Sev Yeter 171. Bölüm Özeti 11 Şubat Pazartesi Fragmanı

Burak 31 Ara 2018 Sev Yeter  0

Shagun; Ishita, Raman ve Manoj’a Pallavi’yi anlatır. Asıl isminin Pragati olduğunu ve kocasına karşı aile içi şiddet davası açmaya geldiğini söyler. Ayrıca onların evine gittiklerinde Pallavi’nin elinin incinmiş olduğunu, o ve Chadda’nın anında bir hikâye uydurduklarını hatırlarlar. Raman, Chadda’nın onların avukatları olduğunu, bir şeyi riske atamayacaklarını ve bu yüzden Pallavi’ye yardım etmek için dostane bir yol bulmak zorunda olduklarını söyler.

Ruhi Ishita ve Raman’a partide Chadda ve Pallavi arasında gördüklerini anlatır. Chadda gibi eğitimli birinin karısına böyle şiddet uygulamış olduğuna inanamazlar. Ishita Pallavi ile yakınlık kurmak için onları yemeğe davet eder. Ishita yemekten sonra bir fırsatını bulup Pallavi’ye konuyu açar. Şiddet gördüğü için yardım etmek istediklerini söyler ancak yardım teklifi beklemediği şekilde geri teper.

Pallavi duyduklarına çok sinirlenir. Chadda’ya davayı bırakmasını, onlara yardım etmemesini söyler. Raman yaptığından dolayı Ishita’ya çok kızgındır. Pallavi’den özür dilemeye giderken Shagun’a da haber verirler. Shagun’un hemşiresi konuşmayı duyar ve Pallavi’nin oğlunun nasıl olduğunu sorar, Shagun oğlu olmadığını söylediğinde hemşire inanamaz…

Ishita ve Raman Chadda’lardan özür dileyerek davayı geri almaya ikna ederler. Ishita, Neelu’dan Rohit için gerekleri evrakları aldığında annesinin isminin Pragati olduğunu ve imzasının Pallavi ile aynı olduğunu görür. Evlat edinme işlemleri tamamlanana kadar bunu Raman ile paylaşmayacaktır.
Rohit, kırılmış vazonun üstüne düşerek yaralanmıştır ve kan kaybetmektedir.

Doktorlar kan için ebeveynlerine ihtiyaçları olduğunu söylediğinde Ishita Pallavi’yi arar ve her şeyi bildiğini, bunu sır olarak tutacağını ancak derhal hastaneye gelmesi gerektiğini söyler.


Pallavi, Amar ile evlenmeden önce başkasına aşıktır ve Rohit onun oğludur. Amar iş için Londra’ya gittiğinde çocuk dünyaya gelmiştir ve onu hemen yetimhaneye göndermişlerdir. Bunu Amar’ın öğrenmesini kesinlikle istemediğini belirttikten sonra oradan tam ayrılırken perdenin arkasında Chadda’nın olduğunu görürler…

Chadda evlat edinme sürecinin başladığını, artık her şeyin mahkemeye bağlı olduğunu söyleyip Pallavi’yi alıp gider. Ona neden Rohit’ten bahsetmediğini, onun da oğlu olduğunu söyler. Aslında beklenilen tepkiyi vermemiştir aksine Pallavi’ye daha iyi davranmaya başlamıştır.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 171. Bölüm Özeti 11 Şubat Pazartesi Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Özet okumak diziyi izlemekden dHa keyifli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir