Sev Yeter 182. Bölüm Özeti 26 Şubat Salı Fragmanı

Burak 07 Oca 2019 Sev Yeter  0

Ishita çantasını orada unuttuğunu söyleyerek Raichand ile birlikte Bhalla’ların evine gider. Neelu çantayı bulamadığını söyleyip kahvaltıya kalmalarını ister. Ishita/Shanaya babasına Raman ile iş yapmalarının iyi bir fikir olacağını söyleyip kontrat yapmalarını ister. Niddhi fırsatı kaçırmaz ve Shanaya’ya arkadaşça yaklaşmaya başlar.

Niddhi Raichand’ın evine gelir ancak Raman da oradadır. Saklanmasına rağmen tabletini masada unutur. Niddhi Raman’ın orada olduğunu anlar. Ancak Abhishek ile oraya gelir. Ellerinde rapor sonuçları vardır. Raman son anda raporları değiştirmiştir. Shanaya’nın Ishita olduğuna dair ellerinde bir kanıt yoktur. Ashok, Shanaya’nın Ishita olmadığına inandıktan sonra tekrar onu tavlamak için harekete geçer. Onu sevdiğini ve onun için her şeyi yapabileceğini söyler.

Niddhi puja yapmaları için Shanaya’yı davet eder. Eğer Ishita ise ailesini görünce zayıf düşecek ve kendini belli edecektir.
Herkes evde puja yaparken Raman Niddhi’nin ofisinde kanıtları aramaktadır. Shanaya pujayı yaptığı için Niddhi onun Ishita olduğunu iddia etmeye başlar. Eğer Shanaya Ishita değilse yurt dışında yaşamasına rağmen ritüeli nasıl yapacağını nereden biliyordur? Ishita bluetooth kulaklığını gösterir ve onun sayesinde yaptığını söyler.


Raman kanıtların parmak iziyle açılabilen kasada olduğunu fark eder. Niddhi ile finansal olarak iyi duruma gelmeden evlenmemeleri gerektiğini söyler. Yoksa insanlar parası için evlendiğini düşünecektir. Raman ile Ishita bir plan yapmıştır. Hâkime Niddhi’nin onunla kahve dükkanında buluşmak istediğini söyleyen bir mesaj atacaklardır. Niddhi’ye ise iş konuşmak için Shanaya’yı kahve dükkanına çağırmasını söylemiştir.

Ertesi gün hâkim, Shanaya ve Niddhi karşılaşır. Hâkim neden onunla buluşmak istediğini sorarken Niddhi’nin çantasından paralar dökülür. Hâkim ona rüşvet vereceğini düşünür ve tutuklanması için Abhishek’i arar. Niddhi hapistedir, gizli kasasından bir şey lazım olacağı için kasa yakın zamanda açılacaktır ve Ishita’yı serbest bırakacak kanıta kavuşacaklardır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.