Sev Yeter 189. Bölüm Özeti 7 Mart Perşembe Fragmanı

Burak 03 Şub 2019 Sev Yeter  0

Puhi, arkadaşları ve öğretmeni gerçek annesinin Shagun olmadığını söylediği için çok üzgündür. Shagun okula giderek öğretmenlerini azarlar ve gerekirse onun kendi kızı olduğunu kanıtlayabileceğini söyler.

Niddhi Ruhaan’ı onu bu günlere getirmek için çok para ve emek harcadığını söyleyerek sürekli azarlamaktadır.

Ruhaan çok kötü bir diş ağrısı çekmektedir. Aaliya, annesinin dişçi olduğunu söyleyerek onunla gelmesini ister. Ruhaan banyoya gittiğinde aynanın karşısında şapkasını çıkarır ve uzun saçlarını görmekten mutludur. Fakat kendi kendine artık Ruhi değil Ruhaan adında bir erkek çocuğu olduğunu söyler. Niddhi ile yaptıkları konuşmayı hatırlar. Niddhi onu Ishita hakkında doldurmuştur. Onu bebeği için terk ettiğini, artık tek ailesinin kendisi olduğunu ve yeni bir hayat kuracaklarını söylemiştir. Adı artık Ruhi değil Ruhaan’dır.

Ruhaan Ishita ile karşılaşır. Onu görür görmez tanımıştır ve gözünün önünde kendi bebeğini nasıl onun yerine tercih ettiği canlanmıştır. Ancak Ishita onu tanıyamamıştır.

Raman en iyi iş adamı ödülünü kazanmıştır. Ödülü onunla birlikte Romi paylaşıyordur. Ödülü kabul etmez ve sadece Romi’nin almasını ister. Romi babasına sürekli yanında olduğu için minnettardır. Fakat Raman Romi’nin insanlara rüşvet vererek haksız yoldan başarı sağladığını öğrenmiştir. Ona çok fazla fırsat sunduğu için Bay Bhalla’ya kızgındır ve oğlunun işlerinin bozacaktır.

Ishita ilaçlarının ne olduğunu söylemek için Ruhaan’ı arar. Telefonu Nancy açmıştır fakat arkadan Ruhaan’ın bağırış sesleri geliyordur. Ishita doktor olmadan ona iğne yapamayacaklarını söyleyip yola çıkar. Ruhi’nin yanına gittiğinde Ruhi ona kötü davranır ve onu evden kovarlar.

Romi Mihika’ya evlenme teklifi eder.  Bayan Bhalla’yı arayıp düğününe davet eder, Raman buna çok kızmıştır.

Ruhi Nancy’i Ishita ile ilgili Niddhi’ye bir şey anlatmaması konusunda tembihlemiştir. Geçmişiyle ilgili tüm bağlarını koparması gerekmektedir.

Mani 7 yıl boyunca Raman’a ulaşmayı denemediği için Ishita’ya artık hayatına devam etmesi gerektiğini söyler ancak Ishita ve Raman arasındaki bağ kopmamıştır…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir