Sev Yeter 176. Bölüm Özeti 18 Şubat Pazartesi Fragmanı

Burak 04 Oca 2019 Kanal 7 Dizileri  0

Raman Shagun ile mutfakta karşılaşır ve dertleşmeye başlarlar. Sarika gizlice onları kayıt edip fotoğraflarını çeker, Manoj’a gönderir. Raman ile ikisinin hala birbirlerini sevdiklerini, Shagun’un Raman’a geri döneceğini söyler. Manoj Bhalla’lara gelir, Shagun ile konuşurlar ve Raman’ın durumundan dolayı istediği kadar orada kalabileceğini söyler.

Raman ikinci evlilik yıl dönümleri için Ishita’ya bir sürpriz yapmak istemektedir. Hapishane kurallarına uyacak bir şey bulmaya çalışmaktadır. Gardiyanlardan sadece yarım saatliğine bir radyoyu Ishita’ya yakın bir yerde tutmalarını ister. Sevginin ne demek olduğunu gösterdiği için gardiyanlar memnun olur ve kabul ederler. Ishita radyonun sesini duyunca şaşırmıştır. Raman kendi ismini ve Ishita’nınkini değiştirerek bir programa bağlanır. Aşk hikayelerini, karısını ne kadar sevdiğini anlattıktan sonra evlilik yıl dönümlerini kutlayarak telefonu kapatır. Ishita bu hediye karşısında çok duygulanmıştır.

Bayan Bhalla mutfakta Shagun için süt kaynatmaktadır.  Sarika kimseye görünmeden Shagun’un içeceği süte fare zehiri koyar. Shagun uyuduğu için içinde zehir olan sütü Ruhi içer…

Ruhi’yi apar topar hastaneye götürürler. Midesi yıkanmıştır ancak 24 saat gözetim altında kalması gerekmektedir. Ruhi sürekli Ishita’yı sayıkladığı için doktorlar onun yanında olmasının tedaviye daha çabuk cevap verebileceğini belirtmektedirler. Bu arada suç Vandu’nun üzerine kalmıştır.

Abhishek Ishita’nın izin alabilmesi için çok yardımcı olmuştur. Ishita bir günlük izinle Ruhi’nin yanına gelir, dua eder ve bir an önce iyileşmesini ister. Ruhi gözlerini açmıştır. Herkes çok sevinçlidir. Raman ve Ishita Niddhi ile buluşurlar. Ishita’nın iyi yanlarını göstermeleri gerektiğini söyler. Kamu hizmetlerinde bulunması bunlardan biridir.

Ishita Pallavi ile yüzleşmiştir. Pallavi oğlunu çok sevdiğini, başka çaresi kalmadığını söyleyerek ondan özür diler. Her şeyi Rohi için yapmıştır. Suyyash da Pallavi’yi yalnız göndermek istemeyip onunla geldiği için aralarında tartışma çıkar. Kardeşinin ölümü için Ishita’ya hala kin tutmaktadır.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Sev Yeter 176. Bölüm Özeti 18 Şubat Pazartesi Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Lutfen tina dattanin yeni dizisi daayan ni yayinlayin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.