Sev Yeter 166. Bölüm Özeti 4 Şubat Pazartesi Fragmanı

Burak 19 Ara 2018 Sev Yeter  0

Ishita hala Sarika’nın yaptıklarına neyin sebep olduğunu düşünmektedir. Aklına Sarika’nın dediği bir şey gelir ve bunu hemen Raman’la paylaşır. Evden kimseye söylememek şartıyla Sarika ile buluşup büyük
sırrı öğreneceklerdir. Buluşma gerçekleşir, Ishita neden ailesini öldürmeye çalıştığını ısrarla öğrenmek istemektedir. Ayrıca öğrenmek istediği bir şey daha vardır, çocuğunu nasıl düşünmez ve merak etmez.

Sarika, Rohit’in kendi çocuğu olmadığını söyler. Romi onu aldattığında karnında ki bebeğini düşürmüştür… Romi kendisini terk etmesin ve yalnız kalmasın diye Rohit’i yetimhaneden evlat edinmiştir. Ashok’un Sarika’ya yaptığı şantaj budur. Yalnız kalmak istemediği için Sarika bu sırrın kimseyle paylaşamamıştır ve Bhalla’lara ihanet etmek zorunda kalmıştır.

Ishita ve Raman, Romi’ye gerçeği söylemeyi düşünmektedirler. Olan biteni aralarında tartışırlarken Romi her şeyi duyar. Odasına gidip etrafı kırıp dökerken Ishita gelir. Rohit’in hala onun çocuğu olduğunu söyler. Ancak Romi hem Sarika’dan hem de Rohit’ten nefret ettiğini, çocuğu buradan götürmelerini söyler. Bayan Bhalla’ya gerçekleri anlatır. Ishita ve Raman, Bayan Bhalla’dan Romi’yi vazgeçirmesini beklerken o da çocuğu yetimhaneye geri götürmelerini söyler. Her ne kadar karşı çıksalar da çabaları geçersizdir… Bala çektiği krediyi bir ay içinde geri ödemek zorundadır. Khosla tarafından oyuna getirilmiştir.

İşçileri para istemektedir ancak Bala kendisine biraz daha zaman tanımalarını söyler. Oldukça endişelidir. Ishita hala Rohit’in gönderilmesini engellemeye çalışmaktadır. Bayan Bhalla, ileride çocuğun gerçek ailesinin ortaya çıkma ihtimalini göz önüne alarak kendi oğlu üzülmesin diye kararında emindir.

Ishita, Bay ve Bayan Bhalla’yı ikna etmek için çocuğun köklerini araştırmak istemektedir. Raman çocuğun evden gönderilme durumunda evlat edinmeyi istemektedir. Ishita bu karara çok sevinir. Sarika Romi ile buluşur. Her şeyi onu kaybetmemek için yaptığını söylese de Romi onu affetmez ve artık aile olmadıklarını söyleyerek onu terk eder.

Ishita, Rohit ile ilgili bilgi almak için yetimhaneye gider. Orada ki görevlilerden biri bebekle ilgili bir bilgi olmadığını söyleyip Ishita’yı göndermeye çalışır. Bir kadın Ishita’yı durdurup çocuğu hatırladığını, birinin onu buraya bıraktığını ve bir sebepten ötürü bilgilerinin saklandığını söyler. Sarika yine tüm gerçeği saklıyordur…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 166. Bölüm Özeti 4 Şubat Pazartesi Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. çiçek dedi ki:

    güzelmiş ama kysaýmyş çok güzel

  2. Anonim dedi ki:

    mütiş gerçekten çok hoşuma getdi.Size uurlar gercekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.