Sev Yeter 174. Bölüm Özeti 14 Şubat Perşembe Fragmanı

Burak 01 Oca 2019 Sev Yeter  0

Ishita hapishane hayatına alışmakta çok zorluk çekiyordur. Verdikleri yemekleri yiyemiyordur, herkes onunla alay etmeye devam ediyordur. Ruhi ve Adi hala oruç tutuyordur ancak Ruhi’nin bünyesi bunu kaldıramamıştır ve okulda iken bayılmıştır. Ishita birden Ruhi ile ilgili bir sorun hisseder ve kızını aramak için telefon hakkını kullanmak ister anca izin vermezler. Abhishek onu ziyarete gider ve Ruhi ile ilgili haber getireceğini, Raman’ın onu hapisten çıkaracağını ve biraz daha sabretmesi gerektiğini söyler.


Bir hukukçuyu öldürdüğü için hiçbir avukat Ishita’nın davasını almak istemez. Pathak Niddhi’yi davaya bakması için ikna etmeye çalışmaktadır. Raman ile buluştuktan sonra davayı alıp almayacağına karar verecektir.
Sarika Ashok’un bağlantılarını kullanarak Ishita’yı hapiste ziyarete gitmiştir. Bunların daha başlangıç olduğunu, canının daha çok yanacağını söyleyip onunla alay eder.

Niddhi davayla ilgili konuşmamak için Raman’ı oyalamaktadır. Raman vakit yakalayabilmek için onun şoförlüğünü bile yapar ancak Niddhi sürekli bir bahane bulur. Bu yüzden Ishita’yla görüşme saatine bile geç kalmıştır. Niddhi davayı almayı reddeder. Çocuklar oruç tutmayı bırakmışlardır fakat Ishita’yı günden güne çok özlemektedirler çok üzgündürler.

Raman Ishita’ya onun için bir avukat bulamadığını nasıl söyleyeceğini düşünürken Suyyash isimli bir avukat herkesin bir şansa ihtiyacı olduğunu, bu yüzden de davayla ilgileneceğini söyler. İnsanlara yardım etmek için avukat olduğunu, onun suçsuz olabileceğine inandığını söyleyerek Raman’a tekrardan büyük bir umut vermiştir. Çocuklar Sarika’yı odasından kovmak için bir şey düşünmüşlerdir.

Muttu’yi onun odasına yerleştirirler. Sarika alerjisi olduğu için başka bir odaya taşınmak zorunda kalmıştır. Evdekiler bu durumla baya eğlenmişlerdir. Raman avukat ile buluşmaya giderken haber vermek için Pathak’ı arar, telefonu Trisha açmıştır ve Pathak’ın kaza geçirdiğini söyler.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.