Sev Yeter 16 Ağustos Perşembe Özeti 44. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Ishita Raman’ın ona yalan söylediğini anlar.

Sev Yeter 16 Ağustos Perşembe 44. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Pathak’la müfettiş Balram’la konuşur. Mihir Mihika ile görüşmeye gelir ve neden kalem tipi kot pantolon hediye ettiğini sorar. Kendisinin şirkette çalıştığını, bu kotun utanç verici olduğunu ve  sıkı olduğunu söyler. Mihikadan bedenini söylemesini ister. Mihika 30 der. Mihir hayır, 32 der. Bu sürpriz mi, Raman haklı, kadınların bakış açıları farklı der. Mihika, insanların sevgiyle birbirlerine hediye aldığını ve onun gibi  teşekkürsüzlerin bunu hakketmediğini ve ofiste aptal pantolon giydiği için ona bu kotu aldığını söyler. Mihika kızgın şekilde gider. Mihir gelir ve onu bırakacağını söyler. Mihika güle güle der ve ayrılır. Mihika, Pathak ve Balram’ı görür. Balram, 10 Haziran’daki tüm sinyalleri aldığını, herhangi bir kaza kaydı olmayacağını söyler. Mihika duyduklarına şok olur.

Raman Pathak’ın işimizi yaptığını söyler. Shagun evet der. Adi, Ruhi ile konuşur ve Raman’dan pirzola almasını ister. Raman Shagun’un bir şeye ihtiyacı olup olmadığını sorar. Su der. Raman getirmeye gider. Raman Ishita’yı arar ve Ishita bu görüşmeden çok memnun olur. Sonra Ruhi ile konuşur. Shagun, Ishita bizi yalnız bırakmayacak diye sitem eder. Ruhi Raman ile bir selfie çekinir. Ishita Ruhi ile konuşur. Raman ne konuştuklarını sorar.Ruhi bu benim ve Ishita’nın sırrı der. Fotoğrafı Ishita’ya gönderir ve Issu gülümser. Issu fotoğrafı öper ve ben de seni seviyorum der. Mihika Ishita’ya gelir ve Akka’nın doğru olmayan bazı şeyler söylediğini duyduğunu söyler. Ishita ne olduğunu sorar. Ona duyduklarını anlatır. Sonra Pathak’ın Raman’ı aradığını ve kayıtların yok olacağını, endişelenmemesini, kimsenin kayıtlara erişemeyeceğini söyledi der. Issu Raman’ın  görüntüleri neden saklayacağını söyler, suçluya onunla ulaşabiliriz. Ishita Raman’ın ne yaptığı konusunda meraklanır. Raman’ın Amma’yı önemsediğini, suçluyu ele geçirmek için çok çalıştığını ve kanıt elde etmek için çok uğraştığını ne için çekimleri yok edeceğini söyler. Mihika olanları Issu’nun Raman’a sormasını ister. Issu ona nasıl bunu sorarım ben ona güveniyorum der. Raman bunu yapmaz der ve Mihika ayrılır. Shagun, Adi’ye eğlenip eğlenmediğini  sorar. Adi evet der, Shagun eğer sen mutluysan, bende mutluyum, iki çocuğumdan da memnunum der. Adi iyi ki Ishita’yı getirmediklerini söyler, kendisinin annesini sevdiğini söyler. Shagun evet der, o eski moda kadın. Ruhi bunu duyar ve üzülür. Ashok, hizmetçiye Shagun’un nereye gittiğini sorar. Sabah Adi’yle birlikte gittiklerini söyler, siz uyuyordunuz ve sizi rahatsız etmememi söyledi der. Ashok Shagun’u arar ve o çağrıya cevap vermez. Ashok buna kızar.

Raman ve Shagun otele gelir. Resepsiyonist  onları  Bay ve Bayan Bhalla diyerek karşılar. Raman hayır der, Bay Bhalla ve Bayan Shagun. Shagun daha sonra bir aile fotoğrafı çekinmek ister ve hep birlikte selfie çekinirler. Parmeet Shagun’un sosyal medyaya koyduğu fotoğrafları görür ve Shagun’un Raman, Ruhi ve Adi ile meşgul olduğunu söyler, Ashok bunu nereden biliyorsun der. Parmeet dünyanın bildiğini söyler, fotoğrafları gösterir ve durumunu okur. Ashok buna çok sinirlenir. Ashok, Shagun’u arar ve nerede olduğunu sorar. Shagun merak etme, Raman ve çocuklarla piknik yapacağımı sana söylemiştim der. Ashok hangi cehennemdesin, eski kocanla nasıl tatil geçirdiğinin fotoğraflarını paylaşıyorsun der. Shagun sana söylemem gerekeni söyledim, sen benim kocam değilsin, 5 karat pırlanta al ve sonra sana söyleyeceğim, bu benim ültimatomum der. Ashok şantaj mı yapıyorsun diyerek kızar. Sen beni tanımıyorsun, seni mahvedecek bir yüzük alacağım der.

