit olurlar. Ashok, Raman’ı içerken gördüğünü söyler. Yıllarca onunla mücadele ettiğini şimdi milletvekili deolduğunu ve artık kendisinden korkması gerektiğini söyler. Ishita, Ashok halen Raman’a düşmanlık besliyor diye düşünür.

Ishita, Raman’ı dışarı çıkarır. Simmi ile Bhalla da davet edilmedikleri halde sangete gelirler. Otel önünde Raman’ı görürler. Fakat yanlarındaki kadının kim olduğu hakkında fikirleri yoktur. Ishita, Raman’ı eve getirir. Onu yatağa yatırır ve kendisi de uyuya kalır. Gözlerini açtığında Raman’ı uyanmış olarak görür. Raman ve Ishita birbirlerine sarılırlar. Bir daha birbirlerini bırakmayacaklarını söylerler. Fakat Ishita rüya görüyordur. Uyandığında Raman’ı bırakıp gider. Aliya işleri düzeltmek için Sharavan’ı arar ve onunla kafede buluşmayı önerir. Sharavan geleceğini söyler.

Aliya ve Sharavan bir kafede buluşurlar. Aliya, Sharavan’ın uyanık olmasını ve kimseye kendini kullandırmamasını söyleyerek özrü diler ve gider. Sharavan’ın morali çok bozulur. Sangete yeniden dönen Sharavan’ı Adi görür ve neden moralin bozuk der. Sharavan ben aptalın tekiyim diyerek Aliya’nın doğru söylediğini anlatır. Adi, Aliya’ya kızar ve Sharavan’ı suçladığını düşünür. Ishita bir an önce Avustralya’ya dönmek ister. Eve döner ve Raman’ı uyurken görür. Onu bu halde bırakmak istemez fakat yıllar önce kovulduğunu hatırlar. Eşyalarını hazırlar ve bu esnada kapı çalar. Kapıyı açınca Emraan Hashmi’yi görür. Hashmi, Raman’ı almaya geldiğini söyler. Ishita onun çok sarhoş olduğunu bu nedenle onu buraya getirdiğini söyler.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 197. Bölüm Özeti 19 Mart Salı Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Krystu dedi ki:

    Dizideki Alia gerçek hayatda Romi ile sevgili

  2. Krystu dedi ki:

    Ya Emran ile Raman ne alaka. Raman onu almaya gitsin canim. Emtan promotion için gelmişdir her halde. Anlamadim kim Alia Bhatt’la görüşmezse kendisini öldüriyor Shravanmi? Ne Aliamiş ya Shraddha Kapoor en iyisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.