Sev Yeter 162. Bölüm Özeti 29 Ocak Salı Fragmanı

Burak 12 Ara 2018 Sev Yeter  0

Ishita, Prateek ve Abhishek ile Shagun’u aramaya başlar. Shagun arabanın içindedir. Abhishek bekçiye buralarda burkalı bir kadın görüp görmediğini sorar. Adam hayır diyerek arabayı geri götürür. Güvenlik kameralarından Shagun’un arabada olduğunu görürler. Kiralama şirketini arayıp, kiralayanı öğrendiklerinde ise acele bir şekilde Prateek’in evine giderler.

Sev Yeter 29 Ocak Salı Özeti 162. Bölüm Tüyoları

Bala’dan arabayı iptal ettiğini ve Khosla’nın bilgilerini öğrenirler. Yeni teslim adresi Ashok’un evini gösteriyordur. Bu sırada Ashok vurulduğu için hastanelerde Shagun’u arıyordur. Polisten arabanın yerini öğrenirler. Ishita hemen hasteneye gider ve arabada baygın yatan Shagun’u görür. Onunla ilgilenirken Ashok hastaneden çıkar ve Ishita’yla Shagun’u görür. Ishita hemen arabayı çalıştırır ve kaçarlar. Ashok peşlerindedir.

Arabanın lastiği patladığı için Faridabad’ gitmek zorunda kalırlar. Orada olan bir toplantıya dansçılardan biriymiş gibi girerler. Ashok’un kapıda olduğunu gören Shagun oldukça endişelenir ancak Ishita Güney Hint dansçılarının kostümlerinden birini giyerek kamufle olabileceklerini düşünmektedir. Sahneye çıktıklarında Raman ve Bhalla ailesinin de orada olduğunu görürler. Kiralık katiller peşlerindedir, Shagun kaçar. Ishita peşinden giderek onu kontrol eder ve sakibleştirir. Yardım bulmak için yanından ayrılmıştır.

Kiralik katiller,Shagun’u hala bulamamıştır. Ashok onlardan en yakın eczanede beklemelerini ister. Ishita ya da Shagun elbet buraya gelecektir. Raman her yerde Ishita’yı aramaktadır. Polise gider ancak 24 saat dolmadığı için arama yapamayacaklarını söylerler. Ishita eczanenin telefonundan Raman’ı arar ancak şarjı bittiği için konuşamazlar. Daha sonra geri eczaneyi geri aradığında Ishita’nın birkaç ilaç aldığını ve o yerin adresini öğrenir. Shagun uyandığında Ishita’yı göremez ve panikle saklandığı kulübeyi terk eder.

Shagun kiralik katilleden kaçmak için göle doğru koşar. Ancak gölde timsahlar vardır. Ishita timsahları farkedip Shagun’u kurtarmak için göle girer,onu kurtarmayı başarmıştır ancak bir timsah onu bacağında ısırıp çeker. İkisi de çığlık atarak birilerinden yardım isterken bir adam yetişir ve Ishita’yı kurtarır.

Raman ve Ruhi eczaneye gelirler. Ishita’nın orada olduğunu doğruladıktan sonra bir adamın göldeki olaydan bahsettiğini duyarlar. En yakın hastaneye giderek Ishita’yı aramaya başlarlar. O sırada Shagun Ishita’yı görmeye gitmiştir ve Raman ile karşılaşırlar…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.