Sev Yeter 195. Bölüm Özeti 15 Mart Cuma Fragmanı

Burak 08 Şub 2019 Sev Yeter  0

Raman, Ishita’yı hastaneye yetiştirir fakat halen onun Ishita olduğundan habersizdir. Mihika, Raman için hastaneye gelir. Sedyeyle giden birisinin eline dokunur. Yüzüne baktığında onun Ishita olduğunu anlar. Ishita kendine gelir ve yanındaki Mihika’yı görür. Hemşireden yardım ister. Mihika onu sakinleştirmeye çalışarak ona sarılır. Ishita’ya Pihu’nun resmini gösterir. Ishita Ruhi olduğunu söyler. Mihika ise hayır der o sizin kızınız Pihu. Ishita ağlayarak ne kadar da Ruhi’ye benziyor der. 15 Mart Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 195. Bölüm Özeti’nde Sizler İçin Hazırladık.

Sev Yeter 15 Mart Cuma Özeti

Adi ile Mihir de Raman için gelmişlerdir. Raman neden geldiklerini sorar ve hemen geri dönün der. Adi 21 yaşında olduğunu ve ne yapması gerektiğini bildiğini söyler. Seni seviyoruz bu nedenle buradayız der. Raman ise kimsenin sevgisini istemiyorum der. Adi, Ishita gittikten sonra senin psikolojin bozuldu kalpsiz biri oldun der. Raman çok öfkelenir ve ona bir tokat atar. Mihika , Ishita’dan Mani’nin numarasını ister ve onu arayarak oda numarasını söyler. Ishita ise benim yaşadığımı asla kimseye anlatma der ve sebeplerini söyler. Mihika , Romi ile evleneceğini söyler ve onları düğüne davet eder. Ishita gelemeyeceklerini söyler ve Mihir’e ne olduğunu sorar. Mihika uzun hikaye der şu an çok mutluyum der.

Ishita anne ve babasını sorar. Mihika onların iyi olduğunu söyler fakat Raman’ın kötü bir ruh hali içinde olduğunu söylemez. Mahi, Mihika’ya gitmesini söyler fakat Mihika , Ishita ile konuşacaklarım var der ve gidip dinlenmesini söyler. Ishita beni buraya kim getirdi ona teşekkür edeceğim der. Mani resepsiyona giderek kim olduğunu sorar. Hemşire ismini bilmediklerini söyler fakat telefonu var der ve Raman’ıa rar. Raman önce işim var diyerek geri çevirir fakat Adi’nin sözleri aklına gelince fikrini değiştirir. Ishita hastaneye getirildiğinde ismi İndran yazıldığı için kimse Ishita olduğunu bilmez. Raman elinde çiçeklerle gelerek Indran ile görüşmek istediğini söyler. Bu esnada Nupur onu arar.

Nupur Raman’a Avustralya ya geri gelmesini ve Ruhan ile görüşmesini söyler. Raman tamam der. Raman elindeki çiçekleri hemşireye vererek Ruhan ile görüşmek üzere Avustralya ya geri döner. Raman onunla görüşürken yine Pihu hakkında konuşunca Ruhan üzülerek kendisini tamamen unuttuklarını zanneder. Amma Mihika’yı arayarak düğün işleri nasıl gidiyor diye sorar. Mihika hoparlörü açar ve İshita’nın anne sesi duymasını sağlar. İşita ağlamaya başlıyor ve Amma kim ağlıyor diye soruyor. Mihika dışarıda olduğunu söylüyor. Telefon görüşmesinin ardından Amma, Bala ve Vandu ya Mihika’nın bu günlerde çok duygusal olduğunu söylüyor. Adi, Mihika’nın giyeceği elbiseyi hastaneye getirir. Tam Ishita’nın odasına gidecekken Mihika onu durdurur.


Adi zorla içeri girer neyse fakat İşita odasında değildir. Mihika İshita gelmeden onu çay içmeye götürüyor. Mani Ishita’ya hzılıca iyileşerek eve dönmesini söyler. Bu sırada Aliya da gelir. Raman İshita ile görüşmek için Mani’nin telefonunu arar. Mani Raman’ın sesini duyunca Aliya’ya telefonu vererek dışarıya çıkmasını ve telefondaki kişiye şu anda meşgul olduklarını söylemesini ister. Aliya söylediğini yapar fakat neden böyle bir şey yaptığına anlam veremez. Mihika elbissini İşita ya gösterirken bir anda içeri Adi girer. Mihika ile İşita yı bir arada görünce şok olur.

Ishita onu tanımaz. İyi bir iş çıkartmışsın diyerek ona teşekkür eder. Mihika hemen Adi’yi dışarı çıkararak bundan kimseye bahsetme der. Adi ye olan biteni anlatır. Adi bir kez daha Ishita’yı göreyim der. ve içeri girer. Girdiğinde Ishita uyumuştur. Adi ağlamaya başlarken Ishita uyanır ve neden ağlıyorsun der. Adi bu odayla ilgili bazı anılarım var diyerek yalan söyler. Ishita ise üzgün olduğunu söyler. Adi, Ishita’dan bir an önce iyileşmesini ister.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 195. Bölüm Özeti 15 Mart Cuma Fragmanı” üzerine 4 yorum

 1. Gulshen ben dedi ki:

  Gulshen ben

 2. Anonim dedi ki:

  lutfen beni biri sizlerle bulushdursun bulamiyorum sizi

 3. Anonim dedi ki:

  ısıta ruhhi raman kavuşmasını isterim son bölümünüz hayırlı olsun Güldeste
  Ari

 4. ısıta ruhhi raman dedi ki:

  s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.