Sev Yeter 160. Bölüm Özeti 25 Ocak Cuma Fragmanı

Burak 11 Ara 2018 Sev Yeter  0

Raman ve Shagun Ruhi’nin okuluna gitmiştir. Ruhi bıçaklı kadın yüzünden çok korkmuş durumdadır. Shagun kadını kovalamaya başlar, kadın bıçağını düşürüp kaçar. Shagun bıçağı alıp peçesini kaldırıp bakarken Ruhi onu görür. Raman’a Shagun’un bıçakla onu öldürmek istediğini söyler. Raman peşinden gider ancak yakalayamaz.

Sev Yeter 25 Ocak Özeti 160. Bölüm Tüyoları

Raman Ishita’ya bugün nerede olduğunu sorar ve klinik de olduğunu söylemesi üzerine arayıp kontrol eder ancak Ishita yalan söylüyordur. Ruhi, Bayan Bhalla ve Amma’ya Shagun’u anlatır. Shagun’un ruhunun Ishita’nın içinde olduğunu düşündükleri için yüzünün onda göründüğüne inanırlar.

Raman, Baba ile buluşur. Baba durumun ciddi olduğunu ve herkes için tehlike teşkil ettiğini söyleyerek yardım teklifinde bulunur. Bunun acılı bir süreç olduğunu ve düşünmek için iki günleri olduğunu söyler.

Raman, Bayan Bhalla ile Baba’nın söylediklerini tartışır. Büyük bir ikilemde kalmıştır. Ama doğru olanın Ishita’yi iyileştirmek olduğunda karar kılarlar. Ishita’ya durumdan bahsederler. Bunun Ashok’un planının bir parçası olduğunu anlar ancak kabul eder. Dayanacaktır. Mihika olanları öğrenir ve şiddetle karşı çıkar. Raman bunu Ishita’yı çok sevdiği, onu geri istediği ve ailesini korumak için yaptığını söyler. Tapınağa doğru yola çıkarlar.

Baba ritüele başlamıştır. Bu sırada Amma, Appa, Mihika, Bay ve Bayan Bhalla ve Sarika da tapınağa gelirler. Ritüelin bir parçası olarak Ishita sıcak kömürlerin üzerinde yürümek zorundadır. Herkes şiddetle karşı çıksa da Ishita bunu kocası için yapmak zorundadır. Ancak biraz yürüdükten sonra dayanamaz ve yere düşer.

Shagun, Ishita için endişe içindedir. Birden karnına bir ağrı saplanır ve oteldekilerden yardım ister. Manoj da aynı otele gelmiştir. Onun doktor olduğunu duyunca hamile bir kadın için yardım etmesini isterler. Odasına gittiğinde Shagun onu görür görmez kapıyı suratına kapatır. Getirilen ilaçlara bakar ve bunun sadece Shagun gibi hamile kalmış kadınların kullandığını görür. İlaçları almasını ve herhangi bir sorun olursa onu aramasını isteyip kapıdan geri döner.

Baba, Ishita’ya neden numara yaptığını sorar. Neden yalan söylediğini sorgulayarak üstüne gelir. Ishita inkâr eder ancak Baba inanmaz ve ailesine durumu söyleyecekken onu durdurup bunu ailesi için yaptığını söyler. Ashok ile aralarındaki durumdan bahseder. Baba yardım edecektir.

Ishita, Shagun’un ruhu konuşuyormuş gibi yaparak Bhalla ailesine aralarında Ashok’un muhbiri olduğundan, her haberin her olayın ona ulaştığından bahseder. Bu bedeni terk etmeyeceğini, Raman’ın onu öldürmek istediğini bildiğini ve onu öldüreceğini söyler. Baba onu kontrol etmeye çalışır, Ishita sanki acı çekiyormuş gibi çığlık atıp durmasını ister.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.