Sev Yeter 192. Bölüm Özeti 12 Mart Salı Fragmanı

Burak 05 Şub 2019 Sev Yeter  0

Raman satılığa çıkarılan bir şirketin yetkilisi ile görüşmek üzere telefon eder. Telefonu Ishita açar fakat çok fazla cızırtı olduğundan sesler net olarak anlaşılamaz. Ruhan’ın psikolojisi Ishita ile karşılaşmasının ardından iyice bozulmuştur. Sürekli yatakta olan Ruhan’a Nancy bir şeyler yedirmek için uğraşmaktadır. Bu esnada Aliya gelerek ben ona birşeyler yedirebilirim der Ruhan’a gözlerini kapat der. Ishita’nın hazırladığı prinç yemeğini getirir. Ruhan hemen bu lor prnci der. Aliya şaşırır. 12 Mart Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 192. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 12 Mart Özeti 192. Bölüm Fragmanı

Aliya annem bu yemeği çok iyi yapar der. Ruhan bir anda geçmişi hatırlamaya başlar ve Ishita’yı hatırlayınca elinin tersiyle vurarak yemeği döker. Aliya kaygılanırken Nidhi gelir ve uzun süredir beklediğini söyleyerek Ruhan’ın hazırlanmasını ister. Ishita, Mani’ye giderek neden şirketi satıyorsun der. Benim yüzümden satıyorsan işten ayrılabilirim der. Mani ise hayır der. İshita satış konusunda Mani’yi ikna eder ve vazgeçirmeyi başarır. Bu sırada Raman Avustralya ya gitmek için bilet ayırtmıştır.

Ruhan, Aliya’nın telefon görüşmesi yaptığını görmüştür. Nidhi’nin bütün hesaplarını kapaması nedeniyle Ruhan herşeyden habersizdir. Aliya’ya telefonunu kullanabilir miyim diye sorar. Aliya elbette her zaman kullanabilirsin der. Ruhan sosyal medya hesabı açmak için de onun yardımını ister. Bu sırada Sharavan Ak-liya Bhatta isminde birini sosyal medya hesabında görür ve keşke onunla arkadaş olabilsem der. Aliya hesap açmak için isim ne olsun der. Ruhan bu sırada Sharavan’ı hatırlar ve Sharavan İyer olsun der. Sharavan bir arkadaşlık isteği almıştır. Bunun Aliya Bhta tarafından geldiğini düşünür.

Nidhi telefonu görür ve Aliya’yı gönderir. Daha sonra Ruhan’ı bir odaya götürerek kırbaçla döver. Aliya onları izlemektedir. Ishita burçları okumaktadır. Burç yorumunda bu gün önemli biri ile tanışacağı yazmaktadır. Ishita’nın, Amma’nın da burçları okuduğu aklına gelirken Aliya gelerek gördüklerini anlatır. Ishita şok olmuştur. Derhal polisi arayarak şikayette bulunur. Nidhi deRuhan’ı fırçalarken polis gelerek oğlunuza şiddet nedeniyle şikayet var der. Polis Ruhan’ı sorguya çekerken Ruhan herşeyi anlatmaya karar verir. Fakat bu sırada Ishita gelerek Ruhan’a ne olduğunu sorar.

Aliya’nın her şeyi görerek şikayetçi olduğunu söyler. Ruhan Ishta’yı görünce sinirlenir. Annesinin çok iyi biri olduğunu söyler ve şikayet asılsız der. Nidhi de bazı kıskançlar bunu yaptı diyerek şikayet asılsız der. Polisler giderken Ishita ve Nidhi birbirlerini görmezler. Ishita eve gelir ve Ruhan’ın yalan söylediğini anlatır ve kendisini hiç sevmediğini söyler. Aliya ise neden böyle bir şey olsun ki sen sadece yardım etmek istedin der. Ishita ise onunla aramda bir bağ olduğunu hissediyorum der. Raman şirketin satılmadığını öğrenir fakat yine de şansını denemek için adamla yüz yüze görüşmek ister ve Avustralya’ya uçmaya karar verir.

Giderken Pihu da onlarla gidecektir. Pihu ise orada Ruhan’ın olduğunu ve tanışacaklarını düşünerek mutlu olmulturç Romi ve Mihika Amma’nın evindedirler. Romi, Mihika ile uzun süredir arkadaş olduklarını söyleyerek Mihika ile evlenmek için izin alır. Amma ve Appa bunu duyduklarına çok sevinirler. Amma kapısının önündeki çöpleri görünce Bayan Bhalla ile tartışır. Romi de tartışmaya katılır ve annesinden özür dilemesini ister. Bu esnada Raman ortaya çıkar ve Romi’ye bir tokat atar. Romi çok sinirlenir ve Raman’ın Avusrtalya’da ki şirket le ilgilendiğini ve onu alamayacağını söyler. Raman sen kendi işinle ilgilen der. Mihir işleri düzeltmek üzere mihika’nın yanına gelir. Romi’nin, Ashok ile çalışmasını engellemesini ister.

Mihika da Mihir’e tepki gösterir. Kaç yıldı bekliyorum fakat sen Raman ile ben söz konusu olunca Raman’ın taraıfında yer aldım, şimdi de evleniyorum ve düğünüme seni de davet ediyorum der. Raman ile sana mutluluklar der ve ayrılır. İşita evde bir şeyler yapmaktadır ve televizyonda Raman’ı görür. Onun ve Şagun’un evli olduğunu öğrenir. Televizyondaki görüntüyü dondurarak Raman’a dokunur. Pihui Avustralya ya inmiştir. Bir pastanede beklerken tatlı yemek ister fakat satıcı onun isteğini geri çevirir. İşita da tesadüfen oradadır ve Pihu’nun sesini duyar. Satıcıdan isteğini yerine getirmesini söyler.

Satıcı sipariş ettiği tatlıyı verir. Pihu yardımcı olan kişiye teşekkür için peşinden gider. Ishita ise bu esnada telefon ile konuşmaktadır ve onu duyamaz. Pihu onu aynadan görerek daha önce Amma’nın evindeki resimde gördüğü yüzü tanır. Raman şirketin sahibi ile görüşmek için ısrar etmektedir. Mani, Ishita’yı da alarak Raman’ın kaldığı otele gider. Raman görüşme için salonda beklediği sırada Pihu da yan tarafta beklemektedir. Pihu tuvalete girdiğinde içeride kalır Yardım için bağırmaya başlar. Sesini Ishita duyar. Korkmaması için onu konuşturmaya başlar. Uzun süre sohbet ederler.

İkisi de birbirlerini görmeseler de garip bir şeyler hissederler. Ishita otel görevlilerinden yardım ister. Mani her yerde Ishita’yı aramaktadır. Raman da Pihu’yu göremeyince paniğe kapılır. Mani, Ishita’yı bularak görüşme salonuna götürür. Ishita , Pihu’ya sakin olmasını söyleyerek ayrılır. Görevliler kapıyı açtıklarında Raman da gelir ve Pihu’ya sarılır. Aynı esnada Nidhi ve Ruhan da gelirler. Ishita’nın arkasına oturur. Onun Mani’ye dokunduğunu görünce senden nefret ediyorum Ishita der.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.