Sev Yeter 169. Bölüm Özeti 7 Şubat Perşembe Fragmanı

Burak 27 Ara 2018 Sev Yeter  0

Okul komitesi olanlar yüzünden Vandu’ya kızgındır. Bir öğretmen olarak sinirini kontrol edememiştir ve medya bunu aleyhine kullanacaktır. Ishita, Raman, avukatları Chadda ve karısı Pallavi yetimhaneye gitmiştir. Müdürle buluşurlar, onlara ikramda bulunurken Pallavi’nin sade kahve alacağını söyler.
Herkes bunu nasıl bildiğini merak ederken daha önce bir iş için uğradığında akıllarında kaldığını söyleyerek durumu kurtarmaya çalışır ancak Ishita şüphelenmiştir. Sarika’nın evden kovulmamak için Rohit’i evlat edinmelerini engellemesi gerekmektedir.

Okul önünde protestolar devam etmektedir. Öğrenciler adalet istemektedirler ve bu medyanın oldukça ilgisini çekmiştir. Ishita olan biteni televizyonda görünce şok olur ve bütün herkese haber vererek okula gelmelerini söyler. Bunun Suraj’ın bir planı olduğunu düşünmektedir. Okula vardıklarında Ishita sinirli kalabalığı Vandu’nun öğrencileri için neler yaptığını anlatarak yatıştırmaya çalışır.

Suraj kalabalığı provoke etmeye devam ediyordur. Vandu’nun yüzüne siyah mürekkep sürer. Raman ve ikisi kavga etmeye başlar neyse ki polis vaktinde gelmiştir. Protestocuların öğrenci olmadığını, Suraj’ın parayla tuttuğu adamlar olduğunu söylerler. Suraj polis tarafından götürülür. Bir süre sonra serbest bırakılacağını bilen Mihika ve Romi onu eve gidiş yolunda bir yerlerde gizlice beklemektedir. Birine para verdiğini görüp hemen fotoğrafını çekerler.

Ishita ve Raman Shagun’u ziyaret ederler. Ishita, Shagun’un karnına bebeğin tekmesini hissetmek için dokunur ama bir tepki alamaz, Raman’dan denemesini ister ve o elini koyduğunda bebek tekme atar. Ishita bu duruma oldukça üzülmüştür. Onun bebek için özel olmadığını düşünür ve Raman’ı çok kıskanmıştır.

Eve dönüş yolunda bu konuyu Raman ile arabada tartışırlarken Raman bir kadına çarpmıştır. Kadının bir şeyi yoktur ancak Ishita bu kadını Pallavi’ye benzetmiştir. Orada ne işi olduğunu düşünür. Ertesi gün Chadda ile konuşmaya gittiklerinde Pallavi’nin elinde yara izi olduğunu görür. Pallavi bunun doğum lekesi olduğunu söylese de Ishita iyice şüphelenmiştir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.