Sev Yeter 187. Bölüm Özeti 5 Mart Salı Fragmanı

Burak 03 Şub 2019 Sev Yeter  0

Raman ve Ishita aileyi Niddhi’nin bebeği kaçırıp yerine Ruhi’yi istemesi hakkında bilgilendirir. Ishita yalnız gitmeye korkar, Abhishek’i aramak isterler ancak Niddhi’nin bu konuda ki uyarısı bellidir. Ishita Raman’dan gizli polislere haber verecektir.

Ruhi ilk başta kimsenin onu sevmediğini düşünse de durumu kavramıştır fakat içten içe bebeği kıskanmaktadır. Raman, Ishita ve Ruhi ile yola çıkar ancak Niddhi’nin durumu fark etmesi üzerine geri dönmek zorunda kalır. Abhishek, Niddhi fark etmeden yanlarına gidecektir.

Niddhi kızları değiştirmeye başlamasını söyler ancak Ishita hala Abhishek’i bekliyordur. Raman başka bir yoldan görünmeden, anlaşmanın yapıldığı yere gitmeye çalışmaktadır.

Ishita bebeği alır. Bu sırada Abhishek adamlarına haber vererek harekete geçmiştir. Niddhi Ruhi’yi arabaya bindirerek kaçmaya başlar ancak yolun sonu uçuruma çıkmaktadır. Uçurumun sonunda araba aşağı düşer ve alev alır. Ruhi ve Niddhi hayatlarını kaybetmiştir.

Sev Yeter 5 Mart Özeti

Raman Ishita’ya çok kızgındır. Sözünü dinlemeyip Abhishek’i çağırdığı için kızını kaybetmiştir. Tek suçlunun o olduğunu ve bebeği Ruhi’ye tercih ettiğini söyler. Ishita’yı terk eder.

 Ishita Ruhi’nin öldüğü uçurumun kenarına gider ve kendini aşağı bırakır. Mani onu gölden çıkarıp hayatını kurtarır ancak o sırada ona bir araba çarpar ve tekerlekli sandalyeye mahkum olur.

Aradan 7 yıl geçmiştir.

Ishita Avustralya’da diş hekimliği yapmaktadır. Aaliya ve Mani ile birliktedir. Acısı hala ilk gün gibi tazedir. Kendini hiç affetmemiştir. Mani tekrar yürüyebilmek için ameliyat olacaktır.

Shagun Puhi ile, Ishita’nın bir zamanlar Ruhi’yle ilgilendiği gibi ilgilenmektedir. Puhi aynı zamanda Ruhi ve Ishita’ya çok benzemektedir fakat Ishita’dan ve olanlardan hiç haberi yoktur. Bayan Bhalla Ishita’ya kızgın olsa da onu çok özlemektedir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.