Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Shagun Ruhi İçin Çabalıyor

Burak 14 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 17 Ekim Özeti 88. Bölüm’de Neler Yaşanacak (Part 2)

Raman, Ishita ile Shagun hakkında konuşmaktadır. Shagun’u Ishita’nın şımarttığını düşünmektedir. Ishita hayır diyerek tartışmayacağını söyler. Onunla kavga ederse ekmeğine yaü süreceğini ve işine geleceğini söyler. Raman, Ishita’yı akşam yemeğine götüreceğini söyleyerek hazırlanmasını ister. Appa borcunu ödemek için bankadan kredi çekmeye gider. Bankadaki görevli kredi çekmenin biraz zaman alacağını söyler. Appa, Raman’dan bahsedince görevli parayı neden ondan almıyorsun diye sorar. Appa ise oğlumdan para alamam der. Görevli müdürleri ile konuşacağını söyleyince Appa teşekkür ederek ayrılır.

Görevli hemen Raman’ı arar ve Appa’nın kredi çekmek istdiğini söyler. Raman, Appa’nın davranışlarını hatırlar ve pongal şenliklerinde eski gömlek giydiğini düşünür. Raman muhasebcinin ayrılacağını söyler. Ishita ise ondan güvenilir birini bulmasını ister. Raman bu kişi aileden biri olmalı der ve ona maaş verebileceğini söyler. Ishita hayır diyerek gönüllü olarak çalışağını belirtir. Raman profesyonel biriş yapacağı için düzen olması gerektiğini belirtir ve maaş vermekte ısrarcı olacağını söyler. Ishita da haklısın der.

Ishita babası ilekonuşur fakat Appa büyük bir şirkette çalışmanın riskli olduğundan bahseder. Hata yaptığı takdirde ilişkilerinin bozulmasından çekinmektedir. Amma, Appa’nın bilgisayar eğitimi almasını ister. Amma, Raman bizim oğlumuz ve onun için elimizden geleni yapmalıyız der. Appa bankayı arayarak yeni birişe başlayacağını kredi için gerekli hazırlıkların yapılmasını ister. Ruhi ise Ishita’ya bir yarışmadan bahseder ve her sabah  benimle birlikte koşu yapacaksınız der. Amma artık öğle yemeklerinde ayrı kalacağız fakat kahvaltıyı beraber yapacağız der.

Appa kendisinden habersiz Raman’ın ona yardım ettiğini düşünmektedir. Raman’ın iyi biri olduğunu söyler. Ishita, Raman’a Adi nin akşam psikiyatrist ile randevusu olduğunu hatırlatır. Raman personele Appa’yı tanıtarak geçmişinden ve aile ilişkilerinden bahseder. Mihir ona bir buket verir. Appa’yı alarak ona kabinini gösterir. Romi yeni başlayacağı bir iş için doktor raporu almak üzere geldiği yerde Sarika’yı görür. Sarika doktorun yanında asistanlık yapmaktadır. Romi, Sarika’ya burada ne işin var diye sorar. Sarika da hayret ismimi unutmamışsın diyerek alay eder. Ona acı haberi verir ve artık baba olamayacağını söyler. Doktor içeri gelir Romi doktora sinirlenir. Doktor ise sakin olup oturmasını ister.

Doktor kaza nedeniyle bazı organlarının hasara uğradığını bu nedenle çocuk sahibi olamayacağını söyler. Romi, Sarika’ya çocuk olmasın diye verdiği parayı hatırlatarak utanır. Adi annesinin aldığı spor malzemelerini Ruhi’ye gösterdiğinde Ruhi çok beğendiğini söyler. Shagun yarın beraber gidip sana da istediklerini alırız der. Ishita bütün randevularını iptal ederek Ruhi’yi alışverişe götürmek üzere eve gelir fakat Shagun’un Ruhi’yi hazırladığını görür. Ishita Randevularını iptal ettiğini söyler. Ruhi beraber gideceklerini söyler. Shagun Ruhi ve Adi’nin ellerinden tutarak gider. Ishita kliniğe gider arabaya bindiğinde ise gördüğü bşr şey nedeniyle adeta şok olur. Acaba Ishita ne görmüştür ?

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.