Sev Yeter 165. Bölüm Özeti 1 Şubat Cuma Fragmanı

Burak 18 Ara 2018 Sev Yeter  0

Sarika, Ashok’dan buluşmaları gerektiğine dair bir mesajalır Bhalla’lara bir yalan söyleyerek evden çıkar. Buluşma yerine geldiğinde Ashok onu arar ve verdiği görevleri yetirmesini ister ancak Sarika buluşmaya gelmeden önce bunları neden telefonda söylediğini merak etmektedir. Ashok buluşma talebinin ondan gelmediği söyler.

Sarika tam dönecekken Ishita ile karşılaşır. Ashok’un adına mesajı o atmıştır ve şimdi elinde Sarika’nın muhbir olduğuna dair kendince bir kanıtı vardır. Sarika suçunu kabul etmiştir, ısrara rağmen planı anlatmaz ve Ishita’ya kimsenin inanmayacağını söyleyerek oradan uzaklaşır.

Ishita, Sarika’dan sadece ailesinin hedef olduğunu öğrenebilmiştir. Prateek ve Shagun ile buluşup ailesini güvende tutmanın bir yolunu ararlar. Raman, herkesin onun intihara kalkıştığını düşündüğünden habersizdir. Ishita, polislerle birlikte Bhalla’ların evine gider, ona işkence yaptıklarını söyleyerek tutuklanmalarını ister. Abhishek bu plana destek olmaktadır. Herkes şok içindedir ve Ishita’nın neden bunu yaptığını anlayamazlar.

Ishita, Ashok ve Sarika hakkında her şeyi ve planını Appa’ya anlatır. Appa, Ishita’nın aile önünde küçük düşmesinden ötürü onlara her şeyi açıklar ancak inandıramaz. Bu sırada Ashok olan biten hakkında bilgilendirilir ve Bhalla’ları eve göndermenin bir yolunu düşünmektedir.

Ashok, karakola giderek Ishita’nın akıl sağlığının yerinde olmadığını ve kanıtı olduğunu söyler. Raman bu görünce Ishita’ya tamamen güvenir ve o şikayetini geri alana kadar bir yere gitmeyeceklerini söyler. Evlerine gelen su tankerinden su içen Ishita zehirlenmiştir. Ancak Pareek doktoru tam vaktinde aradığı için ucuz atlatmıştır. Bhalla’lar eve dönmüştür ve barışırlar. Ashok tutuklanmıştır.

Bhalla’ların evinde Daler ve Dolly için evlilik yıl dönümü partisi düzenlenir ve bunu yılbaşına denk getirirler. Daler için bu sürpriz bir partidir. Herkes hoşça vakit geçirip eğlenirken Romi oldukça üzgündür ve kendini suçlamaktadır. Ishita hala Sarika’ya bunları yaptıracak nedeni çok merak etmektedir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 165. Bölüm Özeti 1 Şubat Cuma Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Emine dedi ki:

    Bence iyi dizi kötü Asok tur muhbir sarika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.