Sev Yeter 17 Ağustos Cuma Özeti 45. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Kazayı gerçekte kimin yaptığı belli olur

Burak 12 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 17 Ağustos Cuma 45. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Arkadaşlar bu bölüm gerçekten çok güzel takip etmenizi öneririm. Kazayı kimin yaptığını merak etmeniz için başlığa eklemedim…..

Issu’nun Raman’ın gerçekleri kendisinden saklamasıyla sarsılmış ve ona olan  güveni Ashok’un söyledikleriyle zedelenmiştir.

Ishita, Raman’a bunu nasıl yapmaya cesaret ettiğini sorar, Amma’nın kazasını yapan Shagun’ı nasıl kurtarabilirsin der? Raman çaresiz olduğunu söyler. Issu haklı olmadığını söyler, bana yalan söyleme cesareti nasıl buldun, eğer Shagun çocuklarının annesi ise, Amma da benim annem, o ölebilirdi, biz arkadaşız ve bana yalan söyledin der. Ruhi uyanır ve onlara neden bağırdıklarını sorar. Ishita ona sarılır ve her şeyin bittiğini söyler, eve gider. Raman çaresiz olduğunu söyleyerek ağlar.

Ishita eve dönüş yolunda ve Raman düşünerek ağlar ve ona olan kör güveni güvenine kızar. Ishita, Ruhi ile eve gelir. Bayan Bhalla, Raman’ın nerede olduğunu sorar. Bay Bhalla Ruhi’yi alır ve Simmi’nin uyutmasını ister. Ishita’ya ne olduğunu sorgular. Ishita ağlar. Bayan Bhalla gerilir, bana ne olduğunu anlat der. Ishita bozulur ve çok ağlar. Ishita üzgünüm der ve bir şey anlatmadan içeri geçer. Simmi rapor vermek için Parmeet’i arar ve Issu’nun ağladığını söyler. Parmeet Raman Shagun ile piknikteydi bununla alakalı bir şeydir der.

Shagun Ashok’a Issu’ya neden gerçekleri söylediğini sorar Ashok ile tartışır. Ashok, çılgınlığımla mücadele edersen, ne yapacağımı bilmiyorsun der. Shagun Raman ile buluşmamı engelleyemeyeceğini söyler, onun için her şeyi yaptığını söyler. Raman eve içki içerek gelir ve güvenlik görevlisi onu durdurur. Raman, kimse için iyi olmadığını söylüyor, kötü baba, kötü oğul, kötü koca, bencilim diyor. Adam eve gidelim efendim der. Raman hangi eve der, evimi elleriyle mahvettiğini söyler. Ailemi iki kez kaybettiğini söyler, herkes benden nefret ediyor der. Ben kötüyüm. Kimse benimle mutlu olmadığını söylüyor., hayatım boyunca hiçbir şey ifade etmeyen kadın için evini yöneten kadını aldattığını söylüyor. Bunu ailem için yapıyorum, herkes yanlış olduğumu düşünüyor der. Güvenlik görevlisi sessiz olmasını yoksa insanların uyanacağını söyler. Bayan Bhalla Issu ve Iyerler sesleri duyar ve balkona çıkarlar. Çok şiddetli yağmur yağmaktadır.

Ishita onu balkondan görür. Raman, herkesten çıkıp çaresiz adamın durumunun ne olduğunu görmesini ister. Raman ağlıyordur. Ishita ona gelir ve güvenliğin geri çekilmesini ister. Bay Bhalla konuşalım der. Raman hayır der, benden nefret ettiğin için desteğine ihtiyacım yok. Nefreti hak ediyorum. Issu yaptığın şeyi herkese söylemene gerek olmadığını söyler, eve gidelim der. Raman herkesin onun kötü olduğunu bilmesi ister. Ailesinin üzgün olduğunu, seni aldattığını söyler, daha ne kadar düşeceğim, çaresizim der Issu aşağıya iner ve onu içeri alır. Raman özür diler söylüyor, başka ne yapabilirim, kaybettim. Üzgünüm, beni affet, ben kötü bir adamım der.  Issu lütfen içeri girelim der. Raman bana destek olma, yalnız başıma girerim der. Herkes onları izler. Raman düşer ve Ishita ona yardım eder. Raman Ishita’ya onu dinlemesini  söyler, yalan söylemiyorum, gerçeği bilmiyorsun der. O sorar o zaman bana gerçeği söyle der. Raman bunu söylemek için cesaretim yok der. Issu buradan gitmeyi düşünüyorum, neden bütün bunları göğüs gereğim der ve ağlar. Sonra bunu yapmayacağım, çünkü bu benim ailem. Ruhi için buraya geldim ve bu yalanı onun için taşıyorum der. Raman salona yığılır.