Mihika, Ishita’nın kliniğine tekrar gelir ve yemek yiyelim diye sorar. O esnada Ashok gelir ve kocanın nerede olduğunu biliyor musun ? diye sorar. Tipik ev hanımları gibi aptal olduğunu söyler, Raman ve Shagun’un beraber olduğunu söyler ve fotoğrafları gösterir. Issu çocuklarla dışarı çıktığını biliyorum ve nerede olduğunu biliyorum . Ben ona güveniyorum der. Ashok  sana her şeyi anlattığını mı sanıyorsun der. Raman, avukatına Amma’nın kazası ile ilgili kanıtları yok etmesini söylediğini, bu şekilde suçlu olan eski karısı Shagun’u kurtardığını söyler. Ishita ve Mihika şok olur. Ashok Raman’ın çocuklarının annesi Shagun’u hapse girmekten kurtararak senin güvenini kırdı. Bu tamamen onun öncelikleriyle alakalı der. Ishita ona inanmaz ve Raman hakkında yalan söylediğini düşünür. Ashok ona güveniyorsan onu ara ve benim yanlış olduğumu kanıtlasın o zaman der. Mihika İshita’nın Raman’a sormasını ister. Ishita, kızarak Raman’ın ailesi için çok şey yaptığını bildiğini söyler ve ona tamamen güvenir, aksi olursa bundan sonra ailesinden uzak durmak zorunda kalır der. Ashok bunun yanlış olduğunu kanıtlayacağını söyler. Issu da ona Raman’ın doğru olduğunu kanıtlayacağım der ve beraber çıkarlar. Ashok içinden Shagun’a al sana şimdi 10 karatlık hediye diyerek dalga geçer.

 

Shagun çocukları havuza gitmeleri için hazırlıyordur. Ruhi, midesinin ağrıdığını söyleyerek kıvranmaya başlar. Shagun bu aniden nasıl oldu, biraz önce iyiydi der. Ruhi rol yapmaya devam ederken Raman doktor çağırır. Shagun gitmelerini Ruhi’nin iyi olacağını söyler. Raman, Shagun’dan Ishita’nın yaptığı gibi Ruhi’ye bakmasını ister. Shagun buna kızar. Raman Ruhi’yle birlikte kalması gerektiğini söyler. Raman Adi ile birlikte gider ve Shagun’a ihtiyacın olursa beni ara der. Ruhi güler ve sen misin benim Issu anneme eski moda diyen diyerek ona problem çıkaracağını söyler. Shagun, Ruhi’nin uyumasını ister ve Adi’nin yanına gitmek zorundayım der. Ruhi Shagun’un saçlarıyla oynar ve çeker. Shagun, ne yapıyorsun? der. Ruhi özür diler, Ishita’nın saçlarıyla hep oynadığını ancak onun saçların pürüzlü olduğunu, Issu’nun saçları ise ipek gibi olduğunu söyler. Shagun saçımı bırak ve şimdi uyu der. Shagun onun yanında yatar. Ruhi gülümser. Adi ve Raman çok güzel zaman geçirmektedirler. Daha sonra Raman ve Adi odaya geri dönerler. Adi Shagun’a neden gelmediğini sorar. Raman Ruhi’nin iyi olmadığını söyler. Shagun biraz daha kalmaları için Raman’la konuşurken kapıyı çalar ve Ashok içeri girer. Shagun’a 5 karat yüzük istemiştin bu yüzden sana daha büyük bir sürpriz vermeyi düşündüm der. Ishita, Ashok ile birlikte içeri girer. Bu Raman ve Shagun’u şok eder.

Raman Ishita’ya buraya niye geldiğini sorar. Ishita çok üzgün olduğunu, Ashok’un ona yalan söylediğini söyler. Söylediğine göre, Amma’nın kazasını Shagun’un yaptığını senin de onu koruduğunu ve bunu bizden sakladığını söyler. Ashok’un kliniğine gelerek kendisine bu saçma şeyleri söylediğini ve onun ağzını kapatmak için buraya geldiklerini söyler. Onun yanıldığını kanıtlamanı istiyorum, lütfen söyle, bu saçmalıklar için zamanımız yok der. Issu Raman’ın Ashok’un yanlış olduğunu söylemesini ister. Raman sessizdir ve Shagun bakmaya devam eder. Raman Issu’ya bağırır ve ne söylemem gerekiyor, ben Lord değilim der. Ishita şok olur. Raman insan olduğumu ve çaresiz olduğumu söyler, endişeleniyorum, buna katlanamıyorum, artık bunu kaldıramıyorum der. Shagun gülümser. Ishita ağlar ve bunun Shagun’un Amma’nın kazasını yaptığı anlamına mı geliyor der. Raman sadece Issu’ya kapa çeneni der. Ashok, her peri masalı mutlu sonla  bitmez, Ishita şimdi biliyorsun Raman bir Lord değil, o da yalan söyler.

Arkadaşlar emeğimiz için reklamlara tıklamayı unutmayalım.

dizibilgi google play

Sev Yeter 16 Ağustos Perşembe Özeti 44. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Ishita Raman’ın ona yalan söylediğini anlar. (4 Yorum)