Sev Yeter 172. Bölüm Özeti 12 Şubat Salı Fragmanı

Burak 01 Oca 2019 Sev Yeter  0

Raman, Pathak’dan Vandu’nun kendini camdan atan öğrencisinin velisinin çok zengin olduğunu ve bu nedenle en iyi avukatlardan birini tuttuğunu öğrenir ancak avukatın kim olduğunu söylemiyordur. Vandu okuldan kovulmuştur, kariyeri bitmiştir ve hapise girecektir. Raman o avukatla görüşmenin yolunu arar.


Chadda Pallavi’yi affetmemiştir ve ona şiddet uygulamaya başlar. Pallavi bir şekilde elinden kaçar ve kendini odaya kilitleyip Ishita’dan yardım ister. Chadda, Pallavi’ yi bağlayarak sessiz olmasını sağlar ve Ishita’ya onun evde olmadığını söyleyerek kapıyı suratına kapar. Pallavi kendini kurtarmayı ve sesini Ishita’ya duyurmayı başarmıştır.

Ishita eve girerek bir bıçak alır ve Chadda’ya karısını rahat bırakmasını söyler. Kavga etmeye başlarlar ve Chadda bıçaklanır. Ishita istemeyerek onu öldürmüştür… Pallavi ilk olarak Ishita’yı suçlasa da şokun etkisi geçince bunun nefsi müdafaa olduğunu aslında onun hayatını kurtardığını söyleyip ona teşekkür eder. Amar’ın ailesi çok güçlü olduğu için polise gitseler de onlara inanamayıp rahat bırakmayacaklardır. Ishita her ne kadar polise teslim olmaları gerektiğini söylese de Pallavi’nin planına uymak zorunda kalır.

Chadda’yı bir çantanın içine koyarlar ve evden ayrılırlar. Issız bir yerde, iz kalmaması için Pallavi Amar’ın cesedini yakar. Bundan kimseye bahsetmeme konusunda birbirlerine söz verirler. Raman ve Abhishek her yerde Ishita’yı aramaktadır. En son Chadda’ların evine gittiğini öğrenebilirler. Ishita onlara bir şeyler uydurup durumu toparlar.

Abhishek bir arazide yakılmış bir ceset bulunduğu haberini alır. Suç mahalline gittiğinde bir tanık kırmızı bir araba gördüğünü ve bir kadının arabadan cesedin olduğu çantayı çıkardığını söyler ancak karanlık olduğu için yüzünü görememiştir. Sadece bir doktorun arabasında olan bir işareti görebilmiştir. Ishita ve Pallavi bir kafede buluşurlar. Olaylar esnasında Amar’ın telefonu Ishita’nın çantasında kalmıştır.

Birlikte sim kartı imha etmeye çalışırlar. Abhishek Bhalla’ların evine gelerek Ishita’yı sorgular. Amar’ın telefonundan orada sinyal alınmıştır ve kafede ki güvenlik kamerasından her şeyi görmüşlerdir. Ishita’yı karakola götürürler. Sorgu esnasında bir terörist saldırı başlar. Birkaç adam Ruhi’yi kaçırarak polis merkezine gelmişlerdir ve Kaali’yi serbest bırakmazlarsa kızı öldüreceklerini söylerler. Herkes panik halindedir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.