Sev Yeter 178. Bölüm Özeti 20 Şubat Çarşamba Fragmanı

Burak 04 Oca 2019 Sev Yeter  0

Polis Ishita’nın ölmediğini öğrenmiştir. Raman’a bilgi verirler ve o da Ishita’yı kaçırmak için dışarıda beklemektedir. Raman onu sakin bir yere doğru götürür. İdama mahkûm edilmesinden kendini sorumlu tutmaktadır bu yüzden Ishita ile vedalaşmaya gelememiştir. Ishita her ne kadar geri dönüp teslim olmak istese de Raman buna izin vermez. Onu kaybetmeyi göze alamıyordur ve çocuklarının ona ihtiyacı vardır.

Ishita geri dönmekte çok ısrarcı olduğu için Raman bu duruma çok sinirlenmiştir. Madem intihar etmek istiyordur bu yüzden onu bir yamacın kenarında ölüme bırakır. Polis her yerde Ishita’yı aramaya devam etmektedir. Raman polislere Ishita’nın kendini yamaçtan aşağı attığını söyler. Vandu ile orada karşılaştıkları için yalancı çıkmayacaktır.

Raman elinde çiçeklerle Niddhi’nin kapısına gider. Artık aralarına kimsenin giremeyeceğini Ishita’nın bu sefer öldüğünü söyler ve sarılırlar. Niddhi Raman ile ilişkileri ikinci bir şansı daha kazandığı için şaşkındır. Raman ise şirkette Ishita’ya bu kadar söz hakkı verdiği için kendine kızgındır.
Raman, Romi’yi şirkette birtakım işler çevirdiğini söyleyip suçlamaktadır ve Pathak’ı kovup yerine Niddhi’yi işe almıştır. Niddhi birkaç gün Bhalla’larda kalacaktır ve Raman’ın kişisel avukatı olmuştur. O olmadan Abhishek onu sorgulayamıyordur.

Bayan Bhalla gece Niddhi’yi Raman’ın odasında birlikte eğlenip içki içerlerken görünce şok olur. Ishita ölmüşken nasıl böyle eğlenebildiğini anlamaz ama Raman Ishita’yı suçlamaya kalkar. Bayan Bhalla aklını başına toplamasını söylese de nafiledir. Niddhi Ishita’nın yerini almak için çocuklarla ilgilenecektir.

Sarika Niddhi’nin yavaş yavaş Bhalla’ların evinde yer edineceğini söyler. Bayan Bhalla bu duruma çok üzülmeye başlamıştır, Simmi ve Romi’den bir önce harekete geçmelerini ister. Adi okulda yaralanmıştır. Niddhi Raman’ın telefonunda okuldan arama olduğunu görünce çağrıyı meşgule atar. Shagun’a şaşırtan bir telefon gelir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.