Sev Yeter 159. Bölüm Özeti 24 Ocak Perşembe Fragmanı

Burak 10 Ara 2018 Sev Yeter  0

Raman, Ishita’nın hamilelik raporlarına bakar ve bebeklerini nasıl kaybettiklerini hatırlayarak üzülür. Bunu gören Ishita onu yatıştırır ve Ashok’u alt ettikten sonra bebek hakkında güzel haberi vermeyi planlar. Ashok Baba’yla tanışır. Baba, ruhlar tarafından ele geçirilen bedenleri kolayca eski haline döndürebilmektedir. Bunun tamamen bilimle ilgili olduğunu, ruhları göndermek için bedene işkence yapıldığını anlatır. Ashok ona böyle bir arkadaşı olduğundan bahseder ve yardım ister. Planına göre Ishita işkenceye dayanamayarak herkesin önünde her şeyi itiraf edecektir.

Sev Yeter 24 Ocak Özeti 159. Bölüm Tüyoları

Ashok, Raman ve Ishita’yı Rajasthani tapınağına nasıl göndereceğini düşünmektedir. Eğer Raman Ishita’nın aileden herhangi birine zarar vereceğini düşünürse bunu yapacaktır. Muhbiri evin köpeğini başka eğitilmiş ve tıpa tıp ona benzeyen bir köpekle değiştirir. Ashok planını devreye sokmuştur. Köpek kontrolden çıkar ve Adi’ye saldırır. Bunu göre Ishita hemen araya girer ve köpek onu ısırır. Ashok hemen haberi alır ve akşam planının işleyeceğinden emindir.

Parmeet ve Shagun yolda bir aracın kaza yaptığını görürler. Bu kişi Manoj’dur. Onu da yanlarına alarak devam ederler. Shagun burkayla kimliğini gizlemiştir ancak Manoj, Shagun’u ne kadar özlediğini ve üzgün olduğunu anlatır. Shagun bunları duyunca daha çok üzülmüştür. Ancak her şey Manoj, Raman ve Ishita’nın iyiliği içindir.

Amma, köpeklerin altıncı hissinin kuvveli olduğunu,eğer ruh Ishita’yi terketmiş olsa onu ısırmayacağını ve bu yüzden de Raman’la konuşmaları gerektiğini söyler. Shagun, Adi’ye köpeğin saldırdığını duyunca Ishita’yı arar ve buluşurlar. Muhbir peşlerindedir. Ishita köpeğin onlarınki olmadığının farkındadır. Shagun bundan Ashok’u sorumlu tutar.

Ruhi uyanır ve karşısında siyah giyimli ve elinde bıçak olan birini görür. Çığlıklarını duyan Raman, Ishita ve Bayan Bhalla odaya koşarlar. Raman, Ishita’nın bıçağını Ruhi’nin odasında görür ve bulunduğu durumdan ötürü bunu Ishita’nın yapabileceğini düşünür. Amma, Shagun’un ruhunun Ruhi’yi öldürmeye çalıştığını ve yardım almaları gerektiğini söyler.

Ashok, Baba ile buluşur ve arkadaşının karısının çocuklarına saldırdığını söyler. Kendisinin onlarla arasının iyi olmadığını anlatır. Baba onları arayıp yardım etmeyi teklif edecektir. Muhbir, Ashok’u arayarak Raman’ın yeterince çaresiz olduğunu anlatır. Ashok ondan Ishita gibi giyinip Ruhi’nin okuluna gitmesini ve ona saldırmasını ister.

Ruhi’ye annesinin onu görmeye geldiğini söylerler. Muhbir elinde bıçakla soyunma odasında Ruhi’yi karşılar. Aynı zamanda okul yönetimi Raman’ı arayarak Ishita’nın okula geldiğini, bunun yasak olduğunu söylerler. Raman bir türlü Ishita’ya ulaşamaz. Shagun, Ruhi’yi görmek için okula gelmiştir. Ishita’nın da orda olduğunu öğrenince onu görmek ister ancak karşısında bıçaklı biri vardır…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.