Sev Yeter 190. Bölüm Özeti 8 Mart Cuma Fragmanı

Burak 03 Şub 2019 Sev Yeter  0

Puhi, arkadaşlarına göstermek için Shagun’dan düğün albümünü ister. Shagun arkadaşlarının bu tutumu hakkında okul müdürüyle konuşmaya karar verir. Puhi’yi ikna etmek için ona eski bir albümü verirler. Ancak gerçeği öğrendiğinde neler olacaktır?

Ishita, Mani’nin yeniden yürüyebilmesini kutlamak için birçok Hint yemeği yapar ama Mani’ye çok çekingen davranmaktadır. Mani her ne kadar arkadaşlıklarına zarar geleceğinden korksa da Aaliya ile Ishita’ya olan duygularını açmak için romantik bir plan yaparlar.

Ruhaan, Aaliya’dan Ishita ve Mani arasında olanları öğrenir. Ishita’nın hayatına böyle devam edebilmesi ondan daha çok nefret etmesine neden olmuştur.

Raman, Shagun 7 yıldır hayatlarında olup onlara çok yardımcı olduğu için artık evlenmesi gerektiğini düşünmektedir.

Ishita eve gelir ve etrafın dekore edildiğini görür. Aaliya için bir kutlama olduğunu sansa da Mani sonunda hislerini açıklar ve Ishita’ya evlenme teklif eder. Ishita şok olmuştur.

Ishita, her ne kadar Mani’yi çok sevse de hala Raman’a âşık olduğunu, Mani ile olan arkadaşlıklarını riske atmak istemediğini söyler. Mani bu cevaba hazır olduğunu söyler ve arkadaş kalmaya karar verirler. Ancak Raman’ı çok kıskanmaktadır.

Romi Ashok ile iş yapmaktadır ve dürüst olmayan yollardan başarı sağlamaya devam etmektedir. Raman bu duruma gittikçe sinirlenmeye başlar. Romi’ye bir ders verecektir.

Shagun, Raman’ın evlilik teklifinden dolayı mutlu olsa da bunun doğru olmadığını düşünür. Kendi kendine ne yapması gerektiğini düşünürken Bay Bhalla ve Raman’ın tartıştıklarını duyan Shagun, Raman’ın evlilik derken aslında onu başka biriyle evlendirmek istediğini öğrenir. Shagun hayatı hakkında kimsenin böyle bir karar veremeyeceği söylerken Raman da bir daha asla kimseyle evlenmeyeceğinden bahseder.

Raman satın almak için yeni bir şirket aramaktadır. Bir Avustralya şirketinin profilini görür ve onları arar, telefonun öbür ucunda Ishita vardır. Fakat hattın kötü olmasından dolayı birbirlerinin seslerini doğru düzgün duyamazlar.

Mani şirketi satmaktan vazgeçer ve Raman’a bununla ilgili mail atar. Raman çoktan Avustralya’ya biletini ayırtmıştır.

Niddhi Ruhaan’a şiddet uygulamıştır. Aaliya gördüklerini Ishita’ya anlatır ve Ishita da polise haber verir. Ruhi Niddhi’den kurtulmak için tam gerçekleri anlatacakken Ishita gelir ve şikâyeti kendisinin bildirdiğini söyler. Ruhi gerçekleri anlatmaktan vazgeçer.

Puhi, Ruhaan’ın büyük bir hayranı olduğu Raman ile Avustralya’ya gidecektir.

Romi Mihika ile evleneceklerini aileye açıklar.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir