Sev Yeter 191. Bölüm Özeti 11 Mart Pazartesi Fragmanı

Burak 03 Şub 2019 Sev Yeter  0

Raman ve Romi, Avustralya’daki şirketin alınması hakkında tartışırlar. Mihir Romi’nin davranışlarını çocukça bulur ve işle ilgili konuları Ashok ile konuşmaya karar verir.

Ruhaan, Niddhi’yi polise şikayet ettiği için Ishita’ya hala kızgındır ve bu yüzden Aaliya ile tartışırlar. Aaliya Ishita’nın ne kadar iyi bir anne olduğunu anlatsa da Ruhaan bunu kabul etmez ve bencil olduğunu söyler.

Ishita haberlerde Raman’ın başarılı bir iş adamı olmasından dolayı ödül aldığını görür. Yanında Shagun da vardır ve ikisinin evlendiklerini düşünür. Bir bakıma artık çocuklarının bir annesi vardır ve onlar adına mutlu olmuştur ancak Raman’ı çok özlemektedir.

Raman ve Puhi Avustralya’dadır. Raman bir telefon konuşması yaptığı sırada, Puhi yiyecek bir şeyler almak için bir pastaneye girer ve orada Ishita ile karşılaşırlar. Puhi onu evdeki fotoğraflardan tanır ancak nasıl oradadır? Bir an önce Adi’ye bunu anlatmalıdır.

Mani, şirketi almak isteyen Hintlilerin şehre geldiğini ve iyi bir teklif yaptıklarını söyler. Bu konuda Ishita’nın fikrini almak istemektedir. Ishita satmamasında ısrarcıdır ancak insan sarrafı olduğu için alıcılarla buluşmayı kabul eder.

Puhi ve Raman toplantıya gelirler. Puhi tuvalette mahsur kalır ve Ishita onu kurtarır. Bir zamanlar Ruhi ile de böyle tanışmıştır. Ancak Raman kızına yardım eden kadını göremez. Geç kaldıkları için toplantı ertelenir.

Raman Ruhaan ile ilgilenilmesi için doktor aramaktadır. Ishita Raman’ın sesini duyar. Birbirlerinin yanından geçerler ama gene karşı karşıya gelemezler. Ishita Ruhaan ile ilgilenir ve eve gönderilmesi gerektiğini söyler.

Mani şirketin fiyatını iki katına çıkardığı için Raman tekliften vazgeçer. Ishita ve Aaliya, Ruhaan’ı markalarının yüzü olarak kullanıp karlarını arttırmayı planlarlar. Aynı zamanda Raman ve Mihir de Ruhaan’ı reklam için istemektedirler.

Niddhi her iki şirketten de teklif alır. Karar vermek için şartı çekimlerin Mumbai de olmasıdır.

Puhi Shagun’a oradaki doktorun tanıdık olduğundan bahseder. Shagun Ishita’nın yaşıyor olabileceğinden şüphelenir ve ilk uçakla yanlarına gider.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 191. Bölüm Özeti 11 Mart Pazartesi Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Meryem dedi ki:

    Bahar napıyon

    1. bahar dedi ki:

      Birşey yapmıyom sen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir