Sev Yeter 180. Bölüm Özeti 22 Şubat Cuma Fragmanı

Burak 07 Oca 2019 Sev Yeter  0

Niddhi Raman’ın gözüne girmek için partinin tüm hazırlıklarını kendisi yapmış gibi göstermektedir. Simmi’den de yardım almadığını söylediğinde Raman oldukça etkilenir. Görgü tanığı Raman’ın robot resmini çizdirdikten sonra işi olduğu için gider ancak o sırada resme mürekkep dökülür ve yarısı görünmez haldedir. Buna rağmen Abhisheek çizilen adamın Raman olduğunu anlar. Ancak Ishita’yı yamaca götürmesiyle ilgili neden bir şey dememiştir?


Bayan Bhalla partide Niddhi’nin arkadaşlarıyla alay ederek ufak çaplı bir drama yaşanmasına neden olur ve bu yüzden parti erken bitmiştir. Raman olanları öğrenince Niddhi’yi koruyarak diğer herkesi azarlamıştır. İsteseler de istemeseler de onunla evlenecektir.

Manoj tarafından Shagun’un imzalaması gereken antlaşmanın şartları onun için çok kötüdür. Çocuklarını yılda iki kere görebilecektir ve doğumdan sonra bebeği direk Raman’a verecek, üzerinde bir hak iddia edemeyecektir. Shagun imza atmayı reddederek oradan ayrılır. Raman’a bir mektup gelir. Ishita’dan dır ve onu çok çabuk unuttuğu için sitem etmektedir. Niddhi ve Raman buna anlam veremez çünkü Raman Ishita’yı öldürdüğünden emindir. Simmi ve Bala Ishita’nın el yazısını taklit edip bilmedikleri bir şey varsa bu yoldan öğrenmeye çalışmışlardır.


Ashok, Shanaya’yı etkileyip evliliğe ikna etmenin yollarını aramaktadır. Başarabilirse işleri çok iyiye gidecektir. Raman ve Niddhi görgü tanığına konuşmasın diye para teklif edip korkutmaya çalışırlar. Raman Simmi’ye, Ishita’yı öldürdüğünü itiraf eder ve mektubu onun gönderdiğini bildiğini söyler.
Bayan Bhalla düğüne gelmek istiyormuş gibi davranır ve bu Ishita’ya ne olduğunu öğrenmek için yaptıkları bir planın parçasıdır. Raman bu durumu tuhaf bulur ve bir şeyler çevirdiklerini anlar.


Bhalla’lar Ruhi’nin yaralanmasından Niddhi’yi sorumlu tutarlar ancak Raman yine çocuklarını önemsemez ve Niddhi’yi evden kovdukları için onunla gidebileceğini söyler. Raman Ishita’yı en son gördüğü yere gider ve onu aramaya başlar. Ormanda bir ev görür ve kapısını çalar. Ishita kapıyı açtığında şok olur ve ona çok kızgın olduğunu söyler. Raman eğer onu yamaçtan itmeseydi masum olduğunu kanıtlayamayacağını anlatır. Ishita düştükten sonra dalgıçlar onu çıkarıp bir not ve harita vermişlerdir. Raman Niddhi ile ilgili bütün gerçekleri açıklar. Bir geçmişleri olduğunu, Niddhi’nin bu yüzden ona yanlış kanıtı verdiğini ve Ishita’nın öldürülmesine bilerek sebep olduğunu anlatır.

Niddhi babasının ölmesinden Raman’ı sorumlu tuttuğu için başından beri numara yapıyordur. Bütün aileden intikamını alacaktır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 180. Bölüm Özeti 22 Şubat Cuma Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Šaškin dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.