Sev Yeter 161. Bölüm Özeti 28 Ocak Pazartesi Fragmanı

Burak 12 Ara 2018 Sev Yeter  0

Raman, Ishita’ya evde bir muhbir olduğundan bahseder. Ishita bilmiyormuş gibi bunu kimin neden yapabileceğini sorar. Ashok kliğine gelerek Ishita’ya ne yapmaya çalıştığını sorar, hala tehdit ediliyordur, tartışırlar.  Bala, Vandu’dan evi ipotek etmek için gerekli belgeleri ister. Zaten krediyi aldığı için evrakları vermek istemez ve aralarına tartışma yaşanır. Vandu fazla risk aldığını yapmamasını söyler ancak Bala dinlememeye kararlıdır.

Sev Yeter 28 Ocak Pazartesi Özeti 161. Bölüm Tüyoları

Baba, Raman’a muhbiri ortaya çıkartmaları için bir çubuk vermiştir. Eğer çubuk kimdeyken kırılmazsa muhbir o çıkacaktır. Ancak muhbir kendi çubuğu kırar. Herkes toplanır ve çubukları denerler. Bayan Bhalla bizimkiler kırılmadı ancak bu hepimizin muhbir olduğu anlamına gelmez der. Ailesini incitecek bir şey yapmayacağını herkes biliyordur. Bunun saçma bir şey olduğunu söyleyip giderler. Ishita ve Raman başka bir yol bulmalıdır.

Ashok ve Bay Bhalla ıssız bir otoyolda buluşurlar. Bay Bhalla, Ashok’a muhbirin kim olduğunu sorar, istediği cevabı alamaz ve ailesinden uzak durmasını söyleyerek onu tehdit eder. Ashok, onu tehdit etmemesini yoksa oğlunu öldürebileceğini söyler. Bay Bhalla ona bir tokat atar ve ailesinden uzak durmasını söyleyerek gider.

Ashok muhbiriyle buluşur. Bay Bhallayla aralarında olanı anlatır. Muhbir yüzünü gösterir. Sarika’dır.. Ashok, Sarika’nın bir sırrını biliyordur, ona şantaj yapmıştır ve yardım etmesinin sebebi aslında budur. Sarika artık planı bırakmalarını, Shagun’un nerede olduğunu bilmediklerini ve başaramayacaklarını söyler. Ashok dikkatini Shagun’u bulmaya yönelik değiştirmiştir.

Ishita, Prateek’ten kendisi ödemek için otelin faturasını ister. Sarika otelin adını duymuştur ve hemen Ashok’a haber verir. Ashok hemen otele gider ancak ona bilgilerini vermezler. Yangın alarmını çalıştırır böylece herkes dışarı çıkacaktır. Shagun burkasını giyerek binadan çıkar. Ashok tam onu yakalayacakken burka giyen iki kadın daha görür ve kafası karışır. Shagun onu görünce şok olur ve kendini bu şekilde ele verir. Kaçmaya başlar. Ashok peşindedir. Ishita’yı arar ancak ulaşamaz. Ishita cevapsız çağrıyı görünce onu geri arar ancak cevap alamaz. Shagun’a ulaşılamıyordur. Abhishek, Prateek ve Ishita onu aramaya çıkarlar.

Shagun yol kenarında saklanıyordur. Su içmek için çeşmeye gider ve elinden vurulur… Ancak kaçmayı başarır, Ashok onu yakalayamamıştır. Shagun’un başına ödül koyar. Bala önceden bir araba kiralamıştır. Khosla onu arar ve arabanın hazır olduğunu söyler. Bala fikrini değiştirmiştir ve arabayı geri gönderir. Suraj da Khalos’a o arabayı kendi evine göndermelerini söyler.

Shagun’un peşinde iki kiralık katil vardır. Shagun onları görünce arabaya saklanır. Bu Bala’nın kiraladığı arabadır. Adamlardan biri bir kıpırtı duyar ve diğer adamdan arabayı kontrol etmesini ister. Tam o sırada bekçi onları durdurur, gitmelerini ister aksi halde polisi arayacaktır.

Ishita, Abhishek ve Prateek tekrar Shagun’u aramaya aynı yere gelirler ve onun saatini bulurlar. Ancak etrafta kan izleri vardır…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.