Bayan Bhalla, Ishita’dan Raman’ı odaya almamasını ve burada kalmasına izin vermemesini ister. Ishita onu terk eder ve odasına gider. Raman uyur. Sabah Raman uyanır ve Ishita’nın avukatla konuşmasını görür ve Amma’nın kazası için Shagun’un cezalandırılmasını ister. Hapishaneye girene kadar ben onunla barışmayacağım der. Avukat, CCTC çekimlerini yok etmelerinin akıllı bir davranış olduğunu söyler, bu yüzden kanıtları olmadığı için büyük düşünmeliyiz. Ishita evet der, tanık bulmalıyız, doğruyuz ve gerçek bir gün ortaya çıkıyor. Pathak gelir ve Shagun ile konuştuğunu söyler, bana her şeyi anlattı, ama neden avukat Bayan Hanım buraya geldi der. Raman Ishita’nın dava açtığını söyler. Pathak ne diyorsun der. Raman, ailemin bu davayı daha önce alacağını biliyorum, bu yüzden Shagun’un yanında durmam gerek. Bu büyük bir sorun ama Shagun’u kurtarmalıyız der.

Bayan Bhalla Pathak’tan Shagun’un adını onun evinde anılmasına izin verilmediğinden ayrılmasını ister. Pathak özür diler ve ayrılır. Iyerler  eve gelir ve bayan Bhalla’nın Raman’ı tokatladığını görürler. Raman ve herkes şok olur. Bayan Bhalla, annen olarak seni destekledim, ama sevgimi yanlış kullandın, seni terk eden kadının , Amma’yı öldürmek isteyen kadının peşinden gittin der. Issu için bu kadın, bizim gelinimiz, o Ruhi’yi idare etti, evi ve seni destekledi, ama sen ona yanlış yaptın der. Amma ve Appa Bayan Bhalla’nın davranışından ötürü memnun olurlar.Bayan Bhalla Issu’ya sarılır ve onu desteklediğini söylerken Simmi Shagun’u tutar.

Shagun Pathak ile konuşur ve Raman ile konuştuğunu sorar, ne söylediğini anlatmasını ister. Bir zarf alır ve görür. O şok olur. Raman’ın ofisine gider ve kağıtları Raman’a gösterir. Adi’yi kullanarak Raman’a baskı yapar. Raman’ın durumu yöneteceğini ve bir problem olmayacağını söylediğini söyler. Beni mahkemede aradılar, duruşma iki gün içinde başlıyacak. Adi evde değildi, eğer orada olsaydı, ne hissedeceğini düşünebilir misin der. Raman bağırır Adi’nin adını ağzına alma der, Ashok’a git ve o sana yardım etsin der. Shagun bana yardım etmezsen ne yaparım der. Shagun Adi’yi çok sevdiğini ve onunda kendisini sevdiğini söyler, eğer onu seviyorsan, bizi bu problemle bırakma der. Raman Shagun’un elini tutar ve oğlumu beni manipüle etmek için kullandığını, sen ve ben çok iyi biliyorum der. Adi, 12 yaşındaki oğlum bu kazayı yaptı, sen değil der.

Raman ona öfkeyle bakar ve bunları biliyorken ne düşündüğünü sorar. Parmeet’in kaza yaptığını sandım, sonra Ashok yalan söyledi,  araba satıldı, sonra sen kaza yaptığını söyledin, iyi ki  Adi geldi ve bana gerçeği anlattı  bu şekilde gerçeği öğrendim der. Adi’nin sözlerini düşünür. Adi kazayı yaptığını itiraf etti der. Arabayı nasıl sürdüğünü ve kazayı nasıl yaptığını bana anlattı der. Raman, kazayı yaptığını söyledin  seni anlayabiliyorum ve suçu üstlenmek istedin der. Adi için bunları yapman hoşuma gitti der, gerçek şu ki oğlum kazayı yaptı der.

Raman yanıldığını söyler, kendimle savaşıyorum, Ishita, ailem, onlar seni kurtaracağımı düşündükleri için bana kızgın ve benimle alay ediyorlar, onlara oğlumu kurtardığımı nasıl söyleyeceğim, senin hataların için cezasını çekiyorum. Ona arabayı verdin, Ishita’ya yalan söyledim ve o beni affetmeyecek. Shagun, Adi ve ben umurunda değilmiyiz diye sorar. Adi’ye babasının onu koruyacağını söylediğim der. Raman oğlu için de kendisine yalan söylediğini, her şeyi halledeceğini söyer. Sahgun Issu’nun ona dava açtığını söyler. Bana karşı, onunla savaşır mısın? der. Evet der ki, oğlum için dünyayla savaşacağım, ailem bana karşı gelse bile, oğlumu kurtaracağım, Ben hayatta kalana kadar Adi’ye hiçbir şey olmayacak der.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 17 Ağustos Cuma Özeti 45. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Kazayı gerçekte kimin yaptığı belli olur” üzerine 3 yorum

  1. Parla dedi ki:

    Merhabalar cok tesekkur ederim yeni ozetleri heyecanla bekliuorum

  2. Yusra dedi ki:

    Teşekkürler özet çok hoş olmuş

  3. Anonim dedi ki:

    Gunaydinlar Sev yeter dizisi gerçekten heyecanlı olmaya başladı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.