Sev Yeter 177. Bölüm Özeti 19 Şubat Salı Fragmanı

Burak 04 Oca 2019 Sev Yeter  0

Ishita kalan zamanını Raman ile birlikte geçirirken kliniğine giderler. Oradaki herkes Ishita’nın kimseyi incitebileceğini düşünmediğini, davayı kazanıp yerine dönmesini istediklerini söylerler. Bir hasta Ishita hakkında olanları duyduğu için ona muayene olmayı reddeder. Ishita hem kendi adına hem de Raman’ın itibarına zarar geldiği için çok üzgündür.

Ishita dönmeden önce evde küçük bir parti düzenlerler. Partide Manoj Sarika’nın söylediklerine kulak asmamaya karar verir ve Shagun ile aralarındaki soğuk savaşı bitirir. Ishita Vandu’nun çocuklara zarar veremeyeceğini, yıllardır onlarla olduğunu söyledikten sonra gözler Sarika’nın üzerine çevrilir. Sarika polise gider ve Ishita’nın yalan söyleyerek izin aldığını, evde parti yaptıklarını söyler ve Ishita’nın erkenden hapise dönmesine sebep olur.

Mahkeme günü gelmiştir. Suyyash Ishita’nın bu cinayeti planladığını, petrol bidonunda parmak izi olduğunu, Pallavi’yi tehdit ettiğini söyler. Hâkim Abhishek’ten Ishita’nın ne kadar iyi bir insan ve anne olduğunu dinler ve mahkemeye bir günlük ara verir. Niddhi çok sağlam bir kanıt bulmuştur. Amar Pallavi’ye takıntılı olduğu için evin her yerinde kamera vardır ve muhtemelen cinayet anıda kaydedilmiştir. Niddhi mahkemede görüntüleri sunar ancak kayıt cihazı boştur. Raman asıl cihazı kaybetmiştir.

Hâkim Ishita’yı suçlu bulur ve asılmasına karar verir. Herkes şok içinde kalmıştır ve çok üzgündürler.
Ishita idam öncesi hazırlıklarını yapar ve son isteğini söyler. Ailesi için Payasam yapmıştır. Herkes vedalaşmak için yanına gelir, çocuklarını Shagun’a emanet eder ancak Raman’a ulaşılamıyordur, Amma onun için evde puja yapıyordur.
Ishita asıldıktan sonra yere düşer. Karanlık bir yerdedir ve yaşadığına inanamaz. Başındaki siyah örtüyü çıkardıktan sonra ileriden gözüken ışığı takip ederek çıkış yolu aramaktadır.

Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.