Sev Yeter 164. Bölüm Özeti 31 Ocak Perşembe Fragmanı

Burak 17 Ara 2018 Sev Yeter  0

Sarika, Ashok’dan buluşmaları gerektiğine dair bir mesajalır Bhalla’lara bir yalan söyleyerek evden çıkar. Buluşma yerine geldiğindeAshok onu arar ve verdiği görevleri yetirmesini ister ancak Sarika buluşmayagelmeden önce bunları neden telefonda söylediğini merak etmektedir. Ashokbuluşma talebinin ondan gelmediği söyler. Sarika tam dönecekken Ishita ilekarşılaşır. Ashok’un adına mesajı o atmıştır ve şimdi elinde Sarika’nın muhbirolduğuna dair kendince bir kanıtı vardır.

Sarika suçunu kabul etmiştir, ısrararağmen planı anlatmaz ve Ishita’ya kimsenin inanmayacağını söyleyerek oradanuzaklaşır. Ishita, Sarika’dan sadece ailesinin hedef olduğunuöğrenebilmiştir. Prateek ve Shagun ile buluşup ailesini güvende tutmanın biryolunu ararlar. Raman, herkesin onun intihara kalkıştığını düşündüğündenhabersizdir. Ishita, polislerle birlikte Bhalla’ların evine gider, ona işkenceyaptıklarını söyleyerek tutuklanmalarını ister. Abhishek bu plana destekolmaktadır. Herkes şok içindedir ve Ishita’nın neden bunu yaptığınıanlayamazlar.

Ishita, Ashok ve Sarika hakkında her şeyi ve planını Appa’yaanlatır. Appa, Ishita’nın aile önünde küçük düşmesinden ötürü onlara her şeyiaçıklar ancak inandıramaz. Bu sırada Ashok olan biten hakkında bilgilendirilirve Bhalla’ları eve göndermenin bir yolunu düşünmektedir.

Ashok, karakola giderek Ishita’nın akıl sağlığının yerindeolmadığını ve kanıtı olduğunu söyler. Raman bu görünce Ishita’ya tamamengüvenir ve o şikayetini geri alana kadar bir yere gitmeyeceklerini söyler. Evlerine yen gelen su tankerinden su içen Ishitazehirlenmiştir. Ancak Pareek doktoru tam vaktinde aradığı için ucuzatlatmıştır. Bhalla’lar eve dönmüştür ve barışırlar. Ashok tutuklanmıştır.

Bhalla’ların evinde Daler ve Dolly için evlilik yıldönümü partisi düzenlenir ve bunu yılbaşına denk getirirler. Daler için bu sürpriz bir partidir. Herkes hoşça vakit geçirip eğlenirken Romi oldukça üzgündür ve kendini suçlamaktadır. Ishita hala Sarika’ya bunları yaptıracak nedeni çok merak etmektedir.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.