Sev Yeter 196. Bölüm Özeti 18 Mart Pazartesi Fragmanı

Burak 12 Şub 2019 Sev Yeter  0

Aliya babasını üzmemek için Ruhan’ı şirketlerine almak ister ve Raman ile görüşür. Babasının bu iş için çok mücadle ettiğini bu nedenle hayal kırıklığına uğramaması için Raman’dan çekilmesini ister. Babasının bu konuşmadan kesinlikle haberi olmadığını söyler. Raman bu sözler üzerine Ruhi’yi hatırlar ve kızlar babaları için ne kadar uğraşıyor diye içinden geçirir. Fakat ne olursa olsun Ruhan ile sözleşme yapacaklarını söyler. Raman, Ruhan ile görüşür. Menajerine sadece bizimle çalışacaklar der. Ruhan bunun daha iyi olacağını düşünür. Böylece Ishita ve Raman bir araya gelemezler der. Raman görüşme esnasındayken telefonu çalar…

Sev Yeter 18 Mart Pazartesi Özeti

Telefonu Ruhan açar. Raman’ı arayan Bayan Bhalla’dır. Ruhan bir an geçmişe dalar. Daha sonra konuşan Ruhan, Raman’ın meşgul olduğunu bu nedenle telefonu kendisinin açtığını söyler ve ben Ruhan der. Bhalla ünlü bir rapçiyle konuştuğu için mutlu olur. Ona Pihu’dan bahseder. Ruhan ise herkes beni unutmuş diyerek öfkelenir ve telefonu Nancy’e verir. Ishita, Aliya ile görüşmesinin ardından Mani ile görüşür ve Ruhan’a diğer şirketin verdiği parayı önereceğim der ve ondan çek yazmasını ister. Mani ameliyattan henüz çıktın dese de Ishita kararlıdır. Mani menajerinden Raman’ında olduğunu öğrenerek kaygılanır Ishita ise oteldedir. Mihika onu görünce sari için yardımını ister. Ishita ben buraya Ruhan’ı görmeye gedldim dese de Mihika israr eder.

Mani, Mihika’yı arar ve yardımlarından ötürü teşekkürlerini sunar. Shravan görüntüsünden ötürü onu sevmediklerini düşünerek evden ayrılır. Odasında onu göremeyen Bala panikler. Sijita onu sevmediklerini söyler ve Vandu’ya tepki gösterir. Amma anneler tüm çocuklarını aynı sever diyerek sakinleştirmeye çalışır. Raman ile Mihir reklam kampanyası hakkında konuşur. Adi de gelip Mihir ile konuşur. Bugün çok mutluyum der. Konuşma sırasında Ishita’dan bahsedince Raman öfkelenir ve ondan bahsetme der.

Adi sen Ishita’yı haketmiyorsun der ve ayrılır. Bu sırada Sharavan’ın kayıp olması herkesi endişelendirmiştir. Bu esnada Mihika annesi ile konuşurken Ishita buna tanık olur. Mihika hemen Delhi’ye gideceğini söyler ve Ishita’dan gelmesini ister. Ishita ise herkes beni öldü zannediyor diyerek buna cesaret edemez. Sharavan bir grup zibidi tarafından takip edilmektedir. Zibidiler onu kaçırabilirsek iyi para alabilirz diye konuşmaktadır. Sharavan onları farkeder ve kaçmaya başlar. Bu sırada yere dşer. Alkollü olan Abhi onu yerden kaldırır. Zibidilerle dalaşan Abhi onları uzaklaştırmayı başarır. Ona telefonunu verir. Sharavan, Adhi ile görüşür. Adi telekonferans yaparak Bala’yı arar ondan sessiz olmasını ister.

Sharavan anne babasının kendisini sevmediği için eve gelmek istemediğini söyler. Bala ile Vandu ağlamaya başlar. Adi ondan yerini söylemesini ister. Adi anne ve babasının gelmemesi şartıyla yerini söyler. Abhi kiminle görüştüğünü sorar. Sharavan, Adi Bhalla deyince Abhi çok şaşırır ve yedi yıl önce yaşananların yeniden tekrarlanacağını düşünür. Adi, Sharacan’ı almaya gelince onu kurtaranın kim olduğunu sorar. Abhi yüzünü göstermeden konuşur. Adi ona teşekkür eder. Adi, Shravan’ı eve gitirir. Vandu ağlayarak Shravan’a sarılır ve bunu bir daha yapma der. Bu esnada Ishita. Mani ve Aliya ile birlikte Delhi’ye gider ve Raman’ı hatırlar…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir