Sev Yeter 167. Bölüm Özeti 5 Şubat Salı Fragmanı

Burak 25 Ara 2018 Sev Yeter  0

Ashok serbest bırakılmıştır. Ishita onu karşısında görünce şok olur. Ashok, Raman’ın şikayetini geri çektiğini söyler. Raman bunu Bala hapse girmesin diye yapmıştır. Khosla Bala’ya tuzak kurmuş, polise öğrencilerine uyuşturucu sattığı ihbarını yapmıştır. Ashok’un serbest kalması halinde Bala’yı bu iftiradan kurtaracaklardır.

Ishita, Raman’a yetimhanede öğrendiklerini anlatır. Sarikabu bebeği yasal yollardan evlat edinmemiştir ve bu yüzden bebek üzerinde yasal hakları yoktur. Rohit’in annesini bulup onu yasal yollardan evlat edinmeleri gerekmektedir.

Romi yaşadıklarını atlatamadığından ötürü içmeye devam ediyordur. Ashok ile karşılaştığında içki şişesiyle ona saldırırken Mihika’yı başından yaralar. Neyse ki ciddi bir şeyi yoktur. Ancak Romi kendini daha da kötü hissetmektedir. Bala’nın yaşadığı suçlamadan ötürü hiç öğrencisi kalmamıştır. Raman ona bir çek verir ve yeni bir yer açarak her şeye baştan başlamasını ister.

Ishita hala Rohit’in annesinin izinin peşindedir. Yetim haneden bir bilgi alamadan çıktıktan sonra yetimhane müdürü birine telefon açar ve Ishita’nın peşinde olduğunu ve kim olduğunu öğrenirse bunun büyük bir sorun olacağını söyler… Biri arabasının camına not bağlı bir taş atmıştır. Bir daha yetimhaneye gelmemesi ve Rohit’in annesinin izini bırakması gerektiği yazmaktadır.

Ishita ve Raman’ın bebek için bir planları vardır. Romi gereken sorumluluğu üstlensin diye Rohit ile ilgilenemiyorlarmış gibi yaparlar ve onu kreşe gönderirler. Bu sırada Ishita tehdit telefonları almaya başlamıştır.

Ashok, Sarika’nın hapisten çıkmasını sağlamıştır. Sarika,Bhalla’ların evine gelerek, kendisine çok haksızlık yaptıklarını söyler ve ona yaşattıklarını kötü şeyleri anlatır ancak Sarika’nın suçu hafif değildir. Onu affetmezler ve evden kovmaya çalışırlar fakat o sırada Abhishek bir avukatla birlikte eve gelir ve Sarika’yı gönderemeyeceklerini söyler. Mahkeme kararı bu yöndedir…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.