Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter dizisinde heyecan sürüyor. Raman Ishita’yı görerek ona sarılır. Ishita, Aliya’yı düşündüğünü söyleyince Raman sinirlenir. Adi’nin dediği her şeyi yapamayacağını söyler. Ishita ile tartışmaya başlar. Elini tutarken birden bırakır ve Ishita pencereye doğru savrulur. Ishita aşağı düşerken Raman, Ishita diye bağırarak uyanır.Rüya görüyordur.

Raman salona gider ve Simmi’ye Ishita’yı sorar. Ishita, Aliya ve Ruhi koşudan gelmektedirler. Raman haber vermeden gittiği için Ishita’ya kızar. Aliya konuşmak isteyince Raman onu da azarlar ve öfkeli şekilde odasına gider. Ishita, Aliya’dan kendisini kötü hissetmemesini ister. Aliya tamam diyerek ayrılır. Ishita , Raman’a ne olduğunu merak edip yanına gider ve ona sarılır. Raman haber vermeden gittiğin için endişelendim der.

Bhalla ailesi yemektedir. Raman Nelu’ya herhalde yemek yapmayı unuttun der. Nelu yemekleri Aliya’nın yaptığını söyler. Raman yine bağırır. Aliya sonunda dayanamayarak Raman amca senin yediğin tabak Bayan Bhalla’ya ait der. Onun yemeği tussuz ve az baharatlı der. Daha sonra odasına gider. Masadakiler Raman’ın yaşadıklarına güler.

Ruhi, Aliya’nın eşyalarını hazırladığını görür ve nereye gidiyorsun diye kızar. Aliya, Raman beni kovmadan önce ben kendim gideceğim der. Buraya gelmek iyi bir fikir değildi der. Raman Ruhi’nin yanına gider ve Aliya söylediklerime kulak asmasın der. Üzgün olduğumu ona söyle der. Raman giderken Aliya ve Ruhi güler.

Adi, Aliya ile buluşmak ister. Olanlardan bahseder. Adi inanmadığını söyler. Raman nasıl oldu da yumuşadı diye sorar. Ruhi, Aliya babama fırça attı der. Adi de Aliya’nın dadisi ve Mani ile yaşadıklarını anlatır. Birbirlerine takılırlar. Adi, Vandu Mani’yi pojaya çağırdı der. Fakat Mani’nin gideceğini düşünmediğini söyler.

Vandu, Ishita’ya Bala’nın eğitim koçluğunun ardından yeni bir iş daha kurduğunu belirtir. Ishita onu tebrik eder ve Vandu onları pojaya davet eder. Raman geleceğini söyler. Vandu, Aliya Raman’ı kuzu gibi yapmış derken Ishita yemek olayının ardından Raman’ın çok utandığını ve bir şey söyleyemediğini anlatır. İkisi de güler.

Aliya evdeki Sharavan ile ilgilenmektedir. Bu durum Vandu’nun çok hoşuna gider. Aliya, Shravan dan sağlıksız şeyler yememesini ister. Bu sırada Bala’nın annesi gelerek torunuma karışma der. Aliya da sert şekilde cevap verir. Bu sırada Raman gelir ve bazı insanlar bu dilden anlar diyerek Bala’nın annesine laf sokar. Kadın sinirlenerek evden çıkar. Raman, Aliya’nın haklı olduğunu Shravan’a söyler.

Pihu evde kendi başına süt ısıtmak ister. Fakat sütü taşırır ve almak isterken elini yakar. Bu sırada sütüt tuttuğu bez yanmaya başlar. Pihu bağırır ve dadi gelerek alevleri söndürür. Adi de gelir ve Pihu’ya yanık merhemi sürer. Dadi neden kandi başına bunu yaptın der. Pihu sen de beni yalnız bırakma o zaman der.

Shagun poja için Pihu’ya da elbiseler alır. Adi’den Pihu’a olanlar hakkında Raman ve Ishita’ya bir şey söylememesini ister. Aliya ve Adi poja için hazırlık yaparlar. Raman ve Mani’yi ikna ederek aynı pojada bir araya getirmek isterler. Herkes geleneksel kıyafetlerini giyer ve pojaya katılır. Fakat Mani ve Raman birbirlerinden habersiz olarak pojaya katılrılar.

Fakat pojayı yapacak olan rahibin işi çıkar. Yerine bir asistan gönderir fakat oda işi iyi bilmemektedir. Adi ve Aliya pojayı kendilerinin yapacağını söylerler. Dadi ve diğerleri şok olur…

dizibilgi google play

Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı (1 Yorum)