Sev Yeter 181. Bölüm Özeti 25 Şubat Pazartesi Fragmanı

Burak 07 Oca 2019 Sev Yeter  0

Raman Niddhi’nin de intikam peşinde olduğunun farkındadır ancak kanıtları alabilmesi için onunla evlenmesi gerekmektedir. Ishita’yı öldürdüğüne emin olduğu için Niddhi Raman’ın ona olan aşkından şüphe duymuyordur. Raman, ailesi ondan nefret ettiği için çok üzgündür. Ishita’ya planını anlatır; Niddhi’yi tuzağa düşürdüklerinde Ishita aklanacaktır.

Vandu’yu alkol problemi yüzünden rehabilitasyona götürmüşlerdir. Onu geri almaya gittiklerinde orada olmadığını ve kaçtığını öğrenirler. Ashok, Shanaya’yı almak için havaalanında beklemektedir. Shanaya ise haber vermeden eve gelmiştir. Ashok bu duruma çok sinirlense de evlenene kadar sabredecektir. Müstakbel eşiyle tanışmak için Raichand’ın evine gider. Karşısında Shanaya adı altında Ishita’yı görünce şok olur. Ishita, intikam almak ve kendini aklamak için Shanaya kılığında geri dönmüştür. Raman zamanında Raichand’e yardımcı olduğu için o da memnuniyetle bu planın bir parçası olmuştur.

Ishita, Ashok’un arkadaşlarıyla tanışmak istediğini belirtip Raman’ın düğününe gitmek istediğini söyler. Ashok hala Ishita’nın Shanaya olduğuna inanmaz ve Abhisheek’i çağırır. Abhisheek Shanaya’nın parmak izlerini almak istemektedir. İş birliği yapmazsa onun tutuklamakla tehdit eder. Raman Ishita’nın zamanında gelip gelemeyeceğini merak etmektedir. Ashok Ishita ile birlikte düğüne gelir. Herkes onu gördüğü için çok sevinir ancak Shanaya Ishita olmadığını oraya Ashok’u araştırmaya geldiklerini söyler.

Raman karakoldan test sonuçları gelene kadar evlenmek istememektedir.
Suraj Vandu’yu bir yerde içki içerken görür ve alıp eve götürür. Vandu öğrencisinin ve Ishita’nın ölümünden kendini sorumlu tutar ve bu yüzden sürekli içmektedir.

Niddhi düğünü iptal olduğu için Raman’a çok kızgındır. Raman onun için karısı uçurumdan attığını ve üzülmediğini söyleyerek onu sakinleştirir. Shanaya ile arkadaş olmaları gerektiğini ve Raichand’e giderek durumu öğreneceğini söyler. Niddhi riske girmeyecektir ve eğer Shanaya Ishita ise ona yakınlaşarak durumu ortaya çıkaracaktır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.