Sev Yeter 188. Bölüm Özeti 6 Mart Çarşamba Fragmanı

Ruhi’nin ölüm yıl dönümü olduğu için Bhalla’lar evde puja yapmaktadır. Bay Bhalla, Simmi’den Ruhi’nin fotoğrafını kaldırması ister aksi halde Puhi onu görecek ve kafası karışacaktır. Ishita’yı annesi olarak değil de çok iyi bir kadın olarak bilmesi gerektiğini düşünürler.

Mani hala hastanededir. Kan basıncı yüksek olduğu için gözetim altındadır. Ishita’ya aradan 7 yıl geçtiğini, hala nasıl kızıyla konuşmak istemediğini sorar fakat Ishita çok kötü bir anne olduğunu düşündüğü için herkesten uzak durmaktadır.

Aaliya kimlerle buluşacağı konusunda Ishita’ya yalan söylemeye başlar. Ruhaan’ın konserine gitmek için bir çocukla buluşmuştur. Ishita da peşlerinden gitmiştir. Kızının peşinden geldiğini, konseri izlemek istemediğini söyleyip içeri girmeye çalışır. Kapıda ki güvenlik görevlisi sorumlu kişiyle görüşüp haber vereceğini söyler. Niddhi kapıda Hintli bir kadının olduğunu öğrenince içeri girmesine izin vermez…

Raman hala Ishita’dan nefret etse de Bay Bhalla en başından Niddhi’yi o eve getirdiği için bütün suçlunun Raman olduğunu düşünmektedir.

Ruhaan kameralara röportaj verir. Ailesi hakkında soru sorulduğunda Niddhi annesi olarak gelir ve sevgi gösterisinde bulunur.  Daha sonra onu süper star yapanın kendisi olduğunu, anlaştıkları şekilde cevap vermesi gerektiğini söyleyerek azarlar.

Puhi, Bayan Bhalla ve Amma arasındaki anlaşmazlığı çözmeye kararlıdır. Onları barışmaları için depoya kilitler ancak Bayan Bhalla klostrofobisi olduğu için baygınlık geçirir. Simmi, Adi ve Neelu onları odadan çıkarır. Simmi Puhi’ya tokat atarken Shagun onu durdurur ve kızına el kaldıramayacağını söyler.

Mani’nin ameliyatı iyi geçmiştir. 7 yıl aradan sonra ilk defa ayağa kalkabilmiştir. Doktorun yardımı olmadan yürüyebiliyordur. Uzun zamandır da Ishita ile ilgili ciddi düşünmeye başlamıştır. Aaliya bu fikrini destekler. Ishita’nın gerçekten Amma olabileceğini söyler.

Aaliya çok güzel bir haber alır. Bundan sonra Ruhaan’ın kişisel asistanı olacaktır.

dizibilgi google play