Sev Yeter 175. Bölüm Özeti 15 Şubat Cuma Fragmanı

Burak 03 Oca 2019 Sev Yeter  0

Ishita’nın duruşma günü gelmiştir. Avukatları Suyyash son anda mahkeme salonuna gelir ve Raman’a davalarına bakamayacaklarını söyler. Raman şakanın hiç sırası olmadığını söylese de Suyyash ciddidir ve kendisinin Amarnath Chadda’nın kardeşi olduğunu, onlara karşı savaşmak için geldiğini söyler. Başka avukat bulmasınlar diye son ana kadar numara yapmıştır.
Raman’ın Suyyash’ı tutmasında Sarika ve Ashok’un da parmağı vardır. Bhalla’lara gelerek onlara bunu anlatıp Ishita’nın asla hapishaneden çıkamayacağını söyleyerek eğlenirler.

Suyyash mahkeme salonunda Ishita’nın nasıl ağır ceza alacağını anlatırken Niddhi gelerek buna izin vermeyeceğini söyler. Bayan Bhalla Niddhi’yi bir yerlerden hatırlamaktadır… Pallavi he ne akdar Ishita’ya ve avukatları Niddhi’ye onlara yardım edeceğini söylemiş olsa da mahkemede tam tersi bir tutum sergilemeye başlar. Amar ile çok mutlu bir evlilikleri olduğunu, Ishita’nın bunu neden yaptığını bilmediğini ve cezasını çekmesi gerektiğini söyler.

Herkes şok içinde kalmıştır. Suyyash elinde Ishita’nın bunu bilerek yaptığına dair kanıt olduğunu söyler. Mahkeme ertelenmiştir ve Ishita şimdilik hapiste bir hafta daha geçirmek zorundadır. Niddhi Ishita’yı kurtarmanın dışında kendi itibarını daha çok düşünmektedir.

Pallavi, Amar’ın yüzünden Rohit’i yanına alamadığı için aslında her şey planlanmıştır. Ishita’da hapiste olduğuna göre ikisini kimse ayıramayacaktır. Suyyash Ishita’yı hapiste bağlantılar kurarak öldürmeye çalışır ancak başaramaz. Ishita bir nedenden dolayı ona zarar vermeye çalışan kadını gardiyanlara söylemez ve üstüne de diş ağrısını gidererek onu tedavi eder.

Sarika Bhalla’ların evinde yine haddini aşan davranışlarda bulunmaya devam eder. Ishita’nın evdeki yokluğunu da bir fırsat olarak yakalamıştır. Bayan Bhalla ile ikisi kavga ederken Shagun araya girer ve ailesine zorluk çıkarırsa karşısında kendisini bulacağını söyler. Shagun birkaç gün Bhalla’ların evinde kalacaktır. Ishita’nın yokluğunda şirkette işler sarpa sarmaya başlar çünkü çoğu işlerin yürümesi için de onun imzası gerekmektedir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.