Sev Yeter 173. Bölüm Özeti 13 Şubat Çarşamba Fragmanı

Burak 01 Oca 2019 Sev Yeter  0

Teröristler hala Ruhi’yi rehin tutuyordur. Kaali’yi serbest bırakmazlarsa onu bombayla öldüreceklerdir. Abhishek amiriyle konuşmuştur Kaali’yi belki serbest bırakacaklardır ancak bu kolay yoldan değildir. Bir planları vardır. Önce Ruhi’yi tehlikeli bir operasyonla kurtarmaya çalışacaklardır. Ruhi ve Kaali aynı anda takas için yürümeye başlarlar. Kaali yanından geçerken Ruhi’yi yakalar.

KaaliAbhishek’e planını bildiğini Ruhi olmadan oradan çıkamayacağını söyler ve kızı kaçırmaya çalışır. Ishita bunu görür görmez Kaali’ye doğru koşmaya başlar ve arkasından ona vurur. Bu sırada polisler ateş açmıştır. Kaali Ruhi’yi bırakır ancak bombayı çalıştırmıştır, Kaali yakalanır ama Ruhi’nin hayatı tehlikededir.

Abhishek bomba imha ekibini arar, daha önce böyle bir bomba görmemiştir. Kırmızı kabloyu kesmelerini söylerler ancak işe yaramaz. Ishita rastgele bir kabloyu çeker ve bomba durur. Ishita hala Chadda’yı öldürme suçundan sorgulanacaktır.

Ishita ne yapacağını bilemez bir yandan Pallavi’nin dediklerini düşünürken diğer yandan da gerçeği söylemek istemektedir. Pallavi ve Ishita’yı çapraz sorguya alırlar, fakat söyledikleri birbirlerini tutmamaktadır. Abhishek parmak izi sonuçlarını
almıştır ve benzin bidonunun üstündeki izlerle Ishita’nın ki birebir uyuşmaktadır. Tutuklanıp hapishaneye gönderilir.

Raman Ishita’yı hapishanede ziyaret eder ve olayın gerçek yüzünü öğrenir. Ishita’yı hemen oradan kurtarmak için bir yol aramaya başlar. Abhishek de onlara yardım ediyordur. Hapishane ise Ishita için zorlu geçiyordur. Ev yemekleri yoktur, aç kalıyordur, gardiyanlar ve diğer mahkûmlar ona sürekli kötü davranıyordur. Raman Ishita için hapishaneye yemek götürür ancak yasalar gereği Abhishek bunu Ishita’ya veremeyecekleri söyler ve Raman ona herkesin içinde tokat atar. Mantıklı düşünemiyordur ve bir polis memuruna tokat atacak kadar kontrolden çıkmıştır.


Çocuklar Ishita’nın hapisten çıkabilmesi için oruç tutmaya başlarlar…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 173. Bölüm Özeti 13 Şubat Çarşamba Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Sagun olmeyormy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.