Sev Yeter 183. Bölüm Özeti 27 Şubat Çarşamba Fragmanı

Burak 09 Oca 2019 Sev Yeter  0

Raman hapishaneye Niddhi’yi görmeye gider. Hâkime rüşvet teklif ettiği için hiçbir avukatına ona yardım etmek istemediğini ancak şüphelenmemesi için onu oradan çıkarmak için her şeyi yapacağını söyler. Davaya Pathak bakacaktır.

Vandu iyi bir anne ve eş olduğunu düşünmediği için Bala’dan boşanmak istemektedir. Ishita görgü tanığı olduğu için karakola gelerek Niddhi’nin hakkında lehine ifadede bulunur. Eğer Abhishek Niddhi’yi serbest bırakılsa plan düşünüldüğü gibi gidecektir.


Niddhi’nin serbest kalması için kasasında sakladığı tüm yasal dokümanların kontrol edilmesi gerekiyordur. Polisler ofiste her yeri ararlar ancak Ishita’nın davasıyla ilgili kanıta dair bir iz yoktur. Ruhi ve Shravan, Shanaya’ya gelerek ondan Vandu’ya yardımcı olmasını isterler. O sırada Ashok da oradadır ve aralarında tartışma çıkar.

Ishita Ruhi’yi, Ashok’a vurduğu için azarlar ve geri gönderir ancak Ruhi onun bu davranışının üstüne Ishita olduğundan emindir ve çok mutludur. Ruhi sayesinde neredeyse herkes Shanaya’nın Ishita olduğundan emindir. Niddhi hapisten çıkıp eve dönmüştür. Shanaya sözleşme yapma bahanesiyle Bhalla’lara gelir. Raman onunla yalnız konuşmak istediğini söyleyip arkalarından kapıyı kapaması üzerine Niddhi bu duruma sinirlenir. Sarika dikkatlı olmazsa Raman’ı kaybedebileceğini söyler fakat Niddhi Raman’ın ona olan aşkından emindir.

Raman uyuklarken Shanaya’nın adını sayıklar ve Niddhi onu uyandırdığı sırada telefonu yere düşer. Niddhi fark ettirmeden telefonu almıştır ancak bu da planın bir parçasıdır. Niddhi telefonun şifresini kırmaya çalışır. Shanaya’nın adını yazdığında telefon açılır ve artık Raman’ın onu aldattığından şüpheleniyordur.

Shagun gerçek Shanaya hakkında bilgilere ulaşmıştır. Ishita Shanaya olarak geldiği zaman, kendisi New York’a gitmiştir. Ishita ve Raman’a planlarında yardım etmeye karar verirler.
Okul kararını değiştirmiştir ve Valu’yu geri istemektedir. Ancak bu nasıl olmuştur yoksa Suraj davayı geri çekip başka bir şey mi planlamıştır? Raman Shanaya ile iş seyahatine gidiyordur. Israrına rağmen Niddhi’nin gelmesine izin vermemiştir. Raman’dan uzak durması için Shanaya’yı uyaracaktır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.